Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mika , Mloda ma lenia. A z psem trzeba rano wstac. Odrzu wymiesc. Ma ogrodek wiec nie rozumiem. Jak naszego przynieslismy to spal ze mna na lozku od pierwszego dnia. Male szczeniaki ciagle chca siku, jak niemowlaki. Wiec jak slyszlama ze zaczal mi na lozku piszczesc to ecialam na bosaka w samych majtkach o 2-3 w nocy na trawke z nim. Na lozku nidgy mi nie zrobil. W domu tez szybko sie oduczyl, potem tylko znaczyl skubany ale przeszlo mu po wycieciu kejnotow, normalnie jak reka odjal. Mloda wiec sama sobie robi szkode, jak sie nie wezmie to bedzie do konca problem.

Sandy ten co pracuje dla nas teraz ma 3 psy, chyba tez zlenil sie, 2 psy w domu non stop leja. juz musieli wykladziny wymieniac i cala wyspe od nowa stawiac bo zgnila :cool:

 

Desperado moja, ehhh pewno jak wroce po zimie juz jej nie bedzie ;) jeszcze w tym roku dzieci miala a byla juz w zeszlym a one tak dwa lata zyja. Zobaczymy, Chyba ze byla dzieckiem w zeszlym roku to o ie nic ja nie zezre to sie pokaze jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja, Heather i Nigel pojechalismy w pissss....no, mielismy przjesc szlakiem 5km i dojsc do klifow i nad woda stac gdzie przepieknie widac zachod slonca. Wzielismy nawet psy. I nici z tego - ktos nas zle pokierowal, a dokladie Lynn, wlascicielka parku. Przeszlismy 2.5 w jedna zamiast 5 i skonczyl sie las na....ulicy, a dalej tylko domy :cool: w zeszlym tyg wiec oni pijechali szukac tych klifow i guzik, tez nie znalezli, chcieli obadac zebysmy znow poszli.

Anyway...wracalismy juz ciemno bylo, wyszlismy za pozno i tak. CIEMNO JAK W DUUUU ... las, bagna, dzkie zwierza. I niedzwiedz moze sie napatoczyc i kojot i losie laza. Pod nogami nic nie widac, jedyne swiatlo - idioci- jakie mielismy - z telefonowej latarki :cool: Kamienie, wyrwy, korzenie, doly i co tylko.

my przestraszeni, psy z ozorami na wierzchu, my tez. Na szczescie jedynie co widzielismy to bialy kuper jelenia. Plus mase roznych odglosow. Ale przezylismy, ale po tak szybkim sprincie pierwsze co bylo to prysznic.

ale zdazylam troche cyknac zanm sie zrobilo ciemno zupelnie.

 

 

IMG_6837.jpg

 

 

bobry tam byly. Bylo je slychac ale nie widac. No powiedzmy - ja mialam szczescie - zobaczylam jak leb wynurzyl na kilkanascie sekund. A moze kilka sekund. Nie zdazylam fotki zrobic.

 

 

IMG_6829.jpgimage upload without registration

 

IMG_6836.jpgphoto upload sites

 

IMG_6832.jpgwindows screen capture

 

IMG_6812.jpg

 

IMG_6827.jpg

 

IMG_6826.jpg

 

IMG_6822.jpg

 

 

Muskoka life :rolleyes:

i to jest to co Manka uwielbia - dzika natura :rolleyes:

Edytowane przez mania1220
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz troche do smiechu

 

proba nr.1 - na plytkiej wodzie

 

 

IMG_7418_2.jpg

 

IMG_7419.jpg

 

IMG_7420.jpg

 

 

:rotfl::rotfl::rotfl:

 

 

proba nr.2 na glebokiej wodzie

 

 

DSC_0463.jpg

 

DSC_0471.jpg

 

DSC_0472.jpg

 

 

:rotfl::rotfl::rotfl:

 

NIGEL HEEEEEEEELLLLPPPPP!!!!!!!!!!!

 

 

DSC_0477.jpg

 

 

nie dal rady wyjsc bo smycz mu sie zaplatala wokol obu kostek :lol2:

smieje sie bo dien wczesniej cwaniakowal ze taaakkkiiieeee to latwe, mowilam mu ze nie. Ale nie, madrzejszy byl, wiec na dzien dobry wlecial he he.

Anyway, spodobalo mu sie i zaczelismy szukac desek...

 

 

IMG_7603.jpg

 

jeszcze nam kilka sklepow zostalo do oblecenia i mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu kupimy zeby jeszcze z lata i cieplej wody skorzystac. OK, wrzesien ale cieplo.

 

 

Tofino-paddle-boarding-inlet-tour.jpgimage posting

 

 

Paddleboarding albo w skrocie SUP - jak to w Polsce nazywaja??

 

narazie jedna deche kupimy, w przyszlym roku druga dla mnie.

 

wiecie jakie to stare? pierwsze odkryli sprzed 3 tysiecy lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po drodze zajechalismy do nastepnego sklepu, no i kupilismy deche. Ale bedzie dopiero za 10 dni. Powalila M ta mapa, bo jest tu z Ontario. Ale faceta ochrzanie bo powiedzial ze to Muskoka ale nie jest, sprawdzilam, kawalek dalej , ale nic to, nadal sa jeziora, w koncu mieszkam w krinie wielkich jezior no i wiecej bedzie kompas widac nz mape bo jeszcze nakadka idzie na to pod stopy

 

 

IMG_7723.jpg

 

IMG_7725.jpgpic host

 

 

deska z wlokna szklanego jest, nie chcielismy dmuchanej, idzie z wioslem, torba i smycza ale upgrade na wioslo zrobilismy zeby bylo carbon, czyli weglowe (zdaje sie?).

To jest deska M, ja wybiore sobie jak pojedziemy po nia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę, że o 1/3 większy od największego polskiego dzięcioła. Do nas przylatują zielone i kowaliki.

 

Ciężko mi pisać. Mam sztywne palce, bo znowu bawię się kamieniami w ogrodzie. Zrobiłam nowy stopień na wejściu na tarasik przed drzwiami. Zmieniam układ kamieni w kompozycji przy wejściu. Wsio obsiadło i trzeba było rośliny podnieść wyżej. Skończę to pokażę efekt. Muszę też wywalić miskanta chińskiego, bo choć w donicy, to jakoś przelazł i wykopaliśmy taczkę kłączy z metra kwadratowego i potem jeszcze pół jak zaczęliśmy krzewy wykopywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestko, to chyba cukrowy skoro się rozłazi?

 

Maniu ale ty tam masz piękny zwierzyniec ale to w końcu w lesie. U mnie kilka dni temu zając po działce łaził, prawie na niego wlazłam. Wystraszył się i mnie jak zmykał. A gąsieniczka niestety zniknęła i nie wiem czy poszła gdzieś się przeobrazić czy coś ją zeżarło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się Doriko, Sachariflorus. Kupiłam go nie wiedząc o jego ekspansywności jako jedną z pierwszych traw. Już raz go mordowałam i wtedy wsadziłam w dwie duże donice. Nie chciałam się go pozbywać, bo jest niezawodny i pięknie przebarwia liście jesienią. Ale teraz wywalę go z ogrodu. Są nowe odmiany, hybrydy z nim i tak się nie panoszą, a są jeszcze piękniejsze.

Szkoda gąsienniczki, ale może poszukała spokojnego miejsca i się przepoczwarzyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joana i tak i nie, ale raczej nie :D

deska to super cwiczenie bo kazdy miesien pracuje, w calym ciele, od stop po ramiona, wcale nie jest latwo utrzymac rownowage, szczegolnie jak jakas lodka przeleci - fale daleko niosa. Lodz bedzie, ale zmienilismy plan, za dwa lata. Sprzedamy wtedy nasze duze audi bo chcemy pick up'a kupic, trzeba nam cos z paka jednak. I wtedy lodke.

 

zostalam sama, M pojechal do domu, sie bede sama bujac z psem caly tydzien. I wyprowadzanie Dakote od Gorda. On pracuje niedaleko ale pies sam.

Ma byc burza przez kilka dni.

 

kupilam wczoraj nastepnego Dysona. A Kathy sprzedalam tego starego co mialam tutaj. Jak dla mnie ten stary za slabo ciagnal, nadawal sie tylko na super plaskie dywany i na normalna podloge. Ale do tych co mam sie nie umywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mika nie probowalam jej miziac bo i tak mnie lapie za palce pyszczkiem. wczoraj M na sofce lezal to lazila po nim.

 

no tak, najlepsze zdjecie, kupa wody i nic wiecej :lol2:

 

kupilam V8 Absolute, taki sam jak mam juz w domu. Spzedalam ten co pierwszy bezprzewodowy mialam chyba numer byl 35, ale nie pamietam. To mam 2 V8 i V7 no i tego mojego duzego na kabel. V7 bede tu przywozic na lato a na zime zabierac do domu, ubzduralam sobie ze chce miec odkurzacz na kazdej podlodze zeby nie latac. W sumie juz mam no ale... A M chce mi V10 kupic ale narazie kazalam mu dac se siana, i 7 i 8 ciagnie jak diabel plus moj duzy, narazie deski chcemy kupic a jedna deska drozsza od V10. Do tego czasu pewno V11 wyjdzie albo co....

najlepsze jest to ze ten wczoraj, 8 wygralam na aukcji - nowka niesmigana zapakowana za....60% taniej niz kupowalam swoja prosto od Dysona :mad:

u nas juz prosto od Dysona go kupic nie mozna, nie maja, same 6, 7 i 10. Wiec skoro 8ki wycofali to znow cos kombinuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...