Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

maly update

 

1.szafeczki poslane, jak pisalam w poniedzialek maja byc i siedze jak na gwozdziach zeby cale byly, ale od wyslania nic sie nie zmienilo, oczywiscie ida z US

2.material poslany, troche zajmie zanim dotrze, tez z US - bo good luck znalezc taki tutaj

3.Mloda ma moja wyciagarke do zszywek, miala swoje krzesla rozebrac zebym jej obila na nowo, nie mam jak lozka zaczac a juz bym go rozebrala, narazie wszyscy chorzy u niej, w calej lini, miala w sobote przyjechac zabrac troche klamotow wlacznie ze starymi stolikami - zobaczymy czy wyzdrowieja. Niestety dzieci maja pink eye a to zarazliwe wiec wole zeby zdrowe byly

4.moje slaby dzis przychodza dostalam @ ze sklepu

5, uczen przegonil mistrza :lol2: musze zaladowac i pokazac mebelki co Mloda zrobila, az mi szczena opadla, ma talent dziewucha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz pokaze bo prosilam ja o wyslanie wiekszych pojedynczych zdjec, zobaczymy jakie tu wyjda, ma juz 1800 ludzi obserwujacych i ponad 1000 odezwow i UWAGA - dostala zamowienia!! ludziska chca przerobic swoje meble.

Cos co mi trula tylek zebym robila, ale mi sie nie chce, ja tylko dla siebie robie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joana..........wiem ze zadne pocieszenie , ale tez powinnam miec dola. Staram sie nie myslec o tym bo qurwiam na czym swiat stoi. Przezucam mysli na dobre rzeczy jak blaty czy przerobka w sypialni.

Pisalam ze robilam wycene na dom zeby pod hipoteke wziasc druga hipoteke na domek w lesie zanim nie wsadze obu w jedna za dwa lata, bo jak kiedys pisalam tutaj nie mozna hipoteki wziasc raz i amen na cale zycie ale trzeba odnawiac co kilka lat.

no wiec miala byc na dwa lata zeby dorownac domowej. Broker sie pomylil dwa razy na jednym papierku. Adwokatka nie wylapala tego chociaz JAK byk widac bylo - tez dwa razy. Wyszlo ze zamiast na dwa lata jest na rok, czyli za rok bede znow musiala odnawiac na jeszcze jeden rok. Co jest zlego w tym/ ano to ze bede w plecy 17 tys dolcow.

nawet nie chce myslec co by bylo jabtm sie tylko na tym skoncentrowala i zlapala dola.

 

oczywiscie wszyscy rece umywaja ale kase wzieli za robote, ignoruja mnie a jak juz dotre do nich rzez tel to odsylaja jeden do drugiegi. Jednym slowem nie moge muru przebic. Wiecie jakiego wqurwa mam co pomysle o tym?? :mad:

gdybym nie zmieniala a zostala z tymi samymi tylko odnowila byloby lepiej. Teraz jestem do tylu juz ponad 22 tys.

i kgo mam zabic pierwszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biurko mowie jej szare i copper, tfu - miedz, wiec pomalowala tak, wczoraj skonczyla

 

 

2602005c-efd8-4a99-bdf5-6cd135718d49.jpg

 

10eb011d-32c1-475a-9584-c311068081de.jpg

 

 

 

no jestem dumna z niej :yes:

 

kazdego mebla sie pyta czy brac czy nie, kolory jej podsowam jakie nalozyc, ma zawalony garaz a przy tylu dzieciorach to wiecie - czas limitowany.

pytalyscie gdzie robi - w jaskini. Ma niewykonczona wiec moze malowac. No i kazalam jej Fushion malowac bo w domu nie bedzie smierdziec. Jak przyjdzie wiosna/lato naucze ja jak malowac pistoletem i bedzie w garazu malowala.

 

pare potyczek miala bo sie sluchac nie chciala. Np. dzis nastepna byla typu - bejcowanie. Nie posluchala jaka bejce i jaki poly kupic i jej nie wyszlo. trudno. Nie chce sluchac to sie nauczy na swoich pomylkach tak jak ja :lol2:

 

z tego co wiem teraz zabrala sie za stol i krzesla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biureczko super! Jaki to kolor ten szary?

 

Mania, ja pod tym względem nie jestem typowo Polka, nie cieszy mnie krzywda bliźniego ;) Ja to taki chyba jesienny dół, mimo,że jesień u mnie piękna, dziś za oknem 25, ale że ledwo co było widać, to zakasałam rękawy i wypucowałam górę dzisiaj, włącznie z oknami. Jutro dół polecę. Na chandry najlepsza praca, głowa jaśniejsza się robi, bynajmniej ja tak mam.

 

Jutro babka da mi znać kiedy komodę wysyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joana to nie chodzi o to zebys sie czula lepiej bo ktos inny ma gorzej :lol2: tylko pocieszyla ze sa gorsze dolowe problemy i zobacz - wcale z jesienia nie zwiazane. Dolek minie jak jesienny, moj problem niestety nie.

 

zaraz sie dowiem ktora malowala, bo na zdjeciach roznie to wychodzi ale albo Ash albo Penny Grey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj też dopadł telefon z urzędu. Joana, jutro muszę jechać w twoje okolice, muszę wyjaśniać jedną sprawę. Kuźwa, byłam kiedyś i zostałam poinformowana, że nic nie muszę w papierach zmieniać. Okazuje się. że muszę i mogę beknąć finansowo, za to, że nie dokonałam tej zmiany.

 

Mania, świetne mebelki Młoda wyczarowała. Gratulacje, bo przy dzieciakach ma podwójnie trudniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...