Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no, a my poczujemy dopiero jak ktos baka pusci, a tabletek nie czujemy.

Moje dla psa sa jak przekaski , wiec wchrzania je i mysli ze nagrode dostal. Dla kota powinni takie same robic, zeby miesem pachnialy.

 

pampersa to ja chyba musze zalozyc bo tak mi szkoda bylo odjesc od glosowania ze musialam nogi zaciskac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmikka, kup Broadline i zakrop mu kark. To jest na robaki, ale też pchły i kleszcze morduje. Drogie, ale ja mam to samo z moimi kotami, tylko wylizują. Poza tym czują zapach i wtedy nie tkną. Pasqal dostawał uspokający i antybiotyk. Sam uspokajający wylizywał z sosikiem, bo jest bezzapachowy, a antybiotyk nieco woniał i musiałam szukać mocno pachnącej karmy. Dosypywałam po odrobince. Cały dzień wmuszałam w kota tę 1/8 tabletki.

 

No, to głosujemy. Facet przepadł z kretesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj Manius po operacji tez bral antybiotyki i jeszcze jakies inne, na szczescie zjadal w mokrej karmie, ale byl tak obolaly i umeczony ze nawet nic nie wachal, zjadal wsio, bo bol bolem ale glod glosniejszy.

Ale jest jeszcze jedno - on nie je zadnej mokrej strawy ani "ludzkiego" jedzenia. wiec jak mu sie uda cos mokrego dostac to caly w niebie i polyka bez pogryzienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja wetka zmienila nam tablety na robale na maluskie i bardzo dobrze dzialaja (milpro, jest tez wersja dla kota), o smaku miesa, Witex to lekoman zezre kazda tabletke jaka dostanie, wystarczy rzucic hasło:tabletka, Kastoriusz wybredny lubi tylko te na kleszcze i cimalgex na stawy, z wielka łacha zjada te nowe na robale. ale jak wypluwa to juz Witex czyha by podkrasc:rolleyes: kiedys dostawalismy tablety smerdziuchy, nawet ja czulam ze capia, to rozpuszczalam w strzykawce i na mokro podawalam.

Mikka jest tez pasta (Pyrantel dla kota) na robale, ktorą podajesz bezposrednio pipeta. tej nie wypluje a tez dziala.

 

w ogole to moje psy sa dziwne, uwielbiaja chodzic do weta, nawet po zastrzykach czy zabiegach. Wicio z dystansem, ktory szybciutko ulatuje jak na dzien dobry przysmaczki dostanie.a zzerajac je jest tak zajety, ze nawet nie zauwaza, ze zastrzyk byl. i zawsze tez po czyszczeniu gruczolkow czy po zastrzyku dostaje przysmaka. to do takich cioć on moze chodzic. Faktem jest, ze mamy swietne lekarki. Bylismy kilka razy u innych i nie ma porownania.

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, sorry Kobitki, nie załapałam, bo to już kawał drogi było od czajnika ;) Starość nie radość :bash:

 

Wczoraj klikałam, ale tylko godzinę. Dziś też będę, później. Na razie muszę popracować. Robię rzecz, ktorej jeszcze w takiej ilości nie robiłam. Strasznie się denerwuję, bo pomysł był szybki i mogę na tym sporo zarobić, ale za dużo zależy nie ode mnie i na dodatek okazuje się, że muszę dogadać się z kilkoma różnymi firmami, żeby mój klient był zadowolony. Koszmar, koszmaris. Te dranie nie odbierają telefonów, nie odpowiadają na maile. No, kompletnie niepoważne, a ja już do tyłu z terminami. Nie mogę objeździć pół PL. Buuuuuuuu...uuu :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mysza juz traumy dostaje i chyba bede jej musiala wykupic pakiet u terapeuty zeby czasem nie zdechla

Mika to dobrze zescie pykaly bo bysmy nisko spadly...a teraz tak pieknie to wyglada, w kazdej chwili moga zakonczyc glosowanie. Pamietasz mniej wiecej o jakiej godzinie bylo w grudniu koniec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, oglądałam wieczorem film U Pana Boga w ogródku, po filmie chciałam sprawdzić i było zamknięte. Sprawdzałam ok. 22. Wtedy zamknęli dzień wcześniej, pewnie przez Sylwestra.

 

Mój lapek w naprawie, jesteśmy skazani na jeden stacjonarny komputer.

Edytowane przez mmikka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...