Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

Doriko na ile masz te antybiotyki?

A wiesz, moze masz zla butelke, a dokladnie zly smoczek? Musi jak najbardziej cyca przypominac tez. Te z dlugimi "dziobami" nie przypominaja i dziecku niewygodnie jak nie umie.

Mloda 3 na butelce wychowala, czwarte na cycku, zapyta;am jej jak dlugo :

10-11 miesiecy cycek

jeszcze roku nie mial jak sie nauczyl pic z rurki w szklance badz dzieciecym kubku badz w kubku z tym dzieciecym dziobkiem zamykanym

mial jakies 17 miesiecy jak juz nawet butli nie ciagnal - odstawila ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Joana dobrze pamietasz, ziol nie cierpie - ale tych smierdzacych typu bazylia itp :p

pietruszka, papryka, chilli, czosnek - nie uznaje za ziola a za przyprawy i je uzywam.

Pestka zostawie sobie te przepisy na zas, bo jak pisalam - nie ma na czym ani gotowac ani smazyc i nie bede miala dopoki blatow nie poloza a M sciany z tylu.

Na dzis byla chinszczyzna, ale tylko M, ja wrocilam znow na diete - wiecie jak cholernie ciezko jest zgubic te pare kg jeszcze? Utknelam bo diete skonczylam i tych 4kg nie moge zzucic, ale dobra wiadomosc taka - ze nie ma jojo i nie tyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialam dodac, Mloda mi napisala ze odstawila od cyca bo zaczelo byc to wkurzajace, dla niej to nie byla wygoda, szczegolnie ze ma jeszcze 3 i kazde zawsze COS chce jak cos sie robi nie wiecie? no i - nie chciala juz karmic jak mu zeby wychodzic zaczely bo powiedziala ze masochistka nie jest :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLUCHAJCIE SLUCHAJCIE..................

 

 

IMG-0995.jpgjpg to img

 

 

 

IMG-0994.jpg

 

 

IMG-0996.jpg

 

 

 

 

 

dobrze ze pojecha;ismy, okazalo sie ze slaby juz w sobote przyjechaly!!!! ale polowe ludzi nie ma na urlopach i zapomnieli zadzwonic. Erica tez wolne wziela. Ona i Paul sa wlascicielami. Paul mierzyl i on nasze blaty bedzie kroil. Stoi tam na ostatnim zdjeciu, widac wiec jaki kolor do czowieczej skory jest.

 

oprocz tego Erica wycenila mi 3 kawalki czarnego granitu (z domu mi wyslala wycene). Jak rozwalimy kominek to zedrzemy te boki, slaba na [odlodze zostawimy bo juz za pozno - podloga polozona. Wiec dolozyla te 3 kawalki do zamowienia z blatem, kamienia nie ma bo - jej nie bylo, pada jak diabli i nie dalo sie obejrzec tych co na zewnatrz bylo, potrzebuje jak najbardziej czarne. Powiedziala ze dzis wieczorem z Pulem beda wertowac czy cos maja czy cos sciagna - nie bede calego slaba zamawiac na male trzy kawalki wiec beda z pozostalosci jakie maja. Czyli kominek tez bedzie zrobiony :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antybiotyk jeden na 7 drugi na 10 dni. Ściągam ale słabo to widzę bo już dużo mniej jestem w stanie ściągnąć niż na początku. Chyba się nie uda.

 

Butelkę raczej dobrą miałam ale też specjalnie nie cisnęłam bo to tylko na czas kiedy miał zostać sam z tatusiem miało być. Stwierdziłam że szkoda kasy jak miały by nie używane leżeć. On to nawet smoczka takiego uspokajającego nie uznaje a próbowałam kilka modeli.

Teraz wypije wodę z butelki ze smoczkiem ale jak nalałam do niej mleka to spróbował i po jednym łyku butle wyrzucił. Potem z tej butelki to nawet wody nie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doriko, cóż to za wymagający brzdąc ;)

 

Słuchaj,jak i Tobie i małemu pasuje karmienie cycem, to skonsultuj się z jakąś laktacyjną i ci poradzi jak to zrobić. Ja podziwiam kobiety , które karmią. Ja to za wygodna byłam i przy jednym i przy drugim. Wprawdzie zawsze mi stanęła mi na drodze choroba, tak sie dziwnie złożyło, ale i też jakiś szczególnych zabiegów nie robiłam ,żeby karmić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doriko ja za to nie moge sie przekonac do kafli w salonach. Kazdy lubi cos innego. Lubie chlodny kamien pod reka w kuchni i lazience ale nie znioslabym pod stopa na podlodze. Jedyne kafle jakie mam sa/beda w lazienkach i w pralni. Nawet w sraczyku na [ierwszej podlodze deski polozylam :sick:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko smoka wsadza, nadal go w wozku wozi :sick: Jak przyjechala do nas do lasu to sie za glowe chwycilam :sick: ale ma jego jednego, rozeszla sie z moim bratem, singielka, synus oczkiem w glowie, o niczym gadac nie umie tylko o swoim dziecku. Matka helikopter. Oby z dziecka kaleki nie zrobila :sick:

miala fajnego faceta ale ja zostawil bo wytrzymac tego nie mogl. Zycie sie wokol dziecka obracalo, nawet z nim nie posiedziala tylko non stop z dzieckiem. Szkoda, fajny byl. I bardzo malego lubil. Ale nawet wychpwujac swoje wlasne dziecko gdzies granica jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wymagający model mi się trafił.

Joanna, chyba nie byłam gotowa na koniec już tak z dnia nadzień. Dla mnie karmienie to nie problem a wręcz przeciwnie wręcz wygoda. Do tego nie oddałabym za nic tych chwil z maluszkiem. Teraz jest na tyle duży że to wielka strata nie jest. Już coraz mniej się upomina i myślę że wracanie do cycania może być dla niego trudne emocjonalnie. W końcu teraz bidulek godzi się ze stratą. Raczej nie będę mu robić drugi raz traumy bo przecież w końcu prędzej czy później i tak bym go odstawiła. Myślałam raczej o tym by jeszcze jakiś czas mu ściagać jeśli będzie chciał z butli pić ale marnie to widzę. Nic oboje musimy uporać się z tą stratą :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doriko :hug:oj, oj, to Ty bidulko masz większy problem niż mały, może tak miało być.

 

Mani, dla mnie to co robi twoja bratowa, to już coś nie tego.

Mój starszy smoka nie ciągnął, wcale, Antek trochę tak, ale rozstał się też bez większego bólu, tak samo z butelką.

 

M mi mówił,że jakiś jego znajomy chodził z dzieckiem do psychologa , bo w wieku 5 lat nie mówił. Okazało sie , że dziecko, całymi dniami, oglądało bajki, tv, tablet, telefon. Dawali, żeby mieć z głowy.

Teraz cała rodzina na terapi, zero tv, tabletu, tel tylko w wyjątkowym przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mika no warto :rolleyes: doczekac sie nie moge

 

dziewczyny jak pytam o jakies ceny w Polsce to z ciekawosci zeby porownac. Wiem ze w polsce mowicie ze tu sa inne zarobki itp, ale to tak nie dziala :no:

Wydatki, ceny sa inne i wychodzi do zarobkow tak samo kupno czegos. Niektore zeczy acie Wy tansze niektore ja, [ytalam o slupy do schodow ale zadna nie sprawdzila szkoda :sick:

 

Doriko blaty sa drogie ale nie najdrozsze. Wiecej mnie kosztowala podloga na sam parter tylko. Dodajac do tego 3 nastepne paski granitu na kominek nadal taniej niz jedna podloga :sick: A na 3 pietrach podlogi - trzecia jeszcze 3 sypialnie zostaly, ale i dlatego tak po kolei kawalkami ide. Za drogo naraz. A nie wspomne o schodach:sick: Nasze chody na gore tylko a mam proste zwykle schpdy, ani nie ma zakretu, ani nie sa super szerokie wycenili na 8 tys dolcow - bez slupow, poraczek i trelek. Same schody robocizna, bo deski debowe nie sa az tak drogie. I powiedzieli ze "troche" bym zaoszczedzila jakbym sciagla sama wykladzine dla nich. Nadal to jest cena koszmarek. I nam jeszcze powiedzieli ze ceny za schody sa od wygladu domu, czyli takie same domy np. ale inaczej maja w srodku - jeden podstawa, zwykly w dekorowaniu i drugi bardziej wypasiony wygladem bo sie wlascicielka przylozyla - i ta druga bedzie skasowana wiecej :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz mam bad newsa...........:mad:

M zaczal kafelki sciagac i dupa. Musi cale sciany wyciac i nowe polozyc :mad: jak zaczal lupac to razem z kafelkami sciana odeszla, a jak pamietacie mamy gipsowe sciany. Do wymiany musza byc.

Zastrzele sie, bo kto wie czy i gornych szafek nie trzeba bedzie sciagac zeby ladnie odciac i wsadzic nowe. A jak ruszy to caly moj okap szlag trafi i od nowa bede musiala malowac itp...ehhhhhhhh.

bedzie demolka.

a jakby malo bylo - od soboty jeszcze nie bede miala zlewu. Ani kranu. Zero wody w kuchni. Bo musi blaty sciagnac. Bede myc w zlewie w lazience. Ciekawe jak dlugo. Az mi sie nie chce myslec :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...