Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

Joana mam, bo jak byk widac ze pomylka. Sek w tym ze bank ktory dal pozyczke nie chce zmienic tego juz, a broker sie nie stara o naprawienie tego.

Jednym slowem jestem w czarnej dupie...

 

a jakby malo bylo!!! dzis mi przyszla wypiska z nastepnej karty kredytowej. ZNOWU ktos sie wlamal :mad: zdazyli ukrasc 96$ - w knajpie w Winnipeg, na online zamawiali na przywozke (w zyciu w Winnipeg nie bylam) a jak zadzwonilam okazalo sie ze probowali kilka razy ale im kasy nie dali w roznych miejscach, najwieksza suma byla na ponad 400$ na bilet samolotowy, czaicie????

karte odrazu zablokowali i sprawe otworzyli na to co zdazyli ukrasc, cale dochodzenie musza zrobic i oddadza mi ta kase. Pytali czy na policje dzwonilam - mowie ze nie bo dzis dopiero wypiske dostalam, a jakby nie wypiska to nawet bym nie wiedziala!

 

sek w tym ze tek karty nie uzywam, a jak juz to malo. ZLota karta ktora jest przypisana do hipoteki, jak sie bierze hipoteke daja tzw line of credit, kase sie uzywa na renowacje domu, kiedys trzeba bylo sobie czeka wypisac a teraz i czeki i daja karte, zlote visy ze mozna odrazu w sklepie zaplacic. Takich pieniedzy sie nigdy na pierdoly nie wydaje.

 

no to widzicie, powinnam miec ja dola, a macie przyklad pieknego zycia na zachodzie :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

aha, no i....nie moge nawet jechac zobaczyc moich slabow, jeden samochod u mechanika bo sie jakas lampka zaczela swiecic i trzeba cos wymienic, bedzie po weekendzie.....drugim M pozno dzis wroci, jutro nie wiem jak wraca. Jestem w domu udupiona i SLABOW WYGLASKAC I WYCALOWAC nie moge jechac :sick:

 

ciekawe co jutro bedzie....

 

ah zapomnialam, chcialam na skroty isc, kupilam krem pod oczy, fortune kosztowal. I nie wiem co mialam w glowie - zapomnialam zapytac o cos ZANIM zaplacilam. Ale na szczescie jeszcze nie wyslala i zdazyla odpowiedziec, no wiec pytam sie jej ile ma miesiecy bo zycie takich kremow na polce to rok, a jak bedzie stary to odesle. napisala ze nie ma daty na opakowaniu ale juz je maja jakis czas i albo blisko roku albo ponad, czy chce zeby slala czy rezygnuje. Jasne ze rezygnuje. Kase odrazu oddala. Ale teraz bede musiala do sklepu jechac zeby kupic swierzy. ehhh, normalnie ten tydzien mam po-sra-ny :sick:

a jak jeszcze moje stoliki przyjda popekane to sie zastrzele :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Mania, ja pod tym względem nie jestem typowo Polka, nie cieszy mnie krzywda bliźniego ;)...

 

To ja w takim razie chyba nie znam żadnej typowej Polki :/

 

 

Meble młodej super wyszły, podziwiam że z dziećmi daje rade jeszcze meble odnawiać.

Jestem zawalona praniem (właśnie składam) bajzel w domu a mam tylko dwójkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo to nie jest polska natura ale zwyczjna ludzka i nie wiem czy ktokolwiek mialby przyjemnosc sie pocieszac czyms gorszym u kogos. trzeba by bylo byc zimnym draniem.

 

 

z dobrych wiesci - tak pol na pol...broker odpisal laskawie, ze bank za rok przedluzy. Super - ale ja chce to miec na papierze ze zero oplat!!!! i moze uratuje to kilkanascie patoli :sick: bo wiecie co za rok moze byc - "ja tego nie mowilem", "ja nie pamietam" "ja blah blah blah". Wiec papirek poprosze!!

 

 

okazalo sie ze M w sobote nie musi pracowac. Wiec jesli nie jutro to w sobote slaby jedziemy ogladac. W sobote tez mi rozkreci lozko, Mloda chyba nie przyjedzie wiec M powiedzial ze mi kupi nowa wyrywarke, zaczne rozbierac to wyro , rozozy tez mi cale lozko i pomaluje ta sciane. Tak ze robic bede miala co.

 

 

zime pokazalam z dzisiaj (u mnie dzisiaj) a ja dopiero dzisiaj popoludniu klime wylaczylam bo takie upaly byly ze nie dalo sie bez w domu wysiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciśnij ich o oficjalny papier i to od banku z opisem sytuacji, koniecznie. Żeby nie było za rok, bo jakiś urzędnik się zmienił i nagle nic ne wiedzą. W sumie wszystko jedno o ile pieniędzy chodzi. Skoro zawinili niech odkręcają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja sprawa urzędowa załatwiona pomyślnie. Skorzystałam z pięknej pogody u Joany, co prawda bez mycia okien się obeszło :lol2: ale cały dzień w drodze.

W Katowicach na dworcu skoczyłam do tkmaxx. Mikołaje, bombki i dynie królują. Mania, w deseń tych srebrnych łaciatych bombek są łańcuchy świetlne z 10 bombeczek. Ładne, ale nie kupiłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie.............dzwonie - przyszly slaby?

moja Erica - nie bylo jej, w sklepie inna odebrala, mowi ze sa.

wiec jade zobaczyc. Wyjechalam za osiedle - dostaje text od Erici ze slaby przyszly ale sprawdzila dzis rano i przyslali ZLE :mad:

ze juz z nimi rozmawiala i wysylaja te co wybralam. Pomylili sie.

ROK POMYLEK :mad:

 

mimo to pojechalam zeby zobaczyc w calosci na zywo moimi oczami i cyknac fotke

 

 

IMG-0471.jpg

 

 

 

jest piekny - ale na gorze, ten pasek na dole psuje, ona mi go slala i go odrzucilam przez ten pasek.

Facet ktory mierzyl nam kuchnie go ustawial i mowi ze odrazu pomyslal ze cos nie tak, ze napewno bym takiego nie wziela. No nie. Trzeba znow czekac :sick:

 

 

M jak dzis sie wyrobi po pracy po drodze pojedzie dokupic mamrurowych plytek, za witrynka chce poprwic/przerobic, trzeba troche skuc , ale sklep do 5, a jutro sprzedaja ale nie wydaja, w niedziele zamkniete ehhh

 

z dobrych wiesci - mam wyryware do zszywek to chociaz wezme sie za lozko i sciane przemaluje

stoliki nie wiem czy beda w poniedzalek, data na wtorej sie zmienila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmika, specjalnie dla Ciebie dwa okna zostawiłam ;)

 

Właśnie z babką od komody pisałam, transport dopiero 22-26. Mam kasę dać kierowcy, to mi pasuje, bo trochę się bałam przelewu i tak zaliczkę już jej wpłaciłam.

 

U nas cieplutko, super, ale my w domu. Antka wczoraj na wieczór gardło bolało, mnie boli teraz, pokłada się trochę, lekko cieplejszą głowę ma. Muszę tylko wyjść skosić i podłogę na dole umyć przynajmniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joana, mialam dzis wstac i zapytac o szafeczke ale bylas szybsza, a dopiero wstalam .

Szafka piekna. I ma ILE???? kolosalne 2 metry?? bez bicia powiem ze nie widzialam nigdy takich dlugich tutaj.

Ale co zamyslasz? malowac? bejcowac?

 

Mika wszystko sie przeje. Uwielbiam swoj fotel , w sypialni tez, ale ten w kominkowym juz mnie znudzil - wszystkie 3 sa takie same z tymi wygietymi nogami. Wczoraj juz mowilam M ze nastepnym zakupem jaki mam w planie sa nowe dywany i nowy fotel do kominkowego. Biurko tez chce znienic bo tez sie mi znudzilo, juz w zeszlym roku ogladalam. Podnozka nie licze bo tak sie wtopil pod biurkiem ze go nie widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...