Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mika nie, nie slyszalam. Ciekawe czy na konkretne schorzenia czy na wszystkie????

ja mam dyski rozerwane biore przeciwzapalne, rozkurczowe i przeciwbolowe.

 

poszlam poczytac, nie tylko przeciwpadaczkowe ale i przeciw depresyjne :o

ja zostaje przy swoich lekach.

ale wiesz, czasami tak jest ze leki na cos innego pomagaja na cos jeszcze innego. Ale sa tez ze lecza jedno a wykanczaja drugie. Bralam kiedys tutaj taki lek na kolano, jeden doktor mi przepisal, bylam mloda miala 30 lat, jak poszlam do mojej rodzinnej to mnie zjechala z gory na dol i zabronila brac, powiedziala ze za mloda jestem i mam nie brac bo na serce wplywa. I faktycznie, ludzie zczeli na serce jak muchy padac po tym leku i go wycofaii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pamięć :)

właśnie zaglądnęłam, u mnie już zdecydowanie lepiej a dzieciaki zasmarkane ale nie gorączkują puki co. Nie bardzo mi się uśmiecha po lekarzach teraz jeździć bo mi wjazd z głównej robią i trzeba jeździć taką polna wyjeżdżoną tylko a że leje to tam mokradło. M stwierdził że moja skodziną nie wyjadę bo on ma 4X4 i ledwo daje rade. Ale już kończą więc może skończy się odcięcie od świata.

 

Joanna trzymaj się :hug: tylko z przeciwgorączkowymi to ostrożnie. Jak nie jest wysoka temperatura to lepiej nie brać. Podwyższona temperatura choć upierdliwa jest potrzebna do ubicia tego co cię tam atakuje. Osobiście staram się brać dopiero jak przekroczy 39 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam az kawa mi sie zrobi, caly dzien przy schodach robie, maly odpoczynek i zabieram sie za malowanie. M wlasnie pisal - dzwonili ze sklepu - schody przyszly :) szybko! Ja juz sie nie ruszam, M nie ma jeszcze, jutro je odbierze i bede zabierac sie za bejcowanie ...albo i kurna nie. Zapomnialam ze M musi rozwalic sciany nad blatami, moge tylko zabejcwac, poly klasc nie moge bo sie kurzyc bedzie. ale akurat sobie ladnie wyschna.

alzez mnie rece i ramiona bola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja w tamtym roku co chwilę byłam przeziębiona. Antek teraz trochę bardziej, ale to początek przedszkola, więc zupełnie normalne.

 

IMG_20181026_081305[1].jpg

 

i teraz zobaczcie, marmur jest wkładany

 

IMG_20181026_081322[1].jpg

 

okucia na nóżkach :)

 

Postawiłam i stoi, zacznę myśleć jak się lepiej poczuję. Pierwsza myśl jak na nią spojrzałam, to czarna na połysk, ale to taka pierwsza myśl.

Jest ciężka :lol2::lol2::lol2: nawet bez marmurów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super szafeczka, czarna czy w połysku czy matowa będzie piękna. Albo granatowa ale taka bardzo ciemna.

 

Młody z flaszką się nie zaprzyjaźni. Na szczęście je inne rzeczy bez większych problemów. Mleko dostaje w formie kaszki. Starszy też nie pił po odstawieniu od cyca tyle że był 2 miesiące starszy. Lekarz mi wtedy powiedziała że kaszki, jogurty, sery wystarczą i nie powinno mu niczego brakować.

 

Maniu czekam na te twoje schody jakby to one u mnie miały powstać :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo głęboki granatowy i oczywiście okucia na nóżkach :)

 

Doriko, czyli nie ma się czym martwić jeśli chodzi o jedzenie małego :) A jak ty, pomaga ten antybiotyk? Lepiej mam nadzieję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joana, komoda piękna! Chyba ją (lub bliźniaczo podobną) gdzieś widziałam w czeluściach internetu i żałowałam, że u mnie miejsca brak ;)

Połysk, głęboka czerń lub ciemny granat (a może nawet zieleń?) i okucia - tak bym ją widziała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...