Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

Mika na szczescie M mi sie nie nudzi :lol2: wazniejsze ze ja sie mu nie nudze z moimi znudzeniami i zmianami :lol2: Inny jz by mnie dawno pogonil! Jak wrocimy dzis to dopiero zobaczysz co wymyslilam, ktory chlop by sie na to zgodzil?

 

no, jestem ciekawa co Joana ma w planie z nia robic a nic nie napisala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mania, co tam znowu wymyśliłaś? Już jestem ciekawa.

 

Nie wiem ile lat ma szafka, babka napisała,że przedwojenna niemiecka. Sprawdzę, czy ma jakieś naklejki albo pieczątki.

Mmika, już byłam ugadana prawie na inną, dużo tańszą, ale od początku nie byłam przekonana. Jak znalazłam tą, pokazałam mojemu a jemu oczywiście cena nie pasowała. Sama komoda owszem, ale wiecie zafiksował sie na cenę tamtej i ta już mu się wydawała drogo.

 

Nie wiem co z nią zrobię jeszcze, wiecie jak to jest z takimi meblami, przyjedzie zobaczę w jakim dokładnie jest stanie i wtedy pokombinuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy dom znalezc moge w sekunde ale kasy na ten dom juz nie :lol2:

tyle powiem ze chce cos rozwalic i demolke zrobic

 

ja lubie drewniane meble, ich kolor tez w wiekszosci, niestety kazdy jaki przynioslam - nie pasowal u mnie wiec musial byc zamalowany.

 

Joana czasami lepiej dac wiecej a miec to co sie chce , czekac znow musimy tyle na ta szafke, dlaczego tak sie ciagnie wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pestka ;)

 

Taki mam plan, żeby być zdrowym, przynajmniej Antek, już się przyzwyczaił do przedszkola i lubi je, a ja mam chwilę oddechu :)

 

Dziewczyny, babeczka wysyła komodę transportem meblowym, dopiero w tych dniach co podałam jadą moje strony. Może być tak, ze w ogóle jej nie ruszę dopóki wujek kanapy mi nie obije

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie kazdy ma takie warunki, pozatym z malymi dziecmi jest inaczej, niestety takie zycie ze zeby dzieciaka czyms zajac bo COS sie chce w domu zrobic - trzeba go przed TV posadzic. I niech sobie kto chce i jak chce jape piluje na ten temat ze fe i be - inaczej sie nie da. Szczegolnie jak sie jest samemu w domu z dzieckiem. Wiec tv w salonie potrzebny zeby miec oko na dzieciaka.

Ja jestem nietelewizyjna z jednego powodu - 99% co puszczaja w zwyklej kanblowce mnie nie interesuje, a nawet na satelicie wieczne powtorki. Jestem wybredna i lubie ogladac wtedy kiedy ja mam czas i ochote a nie kiedy oni puszczaja - dlatego ogladam wszystko na compie. Tv wywalony na dol do jaskini, drugi tez w jaskini - ale M swoj ciagle oglada bo pilot to jego "boyfriend" :lol2:

w lesie mam 2 telewizory, ani razy zadnego nie wlaczylam od maja jak pojechalam az do wyjazdu :no: Czytalam ksiazki.

ale zeby nie bylo ze nie ogladam - ogladam i to bardzo duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisalam ze demolke bdziemy robic, a wlascie M mi ja zrobi :lol2:

backsplash - czyli kafelki nad blatami, te marmurowe, bedziemy zrywac. Najpierw sie naklada blaty potem kafelki - taka powinna byc kolejnosc. Oczywiscie mozna nalozyc blaty potem i by doszly do kafelek. Nie spodobalo nam sie to ....bo znajac mnie jak sie mi cos odwidzi, trzeba by szafki wymienic i pod kolor plytki - jak beda za blatem z granitu - nikt tego nie ruszy, a przy probie wydlubania - uszkodzi sie blat.

a dwa pamietacie moje przeboje z tymi fugami, raz nie pasowalo, drugi tez nie, koniec koncow wcale mi sie nie podoba i mialam sie za to zabrac po powrocie z lasu ale nie ma sensu. Znow to samo - good luck wydlubania fug spomiedzy marmuru - zrysowanie na bank, o czym sie przekonalismy juz.

Wiec wczoraj po przewalkowaniu tematu doszlismy do wniosku ze plytki sciagamy, naloza blaty i wtedy nowe plytki.

tez z marmuru bo innych nie chce. to to tylko moje zboczenie.

Plytki zostaly zakupione, o te

 

 

IMG-0585.jpg

 

IMG-0577.jpg

 

 

byly inne ktore mi sie bardzo podobaly, zwykle, takie jak mam teraz ale duzy rozmiar, niestety cena byla zaporowa, tyle samo badz nawet mniej bym zaplacila za nastepnego slaba granitu zeby w calosci na sciany polozyc - co juz jest moim totalnym marzeniem ale niestety szkoda mi takiej kasy. i na nastepnegp slaba i na kafelki, a z dwpjga bym i tak slaba wziela.

 

 

 

wybralismy tez kamien na sciane na kominek. Znaczy wybralismy to duzo powiedziane, sa dwa rodzaje i potem tylko kwestia koloru, boe nie wiem czy chce bardziej w biale isc czy w szare. Ale wazne to ze ostatnio jak tam bylismy nie mieli ich.

 

 

te nie wiem z czego, znaczy jaki to kamien

 

 

IMG-0537.jpg

 

IMG-0541.jpg

 

 

IMG-0543.jpg

 

IMG-0544.jpg

 

 

IMG-0542.jpg

 

 

na ostatnim zdjeciu ladnie widac bo z bliska mi ten szary wylapal zolty odcien od lamp. W kazdym badz razie - albo poierwszy na gorze albo ten bialy na samym dole.

to byla opcja nr.1 a teraz opcja nr2 i te sa marmurowe

 

 

IMG-0553.jpg

 

IMG-0554.jpgscreen capture tool

 

 

opcja nr3 tez marmur ale szlifowany

 

 

IMG-0559.jpgshare image

 

IMG-0570.jpg

 

 

bialy, bo reszta nie wiem co za kamien.

i w nsie mam ze sa 3D i kurzolapy - od tego mam Dysona ze specjalnymi nakladkami. Teraz tez wycieram wszystko - na listwach na scianach i na czarmych meblach i brazowych - kurz widac. Jedna sciana jak mi dojdzie - nie ubedzie mnie :lol2:

 

no to tyle nakombinowalismy.

 

i teraz widziecie daczego pisalam ze bede sie tego fotela pozbywac...........bo mi ten styl fotela kolo takiej sciany nie bedzie pasowal :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zmiany płytek w kuchni się nie spodziewałam.

 

Jak zobaczyłam te kominkowe, od razu przez myśl mi przeszło, że masz Dysona do sprzątania :):)

 

MAnia to mi powiesz później jak pomalować marmury, ściągania się boję, że poniszczę blat. Zobaczymy jak przyjdzie,faktycznie chodzi mi po głowie zostawić ja oryginalną, pamiętam jak MMiki debatowałyśmy nad kolorem, a oryginalna wygląda najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka tak wlasnie myslalam ze to kwarc, cena mi sie podobala! I prawdziwe a nie udawane = puste w srodku.

 

Joana bardzo latwo sie maluje. Malowalam czesc wokolo kominka i cala plyte przed kominkiem. Farbe do grillow uzylam.

Na podlodze uzylam farby na wysoki polysk , walkiem. Do dzis nie zeszlo a przeciez i sie na to staje i sie tam odkurza i stawialam jak nie durnostojki to mikolajka. Ale mozesz inna pomalowac, ja musialam taka bo farba na gorace byla potrzebna.

 

 

M musze wygonic do sklepu, trzeba mi walek, pedzel i wkladke zebym malowac mogla. Wczoraj jak juz tam bylismy pojechalismy do Mlodej bo dzieci bardzo chcialy przyjechac, zabralismy trojke.

Wkleilam fimik z mojego nowego kranu w lazience ale zadna nie dala glosu. Ja jestem w 7 niebie z nim. Odkad M zainstalowal kran jest CZYSTY. Albo byl - dopoki dzieciarnia wczoraj nie przyjechala i im nie pokazalam jak dziala - bo mlodsze gowniartstwo nigdy dostac nie moglo zeby wode wlaczyc, szafka jest wysoka, stawiali stoleczek. Teraz ie musza, no ale jak im pokazalam to mialy zabawe - kran pierwszy raz byl brudny :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...