Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzwonili od veta, Manius juz dochodzi do siebie, przepuklina po rozkrojeniu okazala sie wieksza niz myslal doktor, ale juz wszystko zrobine :D

 

2hr go nie bylo, a ja juz juz w depreche zaczelam popadac ze PUSTO w domu :mad:

 

 

za 4hr jedziemy go odebrac, za to Mloda wymyslila wczoraj cos...zaraz fotki wkleje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umknęła mi Maniusia przepuklina, widziałam, że piszesz o 2 zabiegach i się zastanawiałam jaki to ten drugi.

Jak zobaczyłam fotki to uśmiałam się z tego drzewa, Ingrid by miała na tydzień palenia w piecu, a ono jako atrakcja do Niemiec pojechało :D

Śmiem twierdzić, że jako pierwsza te drzewo do sieci wrzuciłam, wyobrażasz sobie co się teraz na drodze dzieje? Ludzie na 100% fotki cykają i do sieci wrzucają :yes: Byleby do wypadku przez zagapienie się nie doszło.Szwecja-Dania-Niemcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natki plakala ze sama spi, jako jedyna, ze sie boi, ze nie chce. Ma 5 lat.

Wiec moja madra corunia wymyslila...

 

 

 

IMG_3615.jpghow do i print screen

 

 

IMG_3635.jpg

 

 

IMG_3606.jpg

 

 

IMG_3623.jpg

 

 

Natki jak widac sie pobeczala ze szczescia - ona zajaczki lubi.

ale na nic moje gadanie, prosby i grozby :mad: uparla sie i go kupila.

Bedzie jeszcze nazekac, smrod, brud i zbiwranie kup po domu, pozatym dzieci go meczyc beda z mysla ze to milosc :sick: Zajczkowa sliczna, bo to ona, miniaturka. Ja sie poprostu boje o nia. Bo znam jej dzieci - i zapal Mlodej.

 

na dodatek teraz wymyslila ze chce psa :mad: i siedzi i caly dzien szuka :mad:

bo teraz Nikus nazeka ze on nic nie ma, poszedl i bidny wyciagnal swoje "oszczednosci" ze swinki i dal jej ze on tez chce cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wpadam tylko na chwile, bo mam dzis rocznice slubu wiec wiecie :D

 

Mania martwie sie o Maniusia tak jak o swoje Bialaski, wiem jak to jest. Zawsze jak maja zabieg chocby tylko czyszczenie zabkow to i tak nerwica na sto dwa.

 

I wszystkim wam dziekuje za glosy, jutro prosze o znowu, codziennie pula sie odnawia :)

 

Drzewo w aucie wyczesane.

 

Mania kroliczka mi troche szkoda, znajac Ciebie wierze, ze nie dasz ukrzywdzic. Sama wiesz jak jest :)

buziaki :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma 82 lata, wczoraj widziałam jak lawetą wiózł gałęzie na wysypisko. Dzisiaj jak zobaczyłam to drzewo, to pomyślałam, że ten wariat z piłą motorową sam po tych gałęziach skakał. :bash:

 

Właśnie Tar samych dobrych chwil wam życzę :)

Edytowane przez mmikka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie, ja poprostu znam Mloda i jej dzieci i sie panicznie boje o zwierzaki. I jak pisalam znam zapal Mlodej - Manius senior tez byl jej, tydzien sie nim nacieszyla i oddala mi, a ile proszenia bylo zeby wziasc :cool: i co, bede zbierac zwierzaki od niej?

na dodatek wymyslila ze chce Yorkie, a to male gowienko, latwo nadepnac.

 

Pestka a jak sie nie nauczy? ex-szwagierka miala krolika, tego dlugowlosego - robil po calym domu, nie wracal do klatki ;) i go oddala za co ja opieprzylam bo swinki morskie tez sie nacieszyla i oddala ;)

pewne osoby nie rozumieja ze zwierzeta to nie zabawki ale obowiazek. I tego sie boje z Mloda ze bedzie chciala oddac.

 

odliczam minuty zeby po mojego jechac i az mnie skreca, normalnie szok co zwierze potrafi z ludzmi zrobic.

niektorymi.....:cool: bo inni jak pisalam wyzej oddaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przywiozlam Maniusia :sick:

o jaki zmarnowany :sick:

 

a jaki zly na mnie.....na wszystkich patrzyl tylko nie na mnie, nawet raz mnie wzrokiem nie zaszczycil, no bo jak moglam mu taka krzywde zrobic :sick:

bidny! otumaniony po narkozie jeszcze, ale wmusili troszku jedze ia w niego, teraz smierdzi puszla, musze mu jajko ugotowac z tuna zeby zjadl bo przez te zeby nie bedzie mial jak gryzc i antybiotyki i przeciwbolowe kazali w calosci dac, nie mozna rozkruszyc, wiec nad nimi pomeczyc sie bedzie musial :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo biedny Manius utulaj biedaka i ucaluj w nochalka :) odgniewa sie, zobaczysz. moje niby tez sie gniewaja ale potem same na kolanka ciagna.

a wczoraj mielismy gosci i test obrozy, dzialaly cuda, no takie psy to ja teraz kocham :D

 

Za zyczenia wszystkim dziekuje. Mika dzis glosowalam i glos sie dodal, wiec moze cos u ciebie nie zadzialalao, sprobuj dzisiaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najsmutniejszy piesek swiata wczoraj :(

 

 

IMG_3728.jpg

 

IMG_3731.jpg

 

 

zmarnowany ze hej, a wlosy na buzi w kazda strone stoja, takiego zmarnowanego przywiozlam ale juz go nie mylam ani nic.

 

no wiec laski, wczoraj bylam przeszczesliwa - wynioslam go po 10 w nocy na trawe na siku a on zrobil kupke :p no i z tego sie cieszylam :D po narkozie tak ludzie jak i zwierzaki potrafia miec straszne zaparcia (wiem cos o tym :cool:) i balam sie o jego brzuszek, ze bedzie go bolec napinanie - polowe , zle mowie - wiecej niz polowe ma brzucha rozprutego :mad: przepukline mial tam gdzie zebra sie zaczynaja na samym srodku plus "na dole". A on pieknie zrobil!

Wynosic go strach bo ciezko zlapac, ale jakos dalismy rade. Byl moment jak widac na zdjeciach ze najwygodniej mu bylo na siedzaco, ale zasypial biedak i balam sie ze sie przewroci, wzielam wiec go wczoraj do sibie na fotel, siedzial dupka na siedzeniu obok mnie a reszta ise oparl na mojej rece i tak spal. Niestety go urazilam ze dwa razy:mad: zapiszczal i zlapal mnie za reke ale tak delikatnie, dla ostrzezenia. Co za pies! inny juz by mnie udziabal!

 

dzisiaj rano - bo nie bralam go do siebie, balam sie ze zeskoczy z lozka a mam wysokie i sobie krzywde zrobi, wstaje patrze psa nie ma, a on w nocy wskoczyl na kapane - zapomnialam ja zastawic :mad: ale znaczy jest lepiej bo juz przeszedl przez pol domu. Jak mnie zobaczyl - zaczal ogonkiem machac :yes: az M mowi - a do mnie nie machal!

zaraz go na siku wynosze, potem tabletki dam. Przeciwbolowych i antyzapalnych ma na 4 dni, antybiotyki ma na 2 tygodnie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...