Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

Masz swój dom taki jak ty lubisz. Wszyscy inni są gośćmi tylķo i muszą stosować się do twoich zasad. To normalne.

 

No, dobra, proszę mi tu napisać kogo słuchasz, nazwiska lub nazwy kapel. Sprawdzimy czy rzeczywiście nie znam twoich faworytów. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że przynajmniej nie słyszałam.

 

Ja często słucham czegoś, bo wokalista ma ciekawy głos. Tak jest z tym Clock Machine. A przy okazji... to polski zespół, od 5 lat grają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja lubię różną muzykę, polskiego rocka lat 70 i 80 mój młody ode mnie się nauczył. Kiedyś dzwoni do mnie i nagle cisza, a potem matka słuchasz, czy leci przez przypadek??? Paktofonika stara, początki. Mówię słucham!! Na piosenkę aktorską latałam za małolata co wiosnę,żyłam tym cały przegląd.

 

Pestka, ja się przyzwyczaiłam,że starego :rolleyes: często nie ma, średnio 3 mc poza domem, 1 do 1,5 w domu. I wtedy to jest fajny czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontakty pomalowane, kabelek mogę jeszcze trochę pomazać, będzie podpięty pod szafkę.

Kanapy planowaliśmy jasny kolor, póki co trzeba zarobić na dalsze prace :)

 

Ave :hug:, jak mojemu dziś wysłałam zdjęcie to pierwsze co napisał,że jednego dnia mu zabrakło,żeby listwy przy suficie zamontować no i że koniecznie lampa i firany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://podsufitem.pl/product-pol-1944-Ingo-Maurer-Lucellino-stolowa.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping

pol_pm_Ingo-Maurer-Lucellino-NT-kinkiet-z-transformatorem-2118_1.jpg

pol_pl_Ingo-Maurer-Lucellino-stolowa-1944_1.jpg

Ja tam swoje dodane(wtedy na chwilę) piórka do lampy polubiłam, mam je od wielkanocy ubiegłego roku, abażur wyprany w szafie schowany.

Joana, bardzo fajnie ściana z listewkami się prezentuje. Kolor obok też świetnie dobrany.

Edytowane przez mmikka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mania, póki jest siedzisko przy oknie to kanapa tak zostanie. Antek teraz tam się rozkłada z klockami albo jakimiś układankami, przynajmniej nie widzę zabawek :) Na wiosnę rozbieramy już postanowione, trzeba będzie tylko parapet zamówić.

 

Młody szczekał pól nocy, chodzę na rzęsach,za to naoglądałam się internetów w nocy, bo bez sensu było kłaść się na co pół godz :)

Myślę jak rozwiązać sprawę firan i zasłon, chcę szynę na suficie i zasłonię ją listwą , tylko męczy mnie kawałek przy drzwiach tarasowych

 

IMG_20190202_144315[1].jpg

IMG_20190202_134234[1].jpg

 

 

kanapa jak sie uda za 1,5 mc pojedzie na zmianę ubranka, ta co Wam pokazywałam kiedyś ciągle dostępna, ale myślę nad jakąś inną, z niższym oparciem w takim samym materiale jak kwiatowa będzie

 

tkanina-meblowa-sun-90-art.jpg

 

Będzie najpewniej ten materiał, chyba że sie nam zmieni, poduszki planuję w tonacjach, biało- granatowo- musztardowe wzory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka, spójrz no swoim okiem na zdjęcie ,gdzie widać hol na dole. Chcemy tam sami zrobić jakąś boazerię niską, z tylu kominka jest rewizja, średnio estetyczne białe drzwiczki, chcemy rozwiązania, które raz do roku ułatwi dostęp, a jednocześnie zasłoni, a górą nad boazerią bym chciała tapetę. Napiszę jak Mania, wiem nie lubicie, ja bardzo :)

 

Kolejna rzecz, którą wczoraj męczyłam w internecie- dolna łazienka, bez wyrazu z tymi ścianami co teraz, mnie korci, ciemna zieleń, taka charakterna:) Kocham te moje płytki ale kompletnie ich nie widać teraz a jak bym chciała efekt wow :lol2::lol2:

 

IMG_20190119_114048[1].jpg

IMG_20190119_114041[1].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tam okna, no właśnie będzie ciemno, no i lustro musi zostać takie jakie jest, bo mój na amen je przymocował( pierwotnie było stojące) Jak malowaliśmy salon to wzieliśmy dwie próbki ciemnych, ale grafitowych farb, mazneliśmy kawałki płyt i myślimy :)

 

Mania, miałam już wcześniej pytać jaki duży projekt teraz szykujesz?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie nic bo zima - ani ciac ani nic, za zimno. Nawet w kuchni dokonczyc nie mozemy.

duzo malej sieczki do wykonczenia jest, a z wiekszych to lazienki. Ale z tym sie nie spiesze i raczej nie w tym roku - oprocz WC na pierwszej podlodze no bo czesc kafelek mam, tylko duze trzeba dokupic.

Na wiosne w lesie jeszcze jedne schody chcemy dorobic z boku tarasu. I moze zaslonic dolem caly domek z tylu. Moze - bo zalezy czy M sie wyrobi, czy czas bedzie mial, ale zaslonic chce napewno - liscie mi tam wpadaja i komary sie kopuluja :cool:

 

aaaa zapo0mnialam o supoer duzym projekcie - taras do przerobki, pergola do rozwalki i stawianie dachu. Czy sie uda w tym roku? nie mam pojecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rety, gdzie to zdjęcie holu? Nie mogę znaleźć :(

 

Ciemna zieleń do łazienki jest okey, ale musisz dołożyć światła.

Lustro możesz dołożyć drugie takie samo. Albo ponad tym co jest i wtedy dać mu ramkę po całości i pomiędzy taflami. Albo na ścianie obok bliźniacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro musze wstac wczesnie rano i jechac zlozyc o paszport, a dzis jeszcze musze popracowac - bo sie w piatek nie chcialo a w sobote tymbardziej.

 

dzis mam troche fotek pt.nowe zabawki :wiggle:

 

Moj swiety Graal

 

IMG-4491.jpg

 

wazy sobie - bagatelka - 1.5kg :eek:

 

do tego od tego samego goscia wyrwalam nieuzywany teleconverter,

 

 

IMG-4492.jpg

 

 

wydluza to obiektyw o 70%, nie trzeba wiec super dlugiego obiektywy targac. Podobny ale nie Nikona mam na tamten aparat i sciagalam nim ksiezyc. Kutro pokaze roznice z i bez.

A teraz najlepsze - bo sie cholernie ciesze - o ile aparat i jeden obiektyw sa nowe tak ten obiektgyw zdecydowalam kupic z drugiej reki - bo ceny sa zaporowe.

Jak zobaczylam ze ma jeszcze teleconventer - a szukalam zapytalam czy da mi combo zeby taniej. Nie odzywal sie 3 dni - pewno myslal - dzis napisal ze mi spuszcza cene. Jak pojechalismy - jeszcze spuscil. Na obu szkielkach wiec zaoszczedzilam .........2352 $..:rolleyes: To jest kupa kasy. Dokladam pare stopwek i mam nastepny - nowy obiektyw do serii Swietej Trojcy.

Szkielka jak nowki. sprawdzilam pod kazdym katem. wszystko z orginalnymi pudelkami itp i malo tego - nigdy ich nie zarajestrowal wiec bede miec czyste 5 lat na kazde.

 

no to teraz tylko miec nadzieje ze misiu przyjdzie w lesie bo na niego to kupilam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysza tak sie laduje...:cool:

 

IMG-4493.jpg

 

ktos to swietnie podlapal....

 

 

90876be5f2e36e543b2dc95d-rw-1200.gifstarting salary for forensic anthropologist

 

no naprawde bez sensu to wymysleli, no ale nie jest to az taki problem, ten sam kabelek co do iphona i ipadow wiec nie trzeba nic wiecej.

klawiatura mniejsza i czesc przyciskow zmieniona na inne ksztalty

 

 

IMG-4495.jpg

 

lezy prawie plasko, wole jak jest bardziej pod ukosem ale zawsze mozna kupic podporke

 

 

IMG-4497.jpg

 

 

w sklepie tak tego nie widac, ale w domu tak, 21 calowy wyglada jak liliputek

 

 

IMG-4482.jpgbaby boy names and meanings 2015

 

 

Pestka M mi kupil (pisze on bo po pracy do Apple zajechal bezemnie i sam decydowal co brac bo mi wsio ryba byla byle nowy) ten najwyzszy z trzech co maja, zeby juz nie powiekszac nic. I ten najwiekszy ma wystarczajaco jak dla mnie.

Lightroom wczoraj zaladowalam, dzis na nim robilam. Na photoshop tez.

 

sluchaj, mam ten Mojave zaladowany - byla Sierra jak go z pudla wyciaglam, zaladowalam Mojave - smiga jak ta lala, nie widac zadnej roznicy ze sierra czy mojave.

narazie mam oba na biurku bo ciagle patrze co przeniesc ze starego. w kazdym badz razie...jest wielki. I niesamowicie szybki w poroenaniu z moim staruszkiem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mania, kliknij na tego linka polskiego zespołu. Posłuchaj, bo warto. Oni po angielsku śpiewają :)

Ja polskiej muzyki też właściwie nie słucham, chociaż niektóre piosenki lubię. Raczej z tych z mojego pokolenia i wcześniej: Prońko, Kora i Maanam, Ela Wojnowska, Obywatel GC, Lady Pank, Budka Suflera, Skaldowie, Niemen, Perfect, Grechuta, Kult. Jeszcze coś tam by się dało wymienić.

A reszta, to już zagranica stara i współczesna: Jethro Tull, Uriah Heep, Electric Light Orchestra, Budgie, Status Quo, Emerson Lake & Palmer, Procol Harum, Pink Floyd, Eurythmix, Roxette i Annie Lenox, Deep Purple, The Cure, The Doors, The Eagles, Iron Maden, Duran Duran, Pearl Jam, Yes, Metalica, U2, Slade, Jefferson Airplane, Fleetwood Mac, Depeche Mode, Alice Cooper, Simon & Garfunkel, Kaleo, Guns N'Roses, Bijelo Dugme, Bonnie Tyler, Smokie, Suzi Quatro, ZZTop, Blondie, Tina Turner, David Bowie, Genesis, Led Zeppelin, Rod Stewart, Rolling Stones, The Police, Mungo Jerry, The Carpenters, The Cranberies, Bronski Beat, T.Rex, Santana, Wishbune Ash, Dire Straits, Phil Collins, Cyndi Lauper, Janis Joplin, Jimi Hendrix, Joan Baez, Cat Stevens, Astrud Gilberto, Vangelis, Sting, Jimmy Page, Melanie Safka, Susanne Vega, Tracy Chapman, Mike Oldfield, Leonard Cohen, Joe Cocker, Bob Dylan, Eric Clapton, Tom Waits. To nie wszystko i brakuje całego Bluesa i Jazzu, tego co mi podrzuca moja Kaśka i różnych nagle usłyszanych nowych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...