Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

Pestka dlatego pisalam ze bylam bliska go wyprosic :sick:

nie zrobilam tego tylko ze wzgledu na mojego M bo sie lubia - chociaz M tak samo na to patrzy. Poprostu jak Rick tu bedzie przychodzil nie bede z nimi siedziec. Nie musze.

 

 

zrobilam pare fotek, zaraz wkleje. a jak sie dobudze to zaczne malowac ta sciane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Też gotowych nie kupuję. A Matyjasy moczę 24 godziny w mleku.

Selgros ma marne zaopatrzenie warzywne i owocowe. Dział z mrożonkami to w zasadzie tylko Hortex, drogo. Ale sery żółte i nabiał są w świetnym wyborze, wędliny też. Ostatnio zajadamy się wędlinami z Gzowa. Pycha, prawdziwe, tradycyjne, a pasztety boskie jak mojej babci. Super też jest zaopatrzenie w przyprawy. Wina jakie chcesz i taniej niż gdzie indziej. Te to moje ulubione ostatnio :wiggle: podwójnie ulubione :) bo naprawdę dobre

cheval-de-katarzyna-mavrud.jpgcheval-de-katarzyna-chardonnay.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni nie sa przyjaciolmi, to oni siebie tak nazywaja, oni nie wiedza co to znaczy przyjaciel - w tym sek.

 

Mika tak pracuje i juz firmy nie zamyka. Na wymianke robia - na pierwszym miejscu sa nasze prace, potem jak nie mamy nic M idzie do niego. Za taka sama stawke, czyli wymianka - M odcina mu godziny co u niego robil i placi mniej z naszych robot.

To tez zreszta w piatek powiedzialam Rickowi - ze jego pajac zieciu powiedzial ze przez niego wiecej kasy zarabiamy co bylo smiechem na sali - byl tylko pomocnikiem, przyniesc, podaj, potrzymaj, wkrec srubke. Za wysokie mniemanie mial o sobie, a wiecej kasy teraz zarabiamy odkad go wywalilismy bo zatrudnilismy tamtego a tamten jest profesjonalista, teraz mozemy wziasc wiecej kontraktow i M jedzie na jedna robote a Sandy na druga, wiec kazalam Rickowi przystopowac z takimi tekstami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Pestka, Twoje wino :) muszę spróbować. My jak mój wyjeżdżał też piliśmy jakieś dobre, zapomniałam zdjęcie butelki zrobić żeby pamiętać, zostało mi prawie pół i do bigosu dodałam. Laska moje młodego mi dała. Ona testuje wino do trzech dych :) tamto co mi dała już miała przetestowane :)

 

Mój już pisał, żebym o alkoholu nie zapomniała :lol2::lol2: kupię mu co będzie chciał

 

Mania bardzo ładne te cudaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe lampki do kibelka, sa wieksze niz u M w jaskini, tych co on mial nie moglam znalezc, chyba juz ich nie sprzedaja ale dobrze - te sa wieksze i maja normalne zarowki

 

 

IMG-2797.jpg

 

 

zwykle, proste i tanie, na przecenie przedswiatecznej plus mialam troche punktow na arcie sklepowej wiec bardzo malo mnie kosztowaly. Sie rozumie ze sa duzo ladniejsze ale za duzo mam do wykonczenia w domu zeby na lampki pare stowek wydawac. Mi sie podobaja.

 

 

reflektorki, to te pierwsze co pokazywalam

 

 

IMG-2777.jpg

 

IMG-2782.jpg

 

IMG-2783.jpg

 

 

ledowki, cieple swiatlo. Ale ledowki na stale wiec jak zdechnie to zdechnie. Pisalam ze te same mam w ogrodku, tylko spod mam odkrecony i szpikulec dokrecony, te sa na zewnatrz tak naprawde ale w dmu sie sprawdzaja. Jak stoi za czyms i swieci daje ladnie swiaylo z dolu, nie ma wtedy tak jak na zdjeciu no i ustawic trzeba. Tamte dwie dopiero wylecialy z Californi i maja przyjsc 24 wiec bede musiala sasiadke poprosic zeby zgarnela i wsadzila mi do garazu zeby kto nie zajomal pudla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

belka skonczona

 

 

IMG-2785.jpg

 

IMG-2792.jpg

 

 

ladnie do kamieni bedzie.

zrobilam test z druga bejca co mialam ale wyszlo za bardzo "country", nalozylam wiec ta sama co mam na schodach.

 

 

zaczelam lepic sciane jak widac wyzej - tasma. Musze poszukac @ do sklepu jak im podawalam stare rozmiary na granit i nowe co bym chciala tez wylepic i zobaczyc co lepiej i jak by bylo, nie wiem co bedzie tak mnie zwodza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...