Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie wiem czy wejdzie, tez mnie wywalalo.

 

TAR - fontanna byla na front domu kupiona i tam mi sie najbardziej podobala, ale nie wiedzialam ze woda tak szybko paruje, pisalam ze musze zabrac bo M nie bedzie pamietal napelniac i...jak nas nie ma ktos moze zajomac. Temu do lasu pojechala. Mi sie wydaje ze pasuje, bo jest zielona jakby mchem obrosla, a jak obrosnie to tymbardziej lepiej. Pergola obok bedzie obok biala i tez sie to ma nijak do lasu, powinna byc drewniana :p

 

 

Pestka dzis jeszcze raz liczylam naliczylam na tej popierdolce 24, ale nadal rosnie, wiec nie wiem ile w koncu bedzie.

 

 

dziewczyny ciesze sie ze sie podoba, wkleje potem wiecej, ale juz z lasu, teraz jade do veta sciagnac Maniusiowi szwy i dac zastrzyk a poyem prosto do lasu. Pieso dzis ostatni antybiotyk wzial.

 

Naredni - wklejaj co chcesz i ile chcesz - u mnie sie pytac nie trzeba :rolleyes:

 

 

bylam dzis 150 numerek jak glosowalam w Ikei.

 

ok lecem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulżyło mi jak przeczytałam, że to nie tylko mnie forum wyrzucało... ostatnio nie miałam czasu na nic, więc tymbardziej na muratora... ale żeby nie mieć takich zaległości, to czasami czytałam sobie na komórce a wczoraj i dzisiaj własnie jakieś komunikaty po angielsku i bądź tu człowieku mądry... dopiero w domu coś tam zatwierdziłąm i teraz chyba już działa...

Mania w lesie bajeczka, ale rzeczywiście trzeba jak najszybciej zrobić tą pergolę, żeby zasłonić budę i resztę burdelu, bo zdecydowanie razi w oczy takie sąsiedztwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chwila, a mnie zaczną podejrzewać o dziwne działania, przeleciałam dziś parę stron arabskich ;) Cyklon słabnie, to co udało mi się przetłumaczyć, ze w Salala, będą teraz 3 dni wolnego, na usuwanie skutków cyklonu, więc pewnie przez te dni do portu też nie wejdą.

 

Mmika ten wózeczek, rowerek, jak w starym kinie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanki z tą kierownicą kapitalne.

 

Wisteria pięknie poprowadzona. Ktoś bardzo dba, żeby dachu nie rozwaliła :)

 

Koniś ma d...sko modne. Ostatnio kobitki wszczepiają sobie w zady implanty, żeby tyłki wyglądały jak dwie piłki lekarskie. Czy to się komuś podoba? Wg mnie wyglądają jak chore. Ale koniś fajny :)

 

W ogóle przesyłaj zdjęcia. Zawsze wstawię :) Sorry, że dopiero teraz, ale oglądaliśmy oskarowy horror „Uciekaj”. Naprawdę jak na horror dobry.

 

Joana, będzie dobrze. Pewnie ich wyszarpało nieźle, ale zaraz zadzwoni. :)

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...