Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

Mika nie umiem komputerow po polsku, jak wyjezdzalam to ich w Polsce nie bylo :lol2: a jak potem cos mi szwagier kazal robic to czesc bylo tak samo ale po polsku a czesc nie kumalam, ale powinno byc tak samo :

na gorze dajmy masz napisane w paseczki Firefox, badz Crome badz Safari, zaraz obok ja mam FILEw firefoxie akurat bo mam otwarty, kliknac na to i jest New Private Window - powinno byc nowe prywatne okno na polski, w Chrome jest to New Incognito window.

i mozna strzelac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

po otwarciu okna na dole wyskakuje :W celu świadczenia usług - zgodnie z polityką prywatności - korzystamy z plików "cookies". W swojej przeglądarce możesz określić warunki ich użycia i przechowywania. nie trzeba tego zamykac, mozna odrazu glosowac i z tego samego okna otwierac nastepne prywatne. Popsortu sie nastrzla troche okiene.

Tak samo dziala na telefonie - trzeba otworzyc prywatna/ukryta przegladarke, i z tabletow.

 

zaraz dobije do 60...Mika widzialas ha ha ...na chorobowym jest czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi także pozwolił zagłosować tylko raz.

 

Mania, Ciebie są chyba dwie. Albo masz sklonowanego męża! Parę dni mnie nie było, a u Ciebie tyle zrobione. Ściana kamienna jest super.

 

Jestem ciekawa Twojego kamienia na kominek. Ja mam już moje blaty (też Absoluto black). Niestety po rozcięciu slaba okazało się że płyta na brzegach ma 3cm grubości ale w środku to już tylko 2,4 cm. Kamieniarz zaproponował, że zrobi podklejki albo reklamujemy i biorę nową płytę. Pechowo u dostawcy nie było już takich delikatnie szczotkowanych tylko raczej jest to płomieniowanie (?). Ma też więcej kropek z szarego kamienia. Na szczęście po impregnacji blat zrobił się prawie idealnie czarny więc jestem zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuxe to znakomicie ujęła, zawsze jestem pełna podziwu dla waszego zapału.

 

Mój właśnie zamawia płytę mdf pociętą na paski, będą proste prostokąty na ścianach, na tv trzy albo cztery,zaraz sprawdzimy dokładnie, ciągle nie mamy farby, oprócz podkładowej. Ja jestem za jasną tv, a mój mówi że on by chciał navy :) i pomyśleć że kiedyś był taki zachowawczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka, ja nawet nie śmiem Ci zawracać gitary :) mdf zamówimy dzisiaj, zrobią do trzech dni. Teraz rysujemy aktualnie tv, ile tych prostokątów ma być. Będą się zaczynały jakieś 50 cm od podłogi. Drzwi na korytarzu mam fiordy i chce kiedyś pociągnąć podobną boazerię na wysokośći wzoru drzwi ( chyba coś motam słownie :)) i nie chcę żeby sie spotkała w pzrejśćiu na różnych wysokośćiach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez glosuje i efektow nie ma, na stowe ma bota do glosowania i mu nabija. walka z wiatrakami. pamietacie rok temu jak glosowaliscie na mojego psiura?ta laska z kotem co wygrala miala taka przewage, ze az niemozliwe zeby recznie nabijac. a rok wczesniej to samo, tez ona wygrala.

 

Narendil, malakser wrocil z naprawy (mialam zle ustawiony przetwornik i go spalilam) i nawet go nie odpalilam po naprawie, tylko stoi i wyglada:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...