Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

chyba tak, chyba sama na siebie powinnam atak przeprowadzic :p

ja tez nie chce marmuru, na wyspe zdecydowalam granit - jesli zrobie ciemny braz jak Pestka proponowala, ale na reszte idzie kwarcowka co mam w lazience, slucjacie ten blat jest nie do wyje****** - no sorry ale inaczej sie nie da tego okreslic. Juz go troche mam nie? zero!!! kazda plama zlazi! sama woda! nie musze nic kolo niego robic!

nie dziwota ze miektore drozsze od marmurow i granitow.

 

M powiedzial ze juz dawno bym blaty miala, ale tez powiedzial - kupuj, kupuj, bedzie co srzedawac jak bedziemy chcieli nowy dom. Domu nowego nie chce bo ceny sa koszmarne juz. A blyskotki zbieram zeby dac dzieciakom jak juz zejde z tego swiata. Bo to przezyje nas, nasze dziec, wnuki i reszte. jak nie beda mialy co jesc to same se sprzedadza.

 

pokaze te nowe blyskotki, ale nie ze sie chwale ale zebyscie zobaczyly co mozna wyrwac na ebay;u, bo w sklepie mowimy o grubych tysiacach za jedna sztuke. Dolcow sie rozumie :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka nie wiem jak w Polsce to obsadzenie sie nazywa ale tutaj "bezel".

pamietasz jak znalazlam ten diamencik naszyjnik? Pisalam ze mam jeszcze dwa wieksze. Zawieszki kupilam ale mi sie nie podobaly, juz je oba zostawilam u zlotnika i bedzie przerabial na takie

 

 

PT9444_W1-2.jpg

 

 

jeden robie w bialym zlocie a drugi w zoltym. Recznie bedzie robil, juz formy sciagnal, widzialam je w niedziele, bo mozna gotowe kupic i kamyka wsadzic.

 

 

to taki bedzie ci sie tez podobal

 

 

graduated-round-five-stone-bezel-necklace-n1068-19.jpg

 

 

a moja pierwsza zawieszka, lezy, male koleczko. Planuje jak znajde odpowiedniego kamyka zrobic "halo" jak tutaj

 

 

halo-bezel-diamond-pendant-in-18k-white-gold_gi_7083_g-26266.jpg

Edytowane przez mania1220
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąć fotki z mojego posta?

 

Nazywa się tak samo. Miałam 2 pierścionki z takim obsadzeniem – platynowe kółeczko podparte koszyczkiem, do którego zamocowano obrączkę.

 

Te co pokazałaś teraz też ładne – wszystkie ładne :) Ale te 2 co wybrałam najbardziej mi się podobają jako całość, łączenie z łańcuszkiem i cała oprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo pokazalam zeby pokazac a nie zeby sie chwalic.

 

no te dwa co wybralas to juz cale naszyjniki, na ladnuch lancuszkach. Te co robie sa delikatne, beda na cieniutkich. Nie moze byc wszystko takie samo. Poszukam pokaze jaki pierscionek bede chciala zrobic, jak co kupie i wydlubie, moze tez sie spodoba.

z bizuteria jest tez tak ze czasem na fotce wyglada "tak sobie" albo "tylko ok" dopoki sie jej nie zalozy. Nawet M sie na tym przejechal. Kupilam kolczyki - zwykle, bez kamykow, w ksztalcie X. M je odebral jak w lesie bylam i mowi - eeee, takie zwykle. Dopiero jak je przywiozl i zalozylam powiedzial - niezle sa! a tak marnie wygladaly! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się takie duże kamienia w ramce z małych. W tym stylu mam pierścionek zaręczynowy tylko że srebro z cyrkonią :p

 

Maniu a mam nadzieję że ty te twoje skarby to w bankowej skrytce trzymasz. Żeby ci te błyskotki nie przyciągnęły jakiś lepkich łapek. Podobno są tacy co przeglądają wszelkie serwisy społecznościowe w poszukiwaniu dobrych miejscówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joana, jesli byloby cos nie tak - zawsze moge odeslac, jestem chroniona. Pierwsze co jak przychodzi to sprawdzam kamyka, pod jubilerska lupa i maszynka - jak dlugopis wyglada i czyta czy diament czy szklo. A potem zawsze laduje u mojego jubilera i tak na sprawdzeniu. Nie trafilam jeszcze na podrobke. Podrobki maja w sobie to ze sa podrobki - czyli sa perfekcyjnymi szkielkami bez zadnej imperfekcji w srodku, diament jest naturalny i zawsze cos jest. Moje pierwsze dziecko nie bylo na ebay kupione, bylo z reki do reki i zanim zaplacilam bylo sprawdzone - mimo ze z papierami szlo. Majac na mysli papiery mam na mysli certyfikat miedzynarodowy a nie wycene. Kamienie z certyfikatami maja laserowe numery w srodku na obrzezu. I kazdy moze sobie srawdzic, nawet Ty, bo jest ogolnodostepne - przez to ze kamienie przelaza z reki do reki.

Wycena tez jest wazna sie rozumie.

Fakt ze nic pod moim najwazniejszym dzieckiem nie widac i trzeba pod mikroskop dac to inna bajka - jest poprostu tak czysty , ale czasem kamien z nizszej polki bedzie bardziej swiecil niz ten z wyzszej - bo ten gorszy bedzie mial lepsze ciecie.

nie mowie ze sie az tak znam, nie potrafie zakatologowac ich, nie jestem geomologiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, co innego sie pochwalic meblem albo perfumami, co innego kamykami, nie chce na snobke wyjsc (kurde ale chyba jestem :cool:)

cieszy mnie fakt ze nazbieralam tego troche za bezcen w porownaniu ze sklepowymi cenami. A kamyki nas przezyja i zawsze mozna przerobic.

 

sluchajcie, nie trzymam w banku bo bym nigdy nie zakladala. A ja lubie nosic. I czesto zmieniam. Same widzicie ze obraczki i zareczynowe mam 3 komplety i kazdy inny. Mam sejf na ktory czekam az M mi go wbuduje w sciane i podloge - ale jak z innymi zeczami jeszcze sie nie doczekal. Jak bylam w lesie wszystko ze mna tam bylo, jak jechalam do domu - zabieralam, jezdzilo ze mna.

W domu mam kamery zainstalowane. Wiec narazie tylko takie mam zabezpieczenie. male ale zawsze cos :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...