Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mania czy dobrze pamiętam, że o swojej córce kiedyś pisałaś- gruba? :mad:

Wcale nie dziwię się, że jej dziecko na modela poszło :)

Twoja włochata narzuta dzisiaj by mi się w Rabce Zdroju przydała, mamusiu, jak ja tam zmarzłam. Miałam pospacerować po mieście, a utknęłam na kawie i obiedzie w cieplutkiej restauracji :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi zadzwonila to mi przypomniala ze jeszcze jej zalegam kase :p za ten 4-ty kawalek przed kominek co pozniej wycene robilam. Poczekalam na M i pojechalismy, nie tyle zaplacic bo to moglam pozniej zrobic albo nawet za tydzien bo jeszcze tego czarnego nie ruszyli zdaje sie - ale koniecznie, ale to koniecznie chcialam zobaczyc moje blaty!

wlasnie je robili...

 

 

IMG-1764.jpg

 

IMG-1765.jpg

 

IMG-1763.jpg

 

IMG-1762.jpg

 

IMG-1759.jpg

 

IMG-1758.jpg

 

 

o mamusiu jak ja sie cieeeeeszeeeeeee ze nie dalam sie przekonac Erice zeby zeby zrobic zwykle brzegi, alez mi sie to podoba!

 

wyspy nie zobaczylam bo juz byla zrobiona i na pace w trucku.

 

przypomnialam Paulowi ze mierzyl mi jeszcze dwa male kawalki pod czajnik i pojemniki, powiedzial ze pamieta, ze jeden juz uciety a drugi wlasnie lezal na maszynie do ciecia - wiec wszystko gra :lol2:

jutro rano bede latac jak z piorkiem w duuuu z niecierpliwosci kiedy przyjada.

no wiecie co?? dawno sie tak nie cieszylam z czegos do domu!!

Edytowane przez mania1220
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mika ona o sobie pisala ze jest gruba :lol2: I jak ja poszlam na diete to ona wlasnie doszla do wniosku ze jest gruba i tez poszla na diete.

Byla wieksza odemnie. Zazucila juz diete nie chce jej sie. Ale bardzo dobrze wyglada, pare kilo jej dobrze zrobilo.

ale zauwazylas? do Mlodego niepodobna :no:

 

 

M byl wlasnie w garazu deske cial wrocil i mowi ze ze strasznie zimno - mroz wlasnie chwycil, nie mow ze w Rabce snieg mialas jak ja tutaj

a najlepsze ze w Toronto ZERO sniegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadyga stworzony do "wyglądu" tylko......:rotfl:

 

 

bo i pewno pol nocy spac nie bede i wstane o 3 , poki co orgazmy przezywam :lol2:

 

M wlasnie powiedzial ze juz kasy nie mamy a szkoda bo na sciany tez by go polozyl, no ale skad mam wykopac znow kilka tysiecy :sick: beda plytki

pewno ze bym slaby wolala....ehhhh....nic trafic w tego lotka nie mozna :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, za darmo mialam boki i wyciecia na zlew i cala reszte - za darmo tez te dwa extra kawalki pod czajnik i pod pojemniki

dobrze sie zakrecilam kolo wlasciciela :p wiesz, maslane oczy jak u Shreka itd :lol2:

 

normalnie za ten brzeg sie placi extra , to tzw "ogee", za zwykle proste i zaokraglone sie nie placi. Niektorzy maja jedna dziure wliczona ale za druga sie placi.

Tyle mi sie udalo wytargac - to calkiem niezle, plus cena pobili wszystkich innych kamieniarzy. Instalacja tez wliczona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ave tak, ruchome. I zaluje jak cholera ze nie kazalam ich tez zrobic z ogee na brzegach, ale jakby co zaniose spowrotem zeby boki obrobili. Nie widzialam jak to bedzie wygladac , dopiero wczoraj jak zobaczylam na blatach jak to wyglada pomyslalam ze zle myslalam zeby proste byly :sick: no ale to cos co da sie dorobic jakby co.

 

a co to jest RODO...????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joana Paul byl w shopie i sam osobiscie je cial i pilnowal zeby chlopaki ogee dobrze obcieli, powiedzialam mu ze jestem gotowa je wycalowac, wyglaskac i wyprzytlac, smial sie ze mnie :rolleyes:

Sa piekne, ale pamietaj ze po wycieciu dziur na zlew i plyte juz TYLE ich nie bedzie.

Mam nadzieje ze beda dobrze wygladac na moich szafkach, temu wstalam tez wczesnie bo sie denerwuje, to juz za pozno na wszystko, to juz amen w pacierzu, te blaty juz musza zostac bo i mnie przezyja :sick: Inaczej kamien na probce wyglada, inaczej na slabie, inaczej uciety ale nie wyciety a na koniec - zostaje jak bedzie polozony .

no i wez czlowieku i spij :sick:

ciesz sie i boj jednoczenie :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialam dodac z tymi jak to Ave pisze - ruchome deseczki, dlaczego zaluje ze nie kazalam ogee zrobic. Sugerowalam sie moja marmurowa ktora mam i jest o polowe ciensza, te beda grube i sie boje ze takie grubasy beda zle wygladac, marmurowa mam prosto, ale ona tylko na jakies 13mm gruba, a ten granit jest na 3cm o ile sie nie myle.

Mika na ile Twoja deska jest gruba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...