Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mika a wiesz ze na poczatku mialy byc czarne? tylko ze chcialam Black Galaxy, jak mam lawe u M w jaskini.

nie wiem, ale ja lubie granit na wysoki polysk. Matowy za bardzo mi sie kojarzy z betonowa wylewka.

 

lozko ciezko zrobic, wlasnie rozwalalm bo mi sie nie podobalo ;) Najprostsza czesc okazala sie najtrudniejsza ;)

nie zdziwcie sie jak zrobie inaczej niz mialam w planie - bo sie wkurze. Zaraz podejscie nr.2 a nr.3 juz nie bede robic tylko zrobie inaczej. Nastrzelalam to teraz musialam setki zszywek wyciagac.

 

Erica znow pisala, koniecznie mnie chciala przekonac do prostych brzegow, zdjecia przyslala z tym granitem - ale ja uparcie chce frezowane. Proste maja wszyscy, a napewno wieksza wiekszosc. A ja nie jestem wszyscy i naprawde - co mnie zbawi 1 cal na blacie?????

ale wiem, wiecej roboty dla nich. trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joana ta rameczka na gorze ;) musialam ja rozwalic. Tam sznurek mial isc i doszlam do wniosku ze goracy klej nie zadziala. Znaczy zadziala ale jak kapnie to amen w pacierzu plama zostanie, a to jasny kolor. A na bokach tez maja byc rameczki wiec musi byc przybite. No i to spartolilo mi sie i to rzwalalam bo nie wyszlo jak chcialam. Ale juz naprawilam i jest jak byc mialo. Teraz bede dumac nad bokami. Jeszcze ich nie rozebralam. Musze rozwalic, wyrysowac M zeby ucial.

 

poki co ide "wachac klej" po raz drugi ;) Pierwsza warstwa poly wyschla nakladam druga, jutro dwie nastepne naloze. Zakladajac ze podstopnice beda w tym tygodniu to na weekend schody powinny byc gotowe. M mowil ze chce sobie zrobic long weekend zeby to i kuchnie zrobic. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, sprawdzę.

Na razie to szlak mnie trafił. 19 września złożyliśmy do sądu wniosek, o możliwość odrzucenia spadku w imieniu młodego. Dzisiaj dostaje pismo z sądu, o uzupełnienie wniosku. Dlaczego chcemy odrzucić. Wiecie co??? Nikomu się nie chciało obrócić pisma na drugą stronę, żeby przeczytać uzasadnienie!!!! Teraz dokładnie to samo mam napisać i wysłać poleconym, albo jechać osobiście. To jakieś kpiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...