Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

stoliki sa

ale nie dam rady wniesc, 52 funty jeden wazy, to cos 20+ kg. Nie podniose, nie chce upuscic, stoja przed domem. Musze czekac na M. Schodek i wejscie do domu mnie hamuje. A jeszcze sie walnelam w palce u nog zaglowkiem - zapomnialam ze takie ciezkie i mi palce pulsuja, juz pol godziny.

Wiem ze juz odebral moje marmurki, pewno jedzie do domu. Wytrzymam tyle. Bo musze :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no ja tez sie naczekalam, M zapalu nie mial. Wyciagnal z pudelek i postawil a ja z ozorem na wierzchu lazilam kolo nich - bo w tej folii guzik bylo widac czy cale czy nie.

aha, dostalam ochrzan bo sie zaparlam i pudla wnioslam do domu, taka bylam. I sie okazalo ze ponad 20 kg to same stoliki waza, z pudlem i calym opakowaniem ponad 30kg kazde. Niby nieduzo ale nieporecznie podniesc wiedzac co w srodku.

no wiec lazilam i lazilam i mialam nadzieje ze wylaze

 

 

IMG-0647.jpg

 

 

az w koncu wylazilam :rolleyes:

 

OMG - laski, w tym roku zrobilam dwa najlepsze zakupy, pardon - 3. Antyszczekadlo dla psiura, dysony na kazdej podlodze i - stoliki.

Moze sie nie podobac, ani stoliki ani sypialnia, to nie wasze style - ja uwielbiam ja. I uwielbiam te stoliki.

na zywo lepiej wygladaja, ale nie poradze - pozatym - robilam jak juz ciemno bylo, poscieli docelowej jeszcze nie ma na lozku (czekam az zaglowek bedzie) no i nie ma zaglowka.

 

 

IMG-0678.jpg

 

IMG-0683.jpg

 

IMG-0684.jpg

 

IMG-0682.jpg

 

 

IMG-0676.jpg

 

IMG-0667.jpg

 

IMG-0673.jpgfree hosting pictures

 

 

IMG-0713.jpg

 

IMG-0704.jpgcreate image url

 

 

Mika, ostatnia ftka, kulki na zyrandolu sie swieca, .....ale jak sprawdzilam zdjecie tutaj za male nie widac eh

 

a dla przypomnienia, sciana byla grafitowa

 

 

IMG-0598.jpg

 

 

 

fotki za dnia wkleje jak juz zaglowek bedzie. Poki co dzis przywiozlam gabke i inne smieci potrzebne do zrobienia. Jedynie tylko potrzebuje materialu - ktory nadal idzie.

 

ohhh jak sie ciesze ze je kupilam, ze sie wstrzymalam i nie kupowalam innych chociaz szukalam i kombinowalam. No i moja wielka komode pamietacie? tez na szczescie jej nie ruszylam i nadal jest jasna. Sypialnia za dnia wydaje sie o niebo wieksza, super jasna a jak jeszcze ten jasny zaglowek dojdzie bedzie cymes.

I wiecej juz tam nic zmieniac nie musze. Ani nie chce. Dopoki mi sie nie znudzi :p

Edytowane przez mania1220
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, dzieci czy nie dzieci czyscic z kurzu i palcow wszystko trzeba.

palcuja sie jak normalne kazde szklo - czy to szyba czy lustro bo wszystko to szklo. Ale - dzieci wstepu tam nie beda mialy, nie chodzi o upapranie bo sie zmyje ale zeby nie zbily. Ja dzieci tez nie mam. Przydzieciach to fakt ciezko to miec. Mialam trojke teraz na jedna noc, szyba w drzwiach na ogrod i stojace lustro co robilysmy z Mika - upaciane , ale to normalne. Szmata woda i po plamach i pakcach. Latwiej zmyc to niz np. moje krzeslka przy wyspie. Dopiero co Joanie pisalam o materiale - juz mi upacialy :p

Czyste przyszly ale duzo styropianowych kulek sie poprzyczepialo a jak sie naeelektryzuja to trzymaja jak magnes. Przetarlam mikro-szmatka zmoczona w wodzie i na sucho. Tak jak lustra i szyby myje. Zeszlo drazu nawet palce.

Jesc w lozku nie jem wiec stawiania jedzenia nie bedzie a pic - pije w nocy w lazience, tam mam szklanke i leje prosto z kranu. Nie stawiam nigdy butelek na stolikach.

 

Mika zdjecie wyszlo ciemne bo skoncentrowalam sie na oswietleniu zeby wylapac kolorki na kulkach, ale jak pisalam po wklejeniu na Muratora juz tego tak nie widac. Pociesz sie - male oszustwo bo gdyby nie te kulki zyrandola by tam nie bylo - jest akrylowy nie szklany :sick: kulek w orginale nie bylo tylko zawieszki tez akrylowe, wywalialm wszystkie. Kulki robia duzo a naprawde wszystko.

 

widzialam takie toaletki, ja nie jestem z toaletkowych, prawie sie nie maluje oze raz na rok hahah, a jak juz to w lazience i zajmuje mi to 10 minut. Widzialam tez komody na ciuchy, na bizuterie i na bielizne i rozne inne cuda. Nie chce juz wiecej nic lustrzanego tam. Tylko te stoliki. Z mablami z luster trzeba uwazac zeby za duzo nie bylo. Gdybym mojej wielkiej komody nie miala moze, ale to moze bym pomyslala, ale narazie komoda stoi bo ma duzo szuflad i jeszcze mi sie nie znudzila. Chyba dlatego ze widze ja tylko jak de spac.

 

zaleta stolikow - wszystkie lustra sa tak zrobione ze jak by peklo albo co - moge wydlubac. A M ma juz doswiadeczenie w cieciu - jakby ne bylo cial na 3 lustra. Lusterka na drzwiczkach sa tak samo zrobione jak moje lustro nad schodami - lustra nie sa fazowane tylko dolozone do siebie i wychodzi krzyzak. latwo naprawic jakby co. Jedynie co to blat fazowany, ale to to juz u szklarza mozna zamowic.

Sa zrobione bardzo solidnie. Uwielbiam szafeczke na dole. Szuflada na normalnych prowadnicach. Nawet specjalnie wkladni sa ktore wchodza nizej niz galka i olko - wiecie jak czasem galki, raczki na szafkach lubia sie oluzowac i lataja? no wiec sprytnie zrobili wkladeczki przez co ani koleczko ani galka nie dotykaja luster i tego nie widac, ale jak sie oluzuja - nie beda rysowac luster.

Byly podobne prawie jota w jote i nawet tansze, ale roznic byly dwie - nie mialy tak ladnych nozek i najwazniejsza roznica - mialy zawiasy od drzwiczek na wierzchu - moje maja ukryte.

 

ogolnie szafki rozjasniaja pokuj bo odbijaja swiatlo. Jestem super zadowolona z nich.

co jeszcze? aha - przyszly cale. By;y swietnie zapakowane. Samo opakowanie wazylo dodatkowe ponad 8 kg. Szafek maja duzo w sklepie, ale jak czytalam - inni dostawali pobite, popekane - z innych firm, kazdy inaczej pakuje, wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilam wczoraj kaganiec

 

 

s-l1000.jpg

 

 

w koncu zaczeli robic dla Shih Tzu! i najlepsze jest to - kupilam na ebay i z UK, tu ani w US ich nie ma, jak weszlam na ich strony - pisalo po polsku - nie wiem czy to nie jest polski patent?????

tutaj maja siatkowe i wyglada jak maska gazowa co mi sie nie podobalo bo caly pyszczek i oczy zasloniete.

Problem z maniusiem mam jeden - przy obcinaniu. Plecy, glowa OK, ale dojsc do nog i brzucha - no skubany nie daje sie obciac ani ogolic :sick: gryzie! Nie ze mocno, ale lapie . Nie tylko mnie, jak juz z facjata nie dalam sobie rady zanieslismy go do psiej fryzjerki - ja tez gryzl. Wiec zobacze czy kaganiec pomoze.

Z Seniorem tego problemu nie mialam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka laweczka ok, ale bym jej nie chciala. Ale sama w sobie jest ok, material na niej mi sie nie podoba. Mam fotel w sypialni, tyle styknie:p

nie przejde na linka bo sie trzeba zalogowac zeby do sklepu wejsc, juz raz sie tak musialam zalogowac gdzies i potem przylazily mi @ z roznych miejsc z calej Polski :sick:

mam zasade ze jesli nie moge zobaczyc czegos w sklepie netowym bez zalogowania i utworzenia konta - nie wchodze tam.

 

 

M wrocil z pracy i z tekstem do mnie - po co znow bedziesz sie meczyc i robic zaglowek, nie mozesz kupic gotowego?

moge ale - juz nie mam kasy, wydalam wsio co mialam , dwa, jak sa co mi sie podobaja - nie podoba mi sie material, albo sa za niskie, albo cos tam. Jak trafie na cos w czyms sie zakocham wtedy kupie.

 

snieg padal dzis caly dzien, jest tak zimno ze szok. Niby na plusie 2-3 stopnie ale to zimno. A co bedzie jak bedzie -30 albo -40? organizm sie jeszcze nie przestawil. Dwa lata temu w pazdzierniku tez spadl i to sporo, i bylo chyba zimniej bo lezal - moje roze mialy jeszcze kwiaty w rozkwicie, pamietam jak je cykalam w sbiegu cale.

A wczoraj moj chipi jeszcze byl, obcykalam go....bo pewno juz pojdzie spac, dzis go nie widzialam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy da sie wiecej upchac.........????:p

 

 

DSC-0467.jpg

 

DSC-0402.jpg

 

DSC-0378.jpg

 

DSC-0427.jpg

 

 

chyba sie dalo, bo zamiast leciec do norki i zlozyc na kupke co juz wzial to wracal ciagle i bral wiecej, a juz jak chomik wygladal :p

chlopczyk!

 

to takie ostatnie podskoki lata i jesieni wczesnje, jak juz sie zmyje na amen to nic tylko isc i wyciagnac lopaty, wypelnic bak w odsniezarce i czekac na zime :sick:

z flaszka % obok

Edytowane przez mania1220
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny jest :) :hug: Chyba ładniejszy od Edka.

 

Linka ci podesłałąm, bo tam ceny podają. Jako ciekawostkę. Ona ma rozmiar szer. 38 x dł. 100 x wys. 49 cm i na tym portalu jest za 1099 zł. Piszą że drewno Paulownia i syntetyczny aksamit na piance. Jest postarzana i to mi się nie podoba.1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...