Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

nie uzywam plynu, chusteczki w suszeniu uzywam same.

w szufladce tylko proszek w proszku i wybielacz czasem, mam tam chyba 4 kieszonki

 

jeszcze mi jedna sciana zostala ;) a to dopiero pierwsza warstwa, bede tez musiala pomalowac sciane za compem bo zaszlam na nia

 

i nie ma nikogo zeby mi kawe zrobic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

macie pewno podloge prosta, u mnie duzy spadek jest do dziury bo woda z pieca gazowego i klimatyzacji leci no i boiler stoi tez, regulator pod pralka mam na maxa podkrecony.

drzwiczki maly pryszcz, wazne ze pralka nie zeszla bo jakby spadla to prosto w piec i bojler i byloby wielkie BUM jak z autem :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J to się już nawet przyzwyczaiłam, teraz to nawet szczególnie zmęczona się nie czuję odkąd Antek poszedł do przedszkola. Ale w czerwcu kończy mi się wychowawczy, do siebie już nie wrócę, nie chcę to raz, dwa że nawet bym nie miała jak młodego z przedszkola odbierać. Teraz trochę się motam, bo właściwie za trzy mc powinnam złożyć wypowiedzenie. I powiem Wam,że jak pomyślę,że miałabym iść teraz do pracy na normalny etat, to mnie trzęsie. Wiadomo,że dam radę, ale na bank będę zjechana na maksa. Przecież teraz wszystko jest na mojej głowie praktycznie. Dom, dziecko, ogród , samochód. Każdy serwis, wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo z musu da sie do wszystkieo przyzwyczaic i ustawic dzien, a jak maz przyjedzie to dzien jest rozwalony :rolleyes:

 

Joana ja sama z dwoma dorastajacymi siedzialam ktore jak to mlode - szalaly, na dodatek pracowalam 6 dni w tygodniu. Pracowalismy wtedy dla tej samej firmy ale on coagle latal do US a ja na miejscu. I cagle nadgodziny mialam, wracalam pozno - wez i upilnuj gowniarstwo. Chyba bym wolala w orodzie zapylac niz jezdzic do pracy. Nie chyba, napewno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem Mania, że ciężko Ci było, domyślam się. I ja jak będzie mus dam radę, tylko, że kurcze stara już jestem i szybciej się męczę :lol2::lol2::lol2:

 

A żebyś wiedziała,że dzień rozwala, jak sama jestem to o 11 rano mam już obiad naszykjowany i dom czysty. Jak on jest, mówi,że sie zajmie wszystkim, a ja mam odpocząć. O 11 wtedy śniadanie jemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajzel malowniczy

 

na scianie probki farb, pierwsze 3 BM a 3 nizej SW.

Probki mialam na kilku scianach, bo na kazdej inaczej swiatlo pada i inaczej kolor wyglada. To co na tej scianie ladnie wygladalo - zle wygladalo na reszcie, w ten sposob BM przegral. Wychodzil jasny jak ta farba co nalozylam.

 

 

IMG-2822.jpg

 

IMG-2829.jpg

 

 

i pomalowane

 

 

IMG-2848.jpg

 

IMG-2857.jpg

 

IMG-2859.jpg

 

 

na dwoch fotkach przy suficie widac stara orginalna farbe, ciemna sie wydaje co? ten prostokacik naklejony na scianie to tez stara farba.

 

a tu widac wszystkie 3 - z prawej stara, w srdoku cienki pasek ta za jasna i po lewej nowa, udalo sie!

jestem bardzo zadowolona :)

oczywiscie to tylko zdjecia, na zywo lepiej widac

 

 

IMG-2850.jpg

 

jest duzo jasniejsza ale nie jest super jasna, nie moglismy, jasne to nie my.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...