Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mania, Wydrzycki to nazwisko Niemena. Niemen to ksywka, pseudonim artystyczny.

Wspaniała modelka Małgosia nie była wcale najważniejszą kobietą w życiu Niemena, dlatego wytoczyła sprawę o tę piosenkę. Oczywiście także z powodu kasa. Kasa i zazdrość. Niemen napisał muzykę do słów „Musica Magica”, które napisała Farida. Farida, gdyby była taką osobą jak Niemenowa, też mogłaby zakazać wykonywania jej, jeśli nie wypłacono by jej tantiem.

 

Mmikka, nie zapomną :) Za dobre piosenki nagrał. To pozostaje https://www.polskieradio.pl/7/1579/Artykul/2191651,Utwory-Czeslawa-Niemena-w-Studiu-Piosenki-Teatru-Polskiego-Radia Byliśmy w studio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien wolny od chlopa :rotfl:

 

a ja bejcuje. Nie mam kurna miejsca, narazie 5 duzych, potem podstopnice a na koncu reszte schodow. Juz mnie rece bola od noszenia, wiecie jakie to ciezkie?? :sick:

wiem ze sa lepsze drzewa niz dab, ale ja uwielbiam wzory na debie :p

 

jak skoncze wezme sie obrabianie guzikow na zaglowek a potem sie zabawa zacznie.

Musze wykorzystac wyspe poki mam stary blat bo troche ich nawale :sick: 40 albo cos takiego??

na nowym ani na podlodze nie bede tluc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Kobieto Pracująca, która żadnej pracy się nie boi (oglądałaś „Czterdziestolatka”? :) ), wiem coś o tym jak nadgarstki i ramiona, nie mówiąc o kręgosłupie nasuwają po brukowaniu ścieżki i kładzeniu płyt trawertynowych. Każda swoje waży.

 

Mnie ogromnie podoba się oprócz dębu, orzech :)

 

Ty sobie zostaw ten wyspowy blat gdzieś zadołowany, bo nie wiadomo co ci jeszcze strzeli do głowy. Będziesz mieć na czym tłuc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem, pamietasz te cegly co fontanne robilismy? i ognisko w lesie? wozilam w taczkach i nosilam pojedynczo, jedna 13kg , tylko tu sie nastawiasz - phi! deska! i nawet sie nie przygotujesz do ciezaru bo deska a tu ja bierzesz i sciaga do podlogi.

 

wstalam niedawno, za oknem bialo :sick: nie ze snieg bo juz padal i bialo bylo ale mroz, wszystko sciete mrozem - a ja pompy z fontanny nie wyciaglam :sick:

Znaczy M mial wyciagnac bo ja nie rozlacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orzech tez mi sie podoba

wiesz co, nie mam gdzie zadolowac blatu. Niestety garaz mam tylko pojedynczy :sick: a musialby lezec zeby sie nie wygial. Bedzie stal to w palak poleci. A M swoj stol garazowy ma z blatem drewnianym. Juz kombinowalam ale nic nie wychodzi z tego. Szkoda go ale pocieszam sie ze byl za darmo - kupilismy z punktow.

Nie moge sie zebrac, dzis druga warstwa bejcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joana :bye:

 

Na scianie gdzie jest tv i komoda budujesz z płyt karton-gips płaski pilaster od sufitu do podłogi. Najlepiej żeby był nieco szerszy od komody. Może być bardzo płaski. Taki tylko, żeby zmieściły się w nim kable i kontakty. Może też być grubszy i wtedy na bokach można wąziutkie biblioteczki trzasnąć. To bardziej skomplikowane chociażby dlatego, że trudno zamocować tv.

W płaskim pilastrze po prostu wycina się dziurę i mocuje stelaż na tv do ściany. Żeby się dostawać do kabli wystarczy wyciąć drzwiczki kartongipsowe.

Wykończenie calości już zależy od wyobraźni :)

Podoba mi się twoja komoda na ciemnej ścianie. Tv można „oprawić” w ramę jak obraz. To dodatkowo pomoże ukryć kable.

 

JOANA-06534.7645159.jpgJOANA-172915.jpgJOANA-20181026_155003black.jpgJOANA-20181026_155003blue.jpgJOANA-20181026_155003green.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...