Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chętnie ci pomogę, jeśli tylko będziesz potrzebować :)

 

Nie byliśmy na pogrzebie Kory. Ja nie znoszę takich uroczystości.

Mój J znał Korę jeszcze w czasach, gdy nazywali się jeszcze Maanam Elektryczny Prysznic. J był jednym z organizatorów FAMY, a oni przyjechali i koncertowali po prostu na ulicach Świnoujścia, ot tak, dla ludzi. Grali wtedy same utwory zagraniczne. J nie pamięta czy nie chcieli brać udziału w koncertach FAMY, czy nie zostali przyjęci. W każdym razie od tamtej pory jeszcze kilka razy spotykał się z nimi, aż przestał działać w ruchu studenckim.

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doslownie zrobilam tak = wpadlam do domu. M kazalam rozpakowc torby a sama zmienilam buty i odrazu do roboty, zaczynajac od koszenia trawy. Z tylu trawa odrosla w 99%, z przodu wyzarte placki wyglada jakby trawy nie bylo :bash: na dodatek psikanie ktore zrobilam kilka lat temu w tym = przestalo juz dzialac wiec nie dosc ze trawy nie ma na przodzie to same chwsty. Meczylam sie nad nimi do wieczora.

 

z tylu jedna pnaca hortensja DEAD :bash: ta nowa co kwiatow tyle miala :bash: nie wiem czy sama z siebie czy M nie podlewal czy za duzo mocnych deszczow bylo miedzy upalami i ja sieklo bo ta obok jest OK.

Clemayis zostal sciety, zdechl. Jak chwycilam przy ziemi to odeszlo od korzeni. Zdayl akwitnac mial kilkadziesiat kwiatow ale w koncu sie poddal. Szkoda.

Jedna Wisteria padla.

Jedna hosrtensja padla. Duga ta wielka kolo fontanny zyhe i ma mase mase kwiatow ale liscie w oplakanym stanie (robaki??).

Loctus podejrznie lisccie gubi - znow sie uyopil?

reszta wisterii rozbujala jak szalona ale znow - liscie maja chyba robaki.

pryskalam dwa tyg temu, pewno przerwa dwutygodniowa za malo - pogoda sprzyja insektom :cool:

 

z dobrych wiesci: magnolia cala w kwiatach co wyglada cudownie bo sa liscie. To jest trzeci raz jak zakwitla w tym roku :D

hortensje na przodzie przeszly same siebie :D

nazbieralam cala miske poziomek :D

mialam nawet kilka malino-jezyn.

 

teraz pada. Musialam wczoraj wylewac wode z fontanny bo kilka burz przeszlo.

ah i jeszcze mnie zielona woda w niej przywitala bo m nie raczyl nalac chloru.

 

wuelkie upaly sie skonczyly, niestety wilgotnosc zabija, jest 96% wilgotnosci i dziw ze jeszcze grzyba nie ma wszedzie.

 

koliberki sa nadal, chipmunk pod drzewem tez ma norke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo Cześć:lol2:

Pełna chata... ma swoje zalety, szczególnie, kiedy wszyscy wyjadą i ten spokój ta cisza...:rotfl:

Współczuję strat ogrodowych, dziwi mnie szczególnie hortensja pnąca -umnie sprawia wrażenie żelaznej roślin, tym bardziej, że była często przesadzana - nie raz nie dwa... chyba cztery:cool:

pozdrawiam i pokazuję moje piękne hortensje

IMG_0503 małe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje hortki tez szaleja w tym roku. Mi uschly dwie tuje, te obsikane przez psa sasiada. Duzy buks tez raczej zyc nie będzie. Wiekszych strat nie zanotowalam, ale tez nie sadzilam nic nowego w ten skwar. Trawa sucha, oprocz jednego duzego placka. Zapomnialam wodę zakrecic i sie lała całą noc. Mój co chwilę mi teto staty wody wypominal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latam jak z motorkiem. Znow musimy wycene domu zrobic wiec pelno mnie wszedzie - przestawic, ustawic, odgracic itp. Jeszcze mi jaskinia zostala.

uzbieralam troche fotek wkleje dzis zebyscie poogladaly sobie.

Pewno na raty bede wklejac miedzy robota, mielismy dzis popoludniu jechac do lasu ale facet jutro przyjezdza wiec nici z tego. zadzwonil wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...