Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

moze i dobry pomysl chociaz nie spotkalam sie z tym, moze tu tez znany? chociaz nie, tutaj takich kalendarzy nie ma. I prawde mowiac raz w zyciu ambitnie sobie kupilam w sklepie, no bo jak lezal przy kasie a ja czekalam na swoja kolej? wywalilam go po miesiacu w smieci - nigdy nie pamietalam zrywac. Przed doba komorek mialam zwykly z clym miesiacem i karki przekladalam, ten sie sprawdzal bo zapisywalam na nim cos waznego na dane daty. Od czasow komorek - nie mam zadnego.

 

Ja mialam inny pomysl za to, juz lazi za mna kilka lat i zebrac sie nie moge, chociaz prawie wszystko mam.

Obiecuje sobie co roku ze swieta zrobie moim dzieciakom albumy. Powklejam im zdjecia od tego jak sie urodzily w szpitalu po najostatniejsze fotki. Jednego czego nie mam to zdjec od lekarza USG jak bylam z nimi w ciazy bo przy jednej z przeprowadzek - sie zawieruszyly na amen :sick: Planowalam na ebay'u wiec kupic po jednym pieniazku tloczonym w roku kiedy sie urodzily i wkleic na pierwszej stronie.

no i nigdy nie zrobilam.

 

swoja droga, kiedys byly normalne aparaty i trzeba bylo wywolac, mialo sie tych zdjec 24 i juz. A teraz mozna nacykac tysiace i co? ani jedno nie wywolane :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mialam i sie pozbylam. tzw waste of money.

taniej i szybciej i bez obawy ze papieru braknie bo przeciez jest specjalny do zdjec - jak pojde do sklepu, zdjecia zaladuje i sama wydrukuje bo maja maszyny tam, odrazu tez moge format wybrac. Ale nie o to chodzi - poprostu albo sie zapomina albo przeklada albo - niec chce isc. a np. przy mojej pasji cykania mam tysiace tysiace fotek. Zadna nie wydrukowana.

duzo juz sie pogubilo. Zniklo. niechcacy wymazalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwia mnie to, 5 zł potrafi taka kartka kosztować!! Zaczynam myśleć, że nie nadążam za tym światem. Kartki, obrazki, zdjęcia. Słuchajcie byliśmy z moim na takiej imprezce dziecięcej kinder kraina czy coś w tym stylu. Poszliśmy później na dmuchańce, młody szalał, mój go pilnował a ja prowadziłam obserwacje :) Mamuśka z trójką dzieci, dwie chodzące, opaski z kwiatami we włosach, futrzane różowe kamizelki ( mój w bluzce cienkiej z długim rękawem). Chciały ściągnąć te kufajki, mama nie pozwoliła. Trzecia w wózku, chyba się posikała, bo była w sukience bez pieluchy, miała jakieś 2 lata, chciała wyjść sie bawić, a matka do niej: nie bo się posikałaś, mama tak was dzisiaj ładnie ubrała, a wy mnie wszystkie zawiodłyście!

Byłam w takim szoku, że już miałam ochotę podejść do baby i jej coś powiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że korzystając z tej mody sprzedałam jeden kalendarz cały :) W życiu bym się nie bawiła w drobnicę, z jedną kartką na pocztę bym nie latała.

Drukowanie zdjęć w domu w naszym przypadku jest nieopłacalne. Za drogi tusz i kartki. Wolę raz na "ruski rok" do empiku wysłać i jechać odebrać gotowe.

Mania, zapomniałam napisać, że komoda ta większa bardzo mi się podoba, super Młodej wyszła. Sprzedała już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joana - jednym slowem mamuska cyrkowa - dzieci na pokaz, powinna jeszcze oplate wniesc za ogladanie jej dzieci :sick:

 

Mika ile zarobilas na tym kalendarzu :p

no wlasnie, tusz i kartki za drogie na takie sumy zdjec, a kartek malo.

 

nie nie sprzdala, bo duzo ludzi robi to samo, powiedzialam jej ze jak bedzie miala wiecej mebli i bedzie miala typowy sklep wtedy inaczej bedzie. Wiec ma okolo 8-10 sztuk juz. Wczoraj jej chlop nie pracowal bo padalo wiec wzial i zaczal jezdzic po sklepach z uzywanymi meblami i z ogloszen, przywlokl ich duzo, wszystkie z drzewa. Mloda wiec bedzie miala co robic, wystawi wiecej juz gotwych, juz nawet sobie wizytowki wydrukowala ze moze i komus przerobic.

a musze powiedziec ze trafil naprawde super mebelki a Mloda skakala z radosci ze wszystko solidne drewno. Zamalowane bedzie i tak, ale ludzie lubia miec ta swiadomosc ze cos jest z drzewa a nie ze sklejki. Mam to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70 zł zarobiłam. Sprawdzałam ceny kilkunastu książek, średnio na allegro były po 3 zł. Kilka nawet po złotówce. Dziwny jest ten świat. Jak czytam

m, że ludzie setki kilogramów książek na makulaturę oddają, bo biblioteki czy szkoły ich nie chcą, to cena kartki z kalendarza jest obłędnie wysoka.

Młoda ma jakieś pomieszczenie na te mebelki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczyna sie od ubranek, potem sa wybierane zajecia dodatkowe, potem wybor szkol i studiow a na koniec wybor zony/meza :sick:

i dziecko kaleka. bo pmiedzy jeszcze wszystko co mozna a co nie, ah zapomnialam - wybor znajomych tez.

 

trzymalam sie takiego wychowania z dala jak od ognia, moje dzieci nawet jak jesc nie chcialy to nie zmuszalam, zglodnieje to zje, dzis sie ciesze bo sa samodzielne i daja sobie same rade w zyciu. Ale i tak nadal po rde przychodza. A czy posluchaja? to juz ich sprawa, same musza decydowac i same miec nauczke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na olx sprzedałam. Mania, na stoisku, to bym chyba ze wstydu się spaliła wywalając cenę za kalendarz jak za metr pszenicy:)

Nie wiem czy ogłoszenie wisiało 5 minut, tak szybko się sprzedał. Raz też tak mieliśmy ze stołem, mój M zamieścił ogłoszenie i telefon zadzwonił. To był kupiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie powiem, będę milczała na temat komody :no::no:

 

Mój pierworodny ostatnio wysłął mi jak to 15 latek mówi do matki: mamo nie potrzebuję twoich rad, a potem 25 latek: mamo 6,20 za kg pomarańczy to dobra cena?:):) Wysłał to dzień po tym jak z 1,5 godz gadaliśmy o jego pracy, tzn on głównie gadał.

 

Mania mam taką zasadę jak Ty, nigdy nie krytykowałam jego znajomych, dziewczyn tym bardziej, bo to przynosi odwrotny skutek i nie mówiłam powinieneś zrobić tak czy tak. Mówiłam jak ja widzę daną osobę czy sprawę, i tylko wtedy kiedy o to pyta.

 

Tak samo z jedzeniem, nie fisiuje, nie biegam, nie karmię i nie mówię, że to jest zdrowe :) młody je paprykę pomidory ogórki bo są smaczne a nie że zdrowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...