Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zapłace jak przyjedzie, ma do świąt być, kombinowanie z malowaniem już raczej na wiosnę. Przy młodym nie chcę malować w domu, bo mi zaraz łapami gdzieś dotknie. w garażu zimno

 

Ciągle dumamy nad tym wiatrołapem, chciałabym ładnie no i oczywiście praktycznie. Latem szafa która jest, plus konsola i bardzo bym chciała okrągłe duże lustro nad nią wystarcza. Zimą już więcej butów nastawiane jest na podłodze i więcej miejsca w szafie kurtki zajmują.

 

Ostatnio wymyśliliśmy,ze może zrobimy taką długą niską szafkę na przeciw szafy, nad nią lustro, ale ciągle nie jesteśmy przekonani.

 

No a konsoli i tak szukałam i tak, na nią w razie czego miejsce sie zawsze znajdzie.

 

Mania a lustro zostawiasz to które miałaś w kibelku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz na mysli dluga zamykana szafke? wzdluz calej sciany?

 

lustro zostaje, a co, cos nie tak z moim lustrem? jest proste bez rzezbien, chyba go pamietasz? tylko lamki chce zmienic, teraz sa z abazurkami i wisza krysztalki, chce proste tubki. Chyba ze swiatla wroca na swoje stare miejsce nad lustro (przenieslimy i sa dwa obok lustra). Maly sufit w ktrym leca rury z lazienki na gorze u mnie plus wiatrak jest na suficie, nie mam swiatla na suficie. W zadnej zreszta lazience.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie właśnie wszystko ok z lustrem :) dlatego pytam czy zostawiasz.

 

Tak, taka długa niska, coś jak to siedzisko co mam w salonie, ale front jak w szafie, wtedy moglibyśmy cześć butów przenieść do niej, a w szafie znalazłoby się miejsce na Antka kurtki, teraz wszystko na ścisk, no i mojego kurtki na górze w garderobie wiszą :):) pudła z czapkami i szalami, których mam dużo , bo lubię wszelkie szale, chusty , kominy itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

210 cm mam, raczej szafki, zawsze to taniej niż szuflady, a nie byłoby to głębokie, więc nie ma sensu wydawać na szuflady.

 

Mania jak ja bym sobie narysowała, to miałabym problem z odczytaniem co to jest, jak z Antka listem do Mikołaja :)

 

Chyba na tablecie, muszę poszukać zapisaliśmy kiedyś z moim zdjęcie, odwrotnie, wyżej boki a środek nisko.

Poduszki nie chcę na całości. Chcę postawić jakis wazon z kwiatem albo inną durnostojkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis dostalam to

 

 

IMG-2533.jpg

 

IMG-2535.jpg

 

 

pudelka proszkowe wcale ladnie nie wygladaja, wiec jak juz sobie siekne pralnie to zamiast paskudztw postawie je. Kupilam dwa zeby zobaczyc jak wygladaja - nie mialam puszki ale mialam piwo :p rozmiar jest super. Jeden na kapsulki a drugi na proszek. Dokupilam wlasnie trzeci na drugi proszek. Bo 3 roznych uzywam.

 

czekam jeszcze na fedexa ma przyjsc to kolko marmurowe... w kawalkach?? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałam,że napisał samoloty super wings, mówił o jakiejś siatce narysowanej, więc zinterpretowałam jak chciałam :) a jak mój zadzwonił to ten mu mówi, że napisał w liście, że chce piłkarzyki takie małe :):lol2::lol2:

 

No cóż, Mikołaj czasami myli prezenty, ale to nic :)

 

Ja dziś stertę rzeczy poskładałam, bo mi zaczęły z pralni wychodzić :rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marmurek przyszedl :D

jest cute :D

ciezki jak diabli i faktycznie z marmuru ale diabli ich nadali - krzywo, musze rozkrecic jakos i przykrecic prosto.

Oczami wyobrazni widze go za kibelkiem we wnece i jescze podswietlony :sick:

ale tez mam inny obraz - jak male tu przyjezdzaja, maja "lepkie" lapki jak to dzieci i....marmurek laduje w dol rozbijajac mi kibelek :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez z lista szlam, musialam Mlodej pytac co tam male chcialy. Czy pisaly list nie wiem, ale napewno jej powiedzialy. Jeszcze mi pare prezentow zostalo, na weekend teraz pojezdzimy.

 

 

M jest bardzo napalony - znaczy wczoraj byl - na robienie sciany (nie co innego :lol2:) a tu polka jeszcze nie zrobiona, nie dzwonili, z granitami tez nie wiem kiedy sie pokaza, wiec nici z robienia, a jak juz wszystko bedzi to mu to napalenie przejdzie.:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mania poczta już u was nie strajkuje? Fajne te pudełeczka, a miarki jeszcze fajniejsze. Jak miałam plastikowe miarki z proszków, to uchwyt mi się łamał.

Joana, fajny ten stolik, cena z metki? Dzisiaj oglądałam bukowe nogi i za 4 podobne nowe więcej byś zapłaciła.

Znów napatrzyłam się Mania na twój podnóżek i pomyślałam, że można użyć jako blat podstawę stolika LACK z Ikea. Gąbka + tkanina i samoróbka gotowa.

nda-31-noga-drewniana.jpg

oa-903t-kolko-mosiezne-z-kielichem.jpg

nd-stozek240-noga-drewniana-stozek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMika, oczywiście, że mniej :) no ale transport meblowy jeszcze i tak się opłacało:) a szukałam jakiejś takiej w miarę prostej w formie. Mogłaby być szersza, ale trudno.

 

Ja mam w garażu szpule po kablach, specjalnie po to żeby sobie jakieś pufki zrobić i co? teraz taka byłam zadowolona,że i pierogi i uszka, zrobiłam, a od piątku młody smara i przy nim to lipa porobić cokolwiek większego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mika strajkuje. Mam opoznione paczki. Kupilam Mlodemu koci kibelek, z dwoch pudelek sie sklada paczka, jedna przyszla ponad tydzien temu druga dzis.

Inne kurierskie dzialaja ale poczta strajkuje.

Ostatnio mieli w hubie 600 truckow czekajacych/stojacych, na kazdym bylo okolo 2.5 tysiaca pczek. Ze stanow kazali nie slac bo moze dojsc w marcu :sick:

 

 

Mika a co chcesz zrobic?? lawe? podnozek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szarego :D

 

 

IMG-2440.jpg

 

 

nie mam wiecej fotek bo pizdzilo i z przodu zasypane bylo. W sobote odbieramy. Nowka spod igly. Nie pisalam nic bo nie wiedzielismy czy dostaniemy, za drogie zeby za gotowke kupic. Wiecej niz moj domek w lesie :sick:

 

bialego se na lato kupie :lol2:

 

 

ale teraz M moze go do prcy brac, male roboty zaladuje na pake

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...