Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Joana a dlaczego mam lubiec "lubiec" ? bo tak sie roznioslo po swiecie ze najlepsza? :lol2:

Sherwin Williams nie jest popularna w Europie i macie bardzo ale to bardzo maly wybor.

Tutaj tylko BM & Sherwin sa zaliczane do luksusowych farb.

BM tutaj juz tak popularna sie zrobila ze ja mozna kupic w zwyklym Big box store typu Castorama, Sherwina nie kupisz.

Farba ktora maluje kosztuuje wiecej niz najdrozsza w BM.

Sa rozne farby u kazdego , i BM i Sherwin maja te gorszej jakosci tez, jak kazda firma. Maluje najdrozsza nie dlatego ze bo najdrozsza bo to wcale nie jest fajnie wydawac kase, ale dlatego ze jest najwyzsza na polce pod wzgledem jakosci, malowania itp itd.

 

 

najwiekszy test farba przechodzi przy tak zwanych poprawkach. Ja zawsze maluje totalnie matowa. Jak teraz schody robilam musialam sciane pomalowac . Malowana byla ponad 5 lat temu. jak wyschlo - roznicy w kolorze nie ma.I nie bylo widac gdzie malowalam 5 lat temu a gdzie teraz Temu pisalam ze farba nadal jak nowka. To samo mialam w kuchni zanim kafeli polozylam. Szoruje ja tez wszystkim - od gabek po druciaki - serio! uzywam tez plynow chemicznych, antybakteryjnych i innych cudow - nigdy slad nie zostaje, nie schodzi i sie nie zdziera. No i za to place jak za zboze, ale warto.

 

Nie lubie BM bo mi sie lepiej maluje Sherwinem. To sa juz osobiste preferencje. Lepiej mi sie kladzie.

 

 

jak chodzi o kolory - innych frm, ludzie nie przynosza probek z wyzej wymienionych bo te niszowe firmy maja takie palety kolorow ze glowa boli.

SW tez mi zrobil idealnie pasujaca farbe pod szafki jak okap robilismy.

 

ale bejcy mi nie potrafili wymieszac. A ja sama wpadlam na to dlaczego.

 

 

 

aaaaa...dzwonilam dzis , polka nad kominek przyjechala. To jeszcze bejcowanie mnie czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tam? wszystkie pierogi lepicie?:)

 

W niedzielę coś przytargam do domu, mój mi nogi z d...y powyrywa :lol2::lol2::lol2:

 

Mania, jak siądziesz na jakiś odpoczynek to mi napisz, jak się zabrać za tapicerowanie fotela i czy ręczny taker mi wystarczy. Ciekawi mnie już twoja belka nad kominek

Edytowane przez joana_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meble na lokalnuch kupuje a za farbe bulem az boli :lol2:

 

sluchajcie, po pomalowaiu i sie "przespaniu" doszlam do wniosku ze jest za jasna :mad:

M tez za jasna sie wydaje. Odpada. Zmarnowalam pol puszki a mam jeszcze jedna, ale zostawie do pralni tam bedzie akuratnie - tam okna nie ma.

 

wiec eraz znow musze szukac innego koloru :mad:

M zly, bo polka juz jest, trzeba tylko przyqiezc i zabjcowac, ale nie ma kominka zrobionego, granitu, wiec M nie moze zaczac klasc, a chcial zaczac na weekend :mad:

 

poleczki nie odebralam bo jakies wkladnki maja jeszcze przyjsc zeby ja wsuwac. No zrobil, poslal do sklepu a gdzie srodek :mad:

tez jestem ciekawa jak wyszla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mania, my farb najtanszych też nie kupujemy, szkoda kasy wywalać. Tu lubisz ciemniej, to może nie przyzwyczajona jesteś do tak jasnej?

 

Napisałam dzisiaj jeszcze o jedną rzecz na olx, oczywiście cisza :bash::bash: jak mnie to wkurza, nie podała tel, można tylko pisać.

 

Słuchajcie ja coś spać nie mogę, i pomysły różne w nocy mi przychodzą do głowy :) Sofa, jeszcze nie obita, a mi się wydaje,że w salonie z tą nową szafką lepiej by wyglądała jakaś prostsza, o nowocześniejszej formie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...