Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

Pestka ze sa zamowienia trzeba sie cieszyc.

Ja powinnam miec przestoj teraz bo tak w naszej "branzy" to dziala. Pierwszy raz - jestesmy zawaleni po kokardke. Wiele razy i ja bede musiala isc, w niedziele tez mialam isc no ale nie moge bo numerki z ksiegowa.

Problem za to mamy jak cholera.

Wiecie, Sandy co go zatrudnilismy jak wywalismy idiote - on ma cukrzyce.. Kiedys byl wielki, grubu, z 200kg wazyl jak nie wiecej. Tak schyudl ze mniejszy od mojego M jest. No ale cukrzyce nadal ma. A jak to z cukrzykami wiadomo - czasami :gubia" koncowki - palce, stopy. No i niestety dosieglo i jego. Walczyli z jego malym palcem u nogi , drugi kolo najmniejszego - codziennie do szpiyala jezdzil i nic z tego. Zaczelo wlazic na noge. Beda palca amputowac , reszte beda czyscic i miec nadzieje ze na stracie jednego palca sie skonczy.

No ale my od dwoch tygodni jestesmy udupieni - chyba trzeba bedzie za miesiac dwa kogos szukac. Narazie Mlodej facet pracuje bo on ma przestoj w pracy (baseny robi). A tu jak na zlosc tyle sie roboty wali ze codziennie nowe leca. Tu sie czlowiek cieszy bo wiadomojak sie jest na swoim to inaczej sie to odbiera, a tu sie martwi co dalej :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Szkoda faceta. Psia kość, czego takie rzeczy najczęściej tych wartościowych dopadają :( To się chyba nazywa stopa cukrzycowa

 

Joanna :hug: mam nadzieję, że ty tak tylko strachy na Lachy.

 

Mania, a ty się na mnie nie złość. Ja naprawdę mam wyżej czubka głowy. Do niedawna J mi pomagał, ale okazało się, że jest może nie uczulony, ale uwrażliwiony na polipropylen i zaczął kaszleć. Jako dzieciak miał astmę na tle alergicznym. Dzięki najwyższemu jego mama była alergologiem i wyciągnęła go z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mania, nie wiem jak u was, ale tutaj niektórzy stosują terapię fagową na stopy cukrzycowe.

https://uni.wroc.pl/naukowcy/profesor-zuzanna-drulis-kawa-zdradza-tajemnice-bakteriobojczych-fagow/

 

Znałam lekarza który w tym siedział, mówił mi, że na stopy cukrzycowe najlepiej te terapie działały. Niestety, część pacjentów płaci z własnej kieszeni(bardzo dużo) za leczenie, część załapywała się na pokrycie kosztów przez odział szpitalny lub załapywała się na jakiś program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka a na co ja mam sie zloscic?

to znam Cie nie od dzis i wiem ze jak masz cos swojego pokazac to jest na sw.Nigdy :lol2:

 

wiem jak jest na dwie roboty pracowac i miec dosc. Przerabialismy to z M , fajne nie jest, szczeglnie ze nie ma prawie snu. Ja jeszcze dzieci nie widzialam, znaczy widzialam - godzine w ciagu dnia przed szkola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mialam sie pytac gdzie jest Pani Wlascicielka Fordzika bo my tu wojne prowadzimy a jej nie ma.

Mika nie slyszalam o tym, przeczytalam. Nie wiem czy tu takie cos istnieje, nie wiem nawet jakby po angielsku bylo, nie wiem tez co robia w takich wypadkach w szpitalach.

Popularne tutaj jest obkladanie robakami, tymi wiecie, co znilizne/umarlizne zjadaja. Bo objadaja martwe tkanki a zywe zostawiaja, czyszcza w naturalny sposob.

W kilku szpitalach juz to prowadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka, Ty z Kaśką te torby robicie czy co? super ,że idzie.

 

MMika, chyba nie miałam na skierowaniu, choć nie wiem, bo miałam tam dużo wypisane, dwie fiolki oddałam, siniora mam teraz. Moja lekarka powiedziąła,że zobaczymy jak te wyjdą, jak nic nie wyjdzie szukamy dalej, czuję się jak wrak momentami, z cerą i skórą głowy nie daję rady. W poniedz będę miała wyniki to muszę jeszcze do dermatologa przy okazji.

 

Mania BSB ? :lol2::lol2::lol2: statystycznie wypadam chyba lepiej niż przeciętna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...