Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

U nas pokazało się dziecko wiewiórki, skakała po cieniusich gałązkach i prawie się nie uginały. Pewnie waży jak ptaszek.

Tar ale się wkurzyłam tym konkursem. Widać, że nie przejmują się opinią, oszuści jedni. Swoją drogą, te zwycięskie fotki są kiepskie.

Mania, dzięki za fotki, zawsze się cieszę jak wklejasz :p

U nas niby deszcz padał, ale trawę w okolicy świerka muszę podlewać z węża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mika, tez jestem wkur.. tym bardziej ze jeszcze raz przeczytalam regulamin i powinni wybrac 10 finalistow a nie 3. kpiny sobie z ludzi zrobili i tyle. ale jesli ktoras moze na fejsie cos im napisac to prosze, mozna sobie ulzyc. to co zrobili to zwykle sukinsynstwo. oni zrobili w bambuko nie tylko tych co brali udzial ale takze tych, ktorzy glosowali. kija ciecie tez zajecie:sick:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam im wysmarować maila, ale tam jest tylko kontakt z wybranym sklepem, nie z kimś z dyrekcji. W maju czy czerwcu wysyłałam do nich zapytanie o poduszki, to odpisali mi po dwóch tygodniach. Nawet pisałam tutaj, że mi nie odpisują. Ale to konkretny sklep odpisuje. Jeszcze jedno mnie wkurza, oferty czasowe Ikea Family. W Krakowie jest ich bardzo mało, niedalekie Katowice mają dużo więcej ofert.

Swoją drogą zaraz biorę się za pieczenie "twojego" sernika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tar, ja nie napiszę, musiałabym przeczytać regulamin, żeby się odnieść, a ściągam z siebie, wszystkie mniej ważne rzeczy. Przybiły mnie ostatnie dni i już bardzo potrzebuję odpocząć.

 

Mania podpisuję się pod słowami Mmiki, bardzo lubię twoje zdjęcia, a za ujęcia ptaków Cię podziwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny luz, ja skomentuje pod zdjeciami "zwyciezczyn" :sick: i jak bedzie mi sie chcialo bujnac na poczte to napisze do organizatora. ale to walka z wiatrakami, maja na pewno na to wywalone.

 

edit: oglosili wszystkich wygranych, nawet szkoda komentowac, dość ze osoby wygrane mialy max 0-3 glosy, wcale nie wzieto pod uwage ilosci glosow. jakas parodia konkursu. moral taki ze nie musisz miec glosow a i tak wygrasz ;)

 

 

Mania musisz wstawiac wiecej fotek, moje ulubione to zwierzaki :D

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja im dołożę na fejsie.

 

Mania, fotki, fotki, fotki.............. :)

 

TAR, co z tym świństwami, które dopadły u ciebie rośliny. Ja wszystko w ogrodzie spryskałam w ty roku 2 razy Magusem i chyba mam przędziory z głowy. Natomiast mam mączniaka na Alchymiście. Chyba do obetnę najpierw ile się da z przyrostów, a potem będę pryskać dopiero. Tylko niech przejdą burze i deszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nic ze prowadzacy beda mieli gdzies to co sie napisze, ale wszyscy inni co glosowali beda wiedziec jak tamci sa nieuczcciwi i lamia zasady ktore sami ustalili. Piszcie gdzie sie da.

 

ja narazie nie mam pajaczkow ani mszyc, tez pryskam ile wlezie, niestety inne robale narobily mi dziur w lisciach. Pomijam te z pedrakow co sie wylegaja, pozniej cos przyszlo, a na mojej choince wariatce, pamietacie ta co smiesznie rosnie w kazda strone - zostaly obzarte dwie galazki z igiel do lysa, slepa jestem nie widzialam, bylo czarne i wygladalo jak mrowki , a mrowek mam multum, siedza pod betonpwym chodnikiem na froncie i lazi ich pelno. Ide zaraz zobaczyc czy wczorajsze pryskanie pomoglo i chyba lupe wezme ze soba. W lazdym badz razie spryskalam wszystkie choinki i z przodu i z tylu. Kiedys mi dwie male choinki obzarly gasienice, ale jeszcze ich nie widzialam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka, nie wiem co u mnie :rolleyes:, spryskac spryskalam, zauwazylam ze w dupsko dostaly tez derenie kwieciste rosnace w poblizu. liscie im zasychaja. jakas paranoja. nornica jakby szalu dostala swiruje na rabacie z rododendronami, wiec raczej mi przemarzna bo ciagle w nich ryje. pozakladalam pipczyki i tam gdzie sa to ona sie wynosi, krety polazly do sasiada.

na przedziory polalam karate zenonem ale jak skonczy sie deszcz, bo wyobrazcie sobie ze w nocy popadało to obsiukam polysectem on krazownik w sokach to moze na dluzej podziala. generalnie robali jest multum.

w ramach przyszlorocznej zmiany na rabatach postanowilam pozmieniac rabaty przy tarasie i bardziej je uporzadkowac, to co mam teraz nie zdalo egzaminu, jest zwyczajnie brzydko. roslinosc poutykam w rabaty a te przytarasowe wymodze od poczatku.

 

 

co do konkursu, to przypuszczam ze nie tylko ja jestem zniesmaczona podejsciem, wszyscy inni, ktorzy mieli glosy zostali ominieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomór i klęska :( Dziś się dopatrzyłam mszyc na młodych pąkach liściowych i to wszędzie. Jak przestanie padać pewnie padnę od noszenia opryskiwacza.

TAR, oby pomogło to co opryskałaś. U mnie młode wisterie zwijają liście i za cholerę nie wiem czemu. Nornice szaleństwa dostają. Ale też wszystko rośnie teraz po deszczach jak głupie.

Mania, to czarne na igłach, co ci zeżarło, to co, jakaś mszyca cbyba? One tak potrafią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień pochmurno i deszcz. W sobotę mieliśmy gości i pojechaliśmy na Wawel, super się spacerowało, podczas małego deszczu ciuchy suche były. :D

Dopiero dzisiaj słońce się przedziera przez chmury. Poziom rzek wysoki, ale bez zalań. Kilka dni z rzędu otrzepywałam wodę z hortensji i lilii, żal mi było ściąć, bałam się że deszcz je zniszczy.

Jaka tkania chodzi ci po głowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...