Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pan Dyskoteka wczoraj testowal swiatelka :yes: sezon zaczety! Wynosilam smieciorey i stalam z otwarta japa, bo co jak co ale wyglada to swietnie.

 

M dzis pozniej do pracy szedl wiec wlazl mi na gore i szukal swiatel przed dom - nie ma :mad: Byly jak wrocilismy z lasu, przelezaly caly rok prawie na podlodze w pudle, dzis nie ma!! :mad: Wiec pojechalismy nowe kupic. Trudno. Znajda sie po swietach pewno. No ale tak lyso nic nie mam, jak juz nie stawiam choinki ani nic to chociaz przed domem bo az wstyd. W tym roku bardzo duzo ludzi ma ustrojone u nas na osiedlu przed domem, jeszcze tyle nie bylo. Oczywiscie nikt Pana Dyskoteki nie pobije :no:

 

a jak chodzi o choinki to stawiam te dwie male w donicach, M sciagnal mi je z gory to zaraz bede z nimi tancowac gdzie i jak maja stac.

Aha, M powiesil szafke w kuchni - teraz sie musze przyzwyczaic ze wisi i ze mam tam sporo blatu.

 

 

MIKA - a moj M powiedzial - a po co to glosowac jak Ford jest najladniejszy, powinien odrazu wygrc :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio, pamiętasz jak kiedyś wklejałam fotkę z kamienicy obok? Miasto chodnik nowy kładło, ale kurhany śmieci, które pani zbiera dalej są. Jeden facet pali w łazience i pety wyrzuca przez okno. Łopatą można je zbierać. W tych petach stoją kontenerki na śmieci, chyba nigdy tam nie zamiatają tych petów. Mieszkania własnościowe w tej kamienicy lokatorzy mają. Wieczorami mamy tutaj ciemno, latarnie się nie świecą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy co, boisz sie ze ktos ukradnie?

po nocy pewno sama nie wychodzisz

 

patrz, a ja gdzie c to mam lampe przed domem i przed oknem w sypialni :mad: i tu i w Polsce. Spac sie nie da, nie moge jak cos mi swieci zza szyby bo usnac nie moge

 

 

swiatla zamontowalam, czekam az sie sciemni zeby je ustawic. Ziemia jest tak zamarznieta ze wbic nie moge pozadnie :sick: chyba powinnam podlac ciepla woda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kradzieży nie boję się. Bardziej tego, że wyskoczę jak Filip z konopi z wiankiem na drzwiach. Ze schodów schodzimy prosto na ulicę. Zero jakiegoś pasa zieleni czy przedogródka.

Wczoraj mi się przypomniało, że kupiłam kiedyś na starociach takie dwie gwiazy/lampki. Zamiast świeczki mogę włożyć światełka na prąd. Tylko pytanie- gdzie powiesić? :lol2:

IMAG5172.jpg

IMAG5174.jpg

IMAG5176.jpg

IMAG5172.jpg

IMAG5174.jpg

IMAG5176.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mika badz prekursorem, moze inni dolacza. my rok temu zrobilismy swiatelka to widzialam, ze i u innych sie pojawily. a w tym roku pewno bedzie wyscig na wieksze i ladniejsze :lol2: a pierwszej zimy tylko nieliczni w oknach cos mieli. u nas w sobote bedziemy lampki w ogrodzie wieszac. pamietacie moje stozki wiklinowe beda 3 na ogrodzie i dokupie lampek na drzewka, bo po przesadzeniu niektorych mam pare choineczek wyzszych na lampidla:wiggle:

i wczoraj dowiesilam 3 karmniki dla ptaszorow. w sumie teraz 4 stolowki na ogrodzie, zgarne cale ptactwo osiedlowe do siebie :cool::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Netto widziałam po 10 zł serca wiklinowe. Gdyby były kółka, to bym kupiła i kleiła ozdoby.

W okach mieliśmy gwiazdki świecące kiedyś, w ubiegłym roku tylko sosenkę w donicy, na schodach wejściowych światełkami obwiesiliśmy. Ona już 2 lata tam stoi, uwielbiam ją. Maleństwo mało przyrasta i dzięki temu może tam stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odsniezalam wczoraj i potem nagralam Pana Dyskoteke - niestety sasiad wyszedl z odsniezarka i narobil halasu :sick:

pojde dzis znowu. W tym roku ma przepiekne drzewko! Pamietacie to wysokie? Stawiane z drutow czy czegos konstrukdja - no przeszedl sam siebie. Bedzie sie wam podobac.

 

ja wczoraj podlaczylam laserke i odlaczylam jak skonczylam odsniezac :sick: do kitu byla. Guzik widac. Trzeba ja oddac. Przed zamknieciem sklepu o 10 w nocy pojechalam kupic nowe. Teraz mam dwie, widac je i w kncu jestem zadowolona. W nocy wiec dziubalam ziemie wielgachnym srubokretem zeby sie przebic przez zamarznieta ziemie i je wbic.

Gwiazdy mam do okna, wczoraj je znalazlam pod schodami wiec dzis w oknie powiesze.

 

Mika powiesilas gwiazde?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ja tez jedzeniowe przygptowania zrobilam - przedwczoraj zadzwonilam i zamowilam troche zarelka :lol2:

 

Mloda cala Wigilie robi ja nc nie musze (nareszcie, pierwszy raz w zyciu - piekne to jest! hahah)

ale od Mlodej wracamy 25 i popoludniu Rick i Kathy przychodza, czasu na gotowanie nie ma, byle podgrzac. A ze oni nie jadaja jak my Polacy wiec tez dziwow nie musze robic i sie produkowac w kuchni.

 

tak na marginesie, nic sie nie znaja na smakach. Posmakowaly im a dokladnie Rickowi nasze polskie uszka (kupuje ulepione przez Polki wiec zadne maszynowki i nadzienie jest wspaniale). Wiec kupilismy mu barszcz i uszka dodatkowo po swietach. Co zrobil? doszedl do wniosku ze mu smakuja z....rosolem :sick: I nie, nie prawdziwym rosolem, ale jakies cos z puszki. Rece zalamalam.

 

a teraz ide pakowac prezenty, chociaz sie naciesze dzien-dwa widokiem zanim rozwalimy sciane z kominkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...