Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

zobaczymy czy zdjecie wsadze

 

moje schody, jeszcze nie skonczone, nie ma listwe ani listewek ani nie pomalowane sciany, poraczki jeszcze nie mam ale juz sa, na sciany plan tez juz jest

 

 

IMG_5260.jpg

 

IMG_5318.jpg

 

 

i nowy zaglowek do M do jaskini - bezblednie pasuje do zaslon (jasny w lesie zalozylam na swoim lozku)

 

 

IMG_5245.jpg

 

IMG_5246.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

zapomnialam napisac - balam sie ze cos sie dechom stalo, pamietacie przed swietami zaraz - woda z zewnatrz dostala sie i zaczela mi sie wlewac przez panel elektryczny, miasto przyjecalo odlaczylo licznik i prad - woda mi sciekla na deski i bylo jej duzo. Powycieralam ale co nasiaklo to nasiaklo, spodow przeciez nie robilam. I tak lezaly. I z sercem na ramieniu czekalam na kazda deche jak M bral ze spuchla - a tu niespodzianka - NIC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odkryłam, że mnie kasjerka w Biedronce wczoraj oszukała na 100. Nie daruję. Dałam jej 100 gotówką i resztę płaciłam kartą. Dziś zaglądam na konto, a tu ściągnęli mi kwotę o 1 zł niższą od całego rachunku. Jadę dokopać komu trzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peska ja sie nie znam, nie mialam desek w wodzie przedtem, balam sie ze poly napuchnie i go podniesie, ale go nie ruszylo, czyli elegancko je na mokro moge myc

na drugie schody musimy na wymiar robic i z zakonczeniami, ale juz znalazlam sklep gdzie zrobia.

w ten weekend bierzemy dzieci i do lasu jedziemy, za tydzien chcemy skonczyc listwy przy podlogch i kuchnie. Moze do jesieni skonczymy ten dom?

wczoraj garaz spatrzlismy, mielismy trucka to M dzis zabral wywalic - w koncu moge wejsc do srodka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie ci wyszly te schody. u nas tez jest sporo salatkowych barow, mozna samemu salatki komponowac. jednak wychodzi to sporo drozej, mnie sie tez nie chce do miasta jezdzic specjalnie po salatki. dzis na przyklad mialam taka: cienkie plastry gotowanego buraka (własne), rukola (własna), mlode listki buraka (wlasne) mieszanka orzechowa salatkowa (dynia, słonecznik itp.), pokruszona feta i ser plesniowy, 3 łyzki oliwy, 3 łyzki wycisnietej pomaranczy z odrobina miodu. pycha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

schody maja ladniejszy kolor ale tam swieci biala ledowka z czujnikiem, musimy jakos normalne swiatlo poprowadzic, a wlasciwie przeniesc.

 

to patrzcie, u mnie gotowe taniej wychodza salatki niz kupowac wszystkie produkty. Sklep mam kolo domu 5min na rowerze moge jechac inaczej tez by mi sie nie chcialo jezdzic

 

plesniowego nie rusze, fete uwielbiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja swojej róży, co mi się nie przyjęła nie wykopię?

Mania, moje wisterie nie mają ani jednego kwiatka. Niby przed wyjazdem coś tam pączkopodobnego widziałam, ale nie znalazłam na gałązkach nic,

co by wskazywało, że kwitły. Może za rok się poprawią.:)

Macie już nowego pracownika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee am TAR, stronka z Ikei ktora mowi ze "kiedys", ja pytalam czy mialas z nimi kontakt?? strasznie im to dlugo zajmuje, zupelnie inaczej niz na glosowanie psa/ Lenie.
nie mialam :) maja czas do 13 lipca i pewnie na sam koniec zdecyduja. winogrono moze ci wylazlo bo ten rok dosc suchy i sloneczny, Ciebie tez tak nie zalewalo jak ubiegla wiosna. u mnie 2 zdechniete clemki tez wylazly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani kier. Biedronki, sprawdziła kasę konkretnej kasjerki i okazało się, że moje pieniądze są, bo panna, która jeszcze się uczy, omyłkowo wbiła 1,10 zł, zamiast 110,00 zł., ale do kasetki włożyła co trzeba. Pani pieniądze z przeprosinami oddała. Poprosiłam, żeby kasjerki ne op...ła. W końcu jeszcze się uczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...