Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzien nr.2 scianki, czekam az sie M dobudzi.

 

poki co moje budzenie bylo okrutne....budze sie zwinieta w klebek pod samym przescieradlem, tak jak usnelam. Zamarznieta jestem na sopel. Zapalm swiatlo - w sypialni mam -1.3C. No, na minusie!! :cool:

 

wylot ogrzewania zamkniety bo za bardzo mi grzalo, otwarty tylko wylot w lazience, ale okno w lazience otwarte i okno w sypialni otwarte. N dworzu -4C.

 

juz miewalam zimno, ale najnizej co pamietam co wychlodzilam to 16C na plusie ale na minusie to jeszcze nigdy , dobra temperatura zeby sie zakonserwowac :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój miał też dziś sufit malować w salonie, chociaż podkładówką. Przyjechałam ze sklepu a tu nic, postanowił,ze dzisiaj nie. A wczoraj jeszcze mówił,że na bank zacznie.

 

Mania, na minusie? O matko! Ja też kiedyś jak mi ogrzewanie się zepsuło, ale to jeszcze w mieszkaniu miałam 15. Szło oszaleć z zimna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec gdzies wytargala rozowa farbe - bo byla tania, wziela i biala kuchnie pomalowala na rozowo :mad:

jak zobaczylam rece zalamalam, do tego te firanki - "bo od mamy dostalam" :mad:

o ceracie nie wspomne....

 

 

IMG-3317.jpg

 

IMG-3316.jpgfree screenshot software

 

 

teraz jak u macochy byla na Wigili (czyli u swojej ex tesciowej) wycyganila farbe, bo kupili ale zdecydowali (macocha i moj braciszek) ze malowac nie beda (lenie sa). Przemalowala w koncu przedwczoraj, dzis mi rano poslala fotki

 

 

db606906-859f-46ec-a5d1-60321d507251.jpg

 

6b44a1d5-c836-4464-b4db-de9c362d24b1.jpg

 

 

to nawet maly, a ma 5 lat sie z niej nabijal z tej rozowej kuchni typu Barbie, nawet w przedszkolu do dzieci :lol2:

 

wyglada lepie, i zdjela ta koszmarna firanke , jeszcze jej kazalam isc ta cerate zmienic, nienawidze cerat, ale ma zniszczony stol, na wiosne bedzie go malowac na bialo. Zobaczymy co wymodzi dzisiaj :lol2: kazalam czysta kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz moja Mloda - wkurzyla sie i polozyla podloge i kafle w piwnicy.

M mial klasc ale potem zmienila zdanie i powiedziala ze nie. Ale przed swietami ja naszlo i polozyla - pierwszy raz w zyciu robila, tylko M jej wytlumaczyl jak i kupil jej czesc nazedzi - nie mial czasu klasc. Jak na pierwszy raz - niezle :D

ale najlepiej jak obeszla slupa i pile :lol2:

 

a wkazdym badz razie wygladalo tak

 

32108088-11bd-4e3e-b161-184b5c2c44fc.jpg

 

 

ee654261-ff98-4d3d-9a55-45bf18190fc9.jpg

 

13f57be1-0f91-4a21-839e-660113a53f90.jpg

 

 

c2dda2b0-c97d-46ea-88d4-92c2c46ddc4b.jpgpicture host

 

f5dc758a-49d1-4438-bfe4-c425320f46f1.jpgimage hoster

 

4d287323-7d93-4f6f-9a4a-a16823150fea.jpgimg share upload

 

jeszcze ma zalozyc listewki miedzy podloga i kaflami. Sciany tylko przykryje zaslonami - w koncu to nie jej a wynajmuje, ale wlasciciel zostawil i kafle i panele i pozwolil polozyc. Ma bardzo cieplo tam, wrecz goraco wiec nawet bez ocieplenia scian jest cieplutko, dzieci teraz maja pokuj zabaw aona na bosaka moze do pralni latac.

Cwaniara, jej domek jest 1/3 tego co ja mam a pralnie ma wieksza niz ja :cool: ale na tyle dzieciorow i tyle prania co robi codziennie to na mus wieksza.

Tak czy siak jestem z niej dumna, jak sie chce to sie potrafi. Ja mam od tego M. Jej chlop ma dwie lewe rece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka az sie boje jaka ta cerate kupi. ale chyba wtluklam jej do glowy, jak nie to sama kupie i jej zawioze.

Nie wiem skad z Polski jest, wiec nie wiem skad takie upodobania. Ale tez nie przyleciala tutaj wczoraj tylko jest tu z 5 lat. Moze za malo. Za 10 lat przyzwyczajenia jej przejda - mam nadzieje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boje sie ze kafli braknie :cool:

M wzial wiecej, ale co otwiera pudelko polamane jakies. Dwa pudelka cale pekniete byly :mad:

jedna ja zlamalam bo stanelam niechcacy, jedna on jak docisnal do sciany - a sklep teraz zamkniety az jakis czas po Nowym Roku.

 

z dobrych wiadomosci to taka ze kupil nowe listwy na sufit. Jak dla mnie duzej roznicy nie ma, ale sa lepsze. Znaczy z lepszego materialu. Narazie na kuchnie i kominkowy, potem na reszte dolu dokupi.

i moze w koncu kuchnie mi skonczy???? dzis rano mu wypomnialam ze juz dwa lata w styczniu mina jak stoi i nieskonczona :mad: duzo nie trzeba - dokonczyc listwy nad szafkami i "kopacze". A wszystko to to bylo jego czyste lenistwo, bo mial duzo czasu przedtem. eh!

a ja tu bym chciala niedlugo za lazienke sie wziasc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...