Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ogladalam setki futerek na lozko, ogladalam i takie za kilkaset dolcow i takie co ponad 1000 kosztowal, wszystkie sztuczne. Te byly tanie po 45$.

ryzykowalam ze taniocha to gowniocha, ale znalazlam je w kilku sklepach w US i cena byla miedzy 100-150 US, ja za swoje 45 na moim Amazonie kupilam - a i tak z US lazly. Na amerykanskim Amazonie tez duzo drozsze byly. Mialy niezle opinie wiec machlam reka. Kupilam dwa szare - ostatnie byly i ostani kremowy im zostal, kremowy dopiero wzielam jak szare przyszly, chcialam wiedziec czy warto. No i warto. Jak bede miala kase to kupie jeden duzy, ale narazie te sa dobre. I tak tylko jeden mam na lozku.

 

 

jeszcze u mnie czwartek, zaczynam sie denerwowac z kominkiem. Nadal nic nie wiem. Nadal nie wiem czy bede miala wiekszy rozmiar granitu naokolo czy co. Nikt nie pisze, nikt nie dzwoni. malo tego - nadal nie wiem czy na serio w sobote przyjda czy bedzie jak ze scianami w kuchni ze do polowy stycznia czekac bede :mad:

jutro piatek, jutro juz zadzwonie do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok...jest 10:16 w nocy.

 

jestem zla jak osa...

 

pare minut po napisaniu posta wyzej dzwoni do mnie Bruce, z granitow i mowi - Shannon mowila ze dzwonilas. Mowie ze nie dzwonilam, ze poslalam jej @ bo obkleilam kominek zeby pokazac jaka roznica ze starymi i nowymi wymiarami zeby widzieli co chce i dlaczego.

Bruce mowi OK, zobacze jutro.

Pytam sie wiec - czy nadal umowieni jestesmy na sobote? A on ZAPOMNIAL ze obiecali - ile to bylo? dwa dni temu? - ze w sobote mieli zakladac. i mowi ze kuchni nie ma szqns, mowie ze wiem, ze ustalilismy ze z kuchnia poczekam. A on mowi ze wszystkie chlopaki wolne wzieli w sobote i skontaktuje sie z nimi i zapyta i da mi znac.

No i juz z gory wiedzialam ze szajs i kominka nie bedzie :mad:

pare minut temu wyslal mi sms'a ze sorry ale niestety kominka nie bedzie przed swietami.

 

czyli moje drohie, ne tylko na kuchnie ale i na kominek musze czekac az...po nowym rok. Jak powedzieli? pierwsze dwa tygodnie stycznia....znaczy liczmy na szczescie jak w polowie bede miala :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

 

ale mam wqurwa. Szkoda gadac. Wszystko zaplacone. I bylo obiecane dawno temu. I gdybym nie pojechala tam dwa dni temu - nie wiedzialabym ze kuchni nie bedzie w tym tygodniu. A jakbym tego @ nie poslala - nie wiedzialabym ze kominka tez nie bedzie :mad:

 

tamten tydzien mialam do dupy a zakonczym sie tragicznie wybuchem mojego auta.

Ten tydzien nastepny zly - wszystkie plany i nadzieje wziely w leb.

 

jutro tam zadzwoni, znaczy jak wstane i zadyme zrobie i LEPIEJ niech sie postaraja

 

bo wiecie, za kuchnie i komienk dalam 7 tys a nie mialam wielkiej kuchni jak czolg z blatami za 20 tysiecy, tak to sie na dol spycha biedakow :mad: wiem ze glupio brzmi ale tak wychodzi.

 

oczywiscie Paul - wlasciciel unika kontaktu i zwala brudna robote na Bruce'a i Shannon.

 

ide beczec do kata :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dochodzi 1 w nocy wiec nie bede kombinowac...chociaz mam tyle na swieta :cool:

 

 

IMG-3031.jpg

 

 

wazy tone , serio. Ledwo wnioslam z M z samochodu a jak przykrecil nogi to mialam problem przeniesc na miejsce.

Tak jak myslalam - debowe. Ale nie ze jakies wstawki i imitacja - solidny dab wszedzie, ale to doslownie wszedzie. Nawet szuflady, tyl, boki, w srodku - wszedzie. Nie dziwota ze tyle wazy :cool:

 

jak wstane wkleje wiecej fotek bo juz sily nie mam ide do wyrka.

Biurko ma kilka fajnych rzeczy.

 

nie bede bejcowac, wyglada dobrze.

Joana ciekawe czy u siebie masz to co w tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałam co mam??

 

Moja konsolka też nie przyjechała, a ostatnio jeszcze pisałam gość, powiedział, że do końca tygodnia będzie. Ciekawe!

Mmika, głaskałam teraz w tkmaxxie, różne futerka :) dużo było poduszek, ale właśnie takie sztywne, nie milusie. Bo przez myśl mi przeszło, że jak bym fotel na pstrokato zrobiła, to podusie futrzaną.

 

Mmania pięknie się wpasowało biurko! wygląda na porządne i ciężkie :lol2::lol2:

 

Mój już w drodze, firma poskąpiła kasy i leci Kair, Wiedeń, Monachium i Wrocław. W Wiedniu 5 godz postoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja choinki nie rozkladalam duzej bo scianka miala byc robiona :cool:

wczoraj tak wkurzona bylam ze nawet nie odpisalam Brusowi. I jeszcze mnie wqurzyl tekstem - ze jak chce to moge zadzwonic do firmy dzisiaj.

Co znaczy jak chce? to powinno byc w ich obowizku, a nie ze ja latam za towarem za ktory zaplacilam, to w ich interesie jest zalagodzic cala sprawe.

ehhh szkoda slow

 

zaraz wkeje troche fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec biurko jest i dluzsze i glebsze i wyzsze niz stare. Nie jet jednak tak dlugie co ogladalam i mialam w planie ale mi to nie przeszkadza, mam wystarczajaco miejsca, tymbardziej ze zyskalam caly blat - przez to ze jest wyzsze klawiatura wyladowala tam gdzie powinna czyli w szufladzie.

 

na gorze skorka

 

IMG-3016.jpg

 

 

ladnie wykonczone z kazdej strony

 

IMG-3019.jpg

 

 

raczek raczej zmieniac nie bede bo sa orginalne no i te koleczkowate orginalne, nie znajde takiego samego rozmiaru a pod spodem slad moze zostac

 

 

IMG-3038.jpg

 

 

to byla szuflada po lewej stronie, okazalo sie ze to nie dwie szuflady a jedna...na foldery zawieszane - super!!!!!!!

 

IMG-3037.jpg

 

 

szuflada na fronice moze byc albo jako szuflada normalna albo na klawiature - tam moja klawiatura wyladowala bo fotel mam normalny a nie biurowy wiec za wysoko mam blat

 

 

IMG-3006.jpg

 

IMG-3007.jpganonymous photo sharing

 

 

szflady po prawej - padka na mysze badz na robienie nitatek badz na cokolwiek - ja mam mysze tam, pod spodem rucho,e przedzialki ktore moge wycuagnac badz przestawic

 

 

IMG-3009.jpg

 

IMG-3008.jpg

 

 

i wieksza szuflada pod spodem...czego M nie zauwazyl -....

 

 

IMG-3011.jpg

 

IMG-3012.jpgimages upload

 

 

podwojne dno..........:lol2::lol2:

 

siedzac przy nim na fotelu nie dostaje do konca blatu reka do sciany, musze sie nuezle wychylic a rece mam dlugie.

 

kwiatek wyladowal na wooferze a drukarka poki co bedzie musiala stac na podlodze, ale juz nie weszlo jedno na drugie.

Manius mial lozeczko obok biurka bo zawsze kolo mnie lezy o ile nie smazy sie przed kominkiem - teraz bedzie musial lezec pod biurkiem.

 

 

wczoraj juz noc ciemna byla wie czdjecia do kitu, dzis deszcz pada - od wczoraj zreszta - niebo placze ze sciana z kominkiem nie bedzie zrobiona :mad: no ale fotki do kitu wychodza.

 

sumujac - jestem zadowolona z biurka, zyskalam szuflady, miejsce na foldery, wiecej blatu. I mimo ze inny kolor niz mam - pasuje. A reszta kwestia przyzwyczajenia. Teraz moge pracowac.

W szufladach sa otwory ze mozna kable pociagnac, zaraz pokombinuje i w tej gdzie klawiatura zaloze tasme ledowa bo slepa jestem a okulary juz slabe :lol2:

wizyta u okulisty sie klania.

 

sa tez 3 klucze na zamykaie a zamki sa schowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas milion monet to biurko by kosztowało. Skórka na blacie zajebista :yes:

Byłam w mieście, miałam wpaść do jednego sklepu jak zobaczyłam 2 straże pożarne na sygnale jadące. W kierunku naszego domu. Cholera, tak mnie ścisnęło, że chciałam zawrócić do M, który w samochodzie na mnie czekał. Jak wracaliśmy do domu, to dymu na niebie szukałam. Ehhhh, wypadek czy pożar, ktoś ma pecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M sie tez pomylil, wlascicielka dala ponad 700$ za biurko, nie 500+. Przez pomylke kupila dwa. Do swojego domowego biura kupowala. Wiec juz nie odsyala tego drugiego tylko wystawila w salonie. Kazdy podobno chwalil biurko i sie nad nim zachwycal ale nie kupowal...bo trzeba miec cos co pasuje do takiego mebla. Wiec tak stalo. Wystalo i to dlugo bo Mika je pamieta jak pokazywalam ale to bylo juz szmat czasu temu.

Kupila przez pomylke dwa jak ja sprezynki do pralki :lol2:

 

Jak go wtargalismy wczoraj do domu (az mi plecy szcykly) M powiedzial - no to masz prezent na swieta. A ja mowie - przeciez powiedziales ze to nie preent ze to tylko biurko :lol2:

 

sciany w kominkowym nie bedzie wiec jak juz dojde do siebie ide poprzstawiac meble tam i ustawic jak staly i posciagam folie z kanap.

naloze te poduszki z barana zobacze jak beda na kanapie wygladac.

Ostatnio jak szukalam prezentow dla Mlodego to sprawdzalam te kudlate poduszki, w tych sklepach typu TK - nie mieli nic fajnego i jak bylo to tez szorstkie a nie miekutkie, tak wiec trafilam jak w totka. Te z barana co wzielam mieli jeszcze inne kolory, wiem ze szary byl a reszta nie pamietam jakie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie, pokaze pare lamp co sobie zaznaczylam, jakas bede chciala wybrac do kominkowego. Powiedzccie co myslicie.

Wiem czego nie chce - klosza. Ani z materialu ani ze szkla, jedyny klosz/abazur czy jak to sie nazywa jest plastykowy i jest ok, w jaskini w Zlotym mam taki, latwe do czyszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie mam tej lampy co pisalam, ale ta tez ma plastykowy badz szklany rurkowy co jest ok, byle nie szklo po calosci bo sie bedzie dymac

w tym nizej bym wszystko na kulki zmienila

 

1.

 

Jacquimo-9-Light-Flush-Mount.jpg

 

 

2.w tym nizej dol mi sie podoba ale nie wiem czy lubie ten walek na gorze

 

Andres-8-Light-Flush-Mount.jpgfallout 3 great war

 

 

3.

 

Cesar-9-Light-Flush-Mount.jpg

 

 

4.

 

Thorpe-6-Light-Close-Up-Semi-Flush-Mount.jpg

 

 

5.

 

Cesar-12-Light-Flush-Mount.jpg

 

 

6.

Lansford-7-Light-Flush-Mount.jpg

 

7.

 

8-Light-Flush-Mount.jpg

 

 

maja od 6 do 9 zarowek, potrzebuje duzo bo wszystko mam tu pootwierane i swiatlo ucieka , nie zatrzymuje sie na scianach.

ostatnie 4 najbardziej do mnie przemawiaja, co myslicie?

bo ze krysztalowy bedzie to bez dwoch zdan, na calym dole mam wiec nie bede nic innego wkladac, pozatym nie wyobrazam sobie braku BLING - BLING :p:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...