Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

on to robi z domu, czyli jak na terazniejsza godzine - nie ma go tam. Wlasnie go zbilam ponizej 50. Wczoraj tez w koncu poszedl spac i jak Polska Ludowa spala nabijalam i szlo w gore. Nie wiem czy ma program, styknie 2-3 osoby na compie nabijaja naraz i leci szybko wiec jest to mozliwe manualnie.

Jest nas spora grupka, trzba tylko zacisnac posladki i strzelac jak go nie ma.

 

 

nie bylam wczoraj u dentysty, nie dalo rady, ide dzis. Wygladam jak nutria. Cala gorna warga opuchnieta i mam zapalenie, nie spalam pol nocy. Nawet sie psiamac wysmarkac nie moge :mad: nic nie widac a boli i spuchlo :mad: nie pamietam kiedy mnie zab bolal, lata swietlne. Dwoje dzieci urodzilam, mialam kilka operacji, zapadniete pluco przez tydzien, plakalam nieraz z bolu a jednak - nic nie jest tak upierdliwe i meczoce jak bol zeba eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NUXE - pokaz te blaty. Widzialam tylko na necie .

Impregnacja mowisz? przypomina mi to moje plyty na kominek do jaskini z lupka ktore mialy byc czarne a sa szare i szukalam czegos zeby sciemnic.

 

Cienszy slab po rozcieciu? Jak mozliwe? I nalozyli? w ktorych miejscach masz ciensze? 2.4 nie jest zly, ludzie maja same 2cm grubosci blaty, ale majac 3 i nagle ciensze trzeba uwazac zeby nie peklo.

 

moj na komine czarny nadal nic nie wiem, nawet nie wiem jaki gruby bo sie juz drugi miesiac dowiedziec nie moge. W sumie mi nie zalezy jaka grubosc ale wolalabym grubszy zeby slab na podlodze wwystawal ponad podloge a nie byl rowny z podloga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mika wiem, sek w tym ze ona zamknieta byla na cale swieta i pomiedzy. W sobote jej wiadomosc zostawilam bo to pierwsza noc co nie spalam. Wygrzebalam przeciwzapalne co mam na plecy ale niestety marne pare pastylek i moglam tylko pol brac zeby jako tako styklo. Pomoglo. Ale wyzarlam i braklo a zadnego antybiotyku nie mam w apteczce.

no ale palce sprawne :lol2: bic dziada mozna :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mania, na wszystkie tylko nie na okienną, bynajmniej na razie taki mamy plan. Na wiosnę jednak przeniesiemy siedzisko, chcę firany i zasłony na to okno, a przez siedzisko, by odstawały, albo za daleko by były powieszone. Teraz już parapetu nie zdążymy zamówić. A nawet kasy nie starczy, coś tam w aucie trzeba porobić, ubezpieczenie auta, te chcrzciny.

 

Mania listwy planowaliśmy kleić, nie będą drewniane, tylko mdf, nie mammy gwożdziarki, choć może powinniśmy wypożyczyć chociaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze tak daleko mieszkasz, mam kilka pistoletow i 3 sprezarki.

Kleis na zlaczach, ale na scianie radzilabym wbijac - jesli kiedys bedziesz chciala cos zmienic latwiej oderwac i mniej zniszczen i roboty. No chyba ze jestes pewna ze juz zpstaniesz z listwami. Oczywiscie jak nie masz mozliwosci pistolet i sprezarke miec to przyklejaj. Rozejrzyj sie czy kupno obu nie bedzie tansze niz pozyczenie? Bo mozescie to w jeden dzien nie zrobic, a nawet napewno i moze sie okazac ze lepiej kupic - to jest narzedzie ktore sie zawsze sprzydaje w domu do wielu projektow/przerobek.

Ale tez, co ja sie znam, moze wcale? Nie znam polskich scian macie inne. Moze nie wbije sie tak latwi w cegly? To wtedy inna sprawa. Bo my tu i sufotowe i podlogowe tez strzelamy. Ale mamy plyty na scianach.

nie wiem, dowiedz sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie jest tak upierdliwe i meczoce jak bol zeba eh

oj jest, bol nerek. bol zeba to przy tym pikuś. wlasnie to przechodze od tygodnia na antybiotyku i przeciwbolowych. do tego zęba mozesz wyrwac lub naprawic od reki a nery napier....niemożebnie i wyrwac nie mozna:cool: ani siedziec ani lezec tylko stanie pomaga jako tako. tak sie pieknie na basenie zalatwilam:sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój już powiedział, że kupimy i pistolet i sprężarkę bo to zawsze w domu się przyda, ale to za duży wydatek na teraz. Trudno przykleimy, ja też się nie znam, i nie mam porównania z domami takimi jak twój :)

 

Ból zęba znam, nerek na szczęście nie, ale koleżanka ma problem i widzę jak cierpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam bol nerek. Mialam infekcje nerek i pecherza, zakrzepy jak pol dloni wydalalam, siedzialam na kibelku i krzyczalam z bolu :cool: Dzieci staly pod lazienka i wyly tez bo nie wiedzialy czemu ja krzycze i placze. Jeszcze opier od lekarza dostalam bo pozno poszlam.

No dobra,najwiekszy bol jaki mialam to pluco. I nie zycze nikomu. Nie zycze nawet 25% zapadniecia a ja mialam cale zapadle. To chyba najgorsze co przeszlam, nie wspominajac o bolu po operacji i o gojeniu sie przez dwa lata :mad:

 

TAR nie moge zeba wyrwac bo to jedynka , bym wygladala jak zakapior spod budki z piwem :lol2::lol2:

Ale dzis sie okaze, moze trzeba bedzie i koronke zalozyc. Ta jedynka juz zlamana byla, jest zspolony w srodku drutem.

 

tak swoja droga, jakbym tak jedynki nie miala toby super sexy usmiech byl :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Kobitki, co wy mówicie, że nerki bolą :( To nie same nerki. Bolą miedniczki, boli jak sto piorunów przewód moczowy. Miałam umrzeć w 21 roku życia, bo mam taką fajną wadę wrodzoną. Swoje odbębniłam. Przez 12 lat co pół roku w szpitalu. Tylko raz w całym już dość długim życiu straciłam przytomność. Siedziałam na sedesie sikałam krwią i wyłam z bólu, aż spadłam nieprzytomna. Nie wiem ile czasu leżałam, bo byłam sama w domu. Ocknęłam się na podłodze też nie wąsko zakrwawionej. No, ale jakoś żyję z uszkodzonymi przez refluks nerkami. Gdyby nerki bolały, za każdym razem jak sikam wyła bym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamieniarz dał mi kawałek mojego blatu i dwie puszki impregnatu, w wersji przyciemniającej (1) oraz naturalnej (2). Sam kamień przez to głębokie szczotkowanie i jaśniejsze ciapki wyglądał słabo. Wybrałam Impregnat 1 - i blaty wyszły czarne. Kolor jest w 99% jednolicie czarny. Dopiero jak się przyjrzeć z bliska i w świetle dziennym to widać, że te białe kamyczki przebijają. Ale to nawet dobrze wygląda.

Mam zdjęcie tej próbki z dwoma impregnatami - zobacz sama, że impregnat ładnie przyciemnił. A to jest efekt już po wyschnięciu i po mocnym wytarciu ewentualnego nadmiaru z powierzchni. Zresztą po impregnacji tą wersją naturalną, granit też zyskał na urodzie.

Jeśli ktoś woli grafit zamiast szarego, to Impregnat 2 jest idealny.

Ja poszłam w czarny i nawet po świętach, gdzie te blaty były szorowane sto razy dziennie wygląda dobrze.Uwielbiam go - jest miły w dotyku i lekko się czyści. Nawet rozsypana mąka to nie problem - ale to pewnie dzięki impregnacji.

P1080006.jpg

 

Oczywiście przy przyciemnianiu trzeba się liczyć z tym, że za pół roku dobrze byłoby impregnację powtórzyć. Ale to nie jest nic trudnego - wystarczy odtłuścić acetonem blat i przetrzeć szmatką nasączoną w impregnacie. Poczekać chwilę i wypucować. Blat jest gotowy do użycia po 1 godzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bylo mnie pare godzin a ten ciulek juz pojechal po bandzie widze z glosami, no tak - wrocil z pracy i zamiast siasc przed tv jak pozadny obywatel strzela glosy :lol2:

 

sluchajcie, nie bedzie wketki ani ruskiego zlotego zeba, bylo kanalowe :mad: Zero dziur. Zab czysty, Powiedziala ze dostalam zakazenia od gory przez cialo/krew. Musiala go otworzyc i wyciagla nerwa, niestety cala "kieszonka" w ktorej zab jest jest spuchnieta wiec wsadzila leakrstwo, za tydzien wracam na zakjastrowanie, a poki co na penicylinie jade. Jakies bakterie mialam we krwi i se wlazly :mad: Ale teraz zab bez nerwa - bede mogla M piwo otwierac zebem :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka piszac o bolu nerek sie pisze ogolnie, niewazne czy to miedniczki, bidety czy inne miski :D Tak naprawde zakazen, infekcji nerek jest multum poczawszy od wrodzonych jak masz do nabytych. A o takm wyciu w kibelku pisalam wlasnie. I my kobiety mamy najgorzej z infekcjami przez budowe anatomiczna - mala odleglosc miedzy nerkami a cewka moczowa o infekcje nietrudno. O czym sie i TAR wlasnie przekonala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...