Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

Listę wpisywałam, a ty ładowałaś o kamerze, obiektywach i kompie. Super. Ja sobie tylko pozazdroszczę cichutko ;) A myszy pewnie tak specjalnie zrobili, żeby nie pracować z podłączonym kablem.

 

A propos myszy... Spinoza godzinę temu myszę złowiła. Cały dzień się wierciła i właziła mi przed monitor, a teraz poszła na momemncik futro w deszczu (leje) wykąpać i wróciła z pierwszą myszą w tym roku. Wiosna, jak nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kurna i sie myle w pisaniu bo mam dwie klawiaturym dwa compy i dwie myszy.

 

Pestka sama sobie zazdroszcze, bo czekalam dlugo - na wypasiony aparat 15 lat a na compa no...nie tak dlugo, tylko 7 haha. M dzis mowil ze chce sobie kupic nowego mini. Ale nie teraz, bo zeby nie bylo.....dostalam te wszystkie zabawki bo jest w tym chwyt - M chce do Polski leciec, nie chcialam z roznych powodow. ale w koncu powiedzialam jasne - kup mi compa, aparat i obiektywy ktore ja chce a nie ktore maja znosniejsza cene i sobie mozesz leciec - jak widzisz szybko zadzialalo. Niech leci. Ja pojade do lasu a on na 1.5 tyg moze leciec. Wiec tak za darmo nie bylo i z samej milosci :rolleyes: ale to dobry chlopak i bez tego by mi kupil.

MacBook pro kupie chyba uzywany, do lasu mi potrzeba tylko nie bede wariowac.

 

z listy co sluchalas kilka ja tez. Ale tak naprawde nie mam ulubionego jednego, zawsze to zlepek utworow, nie kazdy ma wszystkie dobre. Duran Duran nawet wczoraj puszczalam - nie uwierzysz komu - Rickowi. I o dziwo znal ich, ale akurat tej piosenki nieByt a szkoda bo ja ja uwielbiam (Come undone).

w 90% slucham elektronicznej typu house, rave itp. Reszta to zlepek roznej muzyki.

kurtna zapomnialam wczoraj Ricka z Gaga zrobic w konia. wpadl tu jak burza bez zapowiedzi mimo ze wiedzial ze M jeszcze nie ma, ale mowil ze juz usiedziec w domu nie mogl, potem Kathy dokopcila i tak nam zlecialo ze po 1 grubo poszli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to moj Mlody w LA jak byl :cool:

 

 

f6bbdedf-143d-4222-9254-2ed904de40b3.jpg

 

 

f6bbdedf-143d-4222-9254-2ed904de40b3.jpgphoto host

 

 

mowil ze waz mial jakies 6 metrow :eek:

zapytalam czy sie nie kusil na jego szyje, powiedzial ze bardzo byl przyjacielski. OK......... ja tez mialam takiego na sobie, nie 6 metrowego i jak zaczal mi z barkow wlazic na reke i owijac wokol ramienia szybko go kazalam brac.

 

mam tez video jak byl na podlodze i "lazil" im kolo nog, fujjj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mania, jaką farbą malowała twoja młoda blat tej dużej kremowej komody, którą przemalowywała z brązowej?

 

Macie atrakcje :) Super ten pyton, tylko to jednak stres dla niego, jak go tak bez przerwy ktoś targa na ręce i nawet zacisnąć się wokól niego nie można, bo zaraz krzyk i odwijanie na siłę.

A jest tam gdzieś motylarnia? W Wiedniu w ogrodzie przy pałacu Hofburg jest Dom Motyli w wielkiej secesyjnej oranżerii. Byłam tam. Niesamowite wrażenie. Nie dosyć, że dziesiątki niesamowitych kształtów, kolorów i wielkości latały wokół i nawet przysiadały na spacerujących ludziach (to zakazane, ale...), można zobaczyć jak z poczwarek wykluwają się te piękności.

W ogóle Wiedeń to przepiękne miasto. Wybierz się, gdybyś miała kiedyś ciut czasu, tak z tydzień, choćby przy okazji jazdy do PL. Jest co zwiedzać, ale nawet samo powłóczenie się po Wiedniu to duża frajda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przed paroma minutami jeszcze były, nawet głupawy przez nie dostałam

 

przystojniak z dużym pytonem :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

 

Pestka ? Mówisz drugie lustro? Hmm ... czy ja dostanę gdzieś podobne? Ale masz rację teraz mi się przypomniało( jak to człowiek pewne rzeczy z pamięci usuwa), że z byłym mieliśmy w łazience granatowe płytki, pod sufit, i nad wanną lustro w L. Boazerię zgramy z drzwiami, tylko musimy pogłówkować jak to zrobić, myślałam, że podsuniesz mi jakąś tapetę :p:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://tapeciarz.pl/product-pol-55932-Tapeta-scienna-RASCH-527155-BARBARA-HOME-COLLECTION.html

pol_pl_Tapeta-scienna-RASCH-527155-BARBARA-HOME-COLLECTION-55932.jpg

https://tapeciarz.pl/product-pol-44731-Tapeta-scienna-Ugepa-L57601-Hexagone.html

pol_pl_Tapeta-scienna-Ugepa-L57601-Hexagone-44731.jpg

https://tapeciarz.pl/product-pol-11310-Tapeta-scienna-RASCH-899504-My-Moments-3-stories-by-rasch.html

pol_pl_Tapeta-scienna-RASCH-11310.jpg

https://tapeciarz.pl/product-pol-11312-Tapeta-scienna-RASCH-899528-My-Moments-3-stories-by-rasch.html

pol_pl_Tapeta-scienna-RASCH-11312.jpg

 

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://tapeciarz.pl/product-pol-57583-Tapeta-scienna-RASCH-410921-Hyde-Park.html

pol_pl_Tapeta-scienna-RASCH-410921-Hype-Park-57583.jpg

https://tapeciarz.pl/product-pol-57581-Tapeta-scienna-RASCH-410907-Hyde-Park.html

pol_pl_Tapeta-scienna-RASCH-410907-Hype-Park-57581.jpg

 

To jest ciekawe https://happybarok.pl/Wallpaper-Marrakesh-p169 bo standardową rolkę robią 100 cm szerokości, ale jeśli kupujący potrzebuje nieco inny rozmiar, to mogą poszerzyć standardową rolkę do 5 cm szerszej wersji. Więc jeśli ściana ma 4 metry 12 cm szerokości to nie trzeba zamawiać 5 rolek, wykonają 4 tak by się wszystko zgadzało.

Tapeta-scienna-Marrakesh_[692].jpg

Tapeta-scienna-Marrakesh_[690].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna, pamiętaj, że to są typy tapet takie, które ja bym wybierała. Tzn. starałam się myśleć o tym, że to ma być u ciebie... listwy na ścianach, boazeria, te rzeczy. No, i wybierałam mając na względzie, żeby mimo wzoru, nie był on w agresywny sposób powtarzalny. Myślałam też o efekcie „WOW”.

 

Tylko te 2 ostatnie wyłamują się cenowo, chociaż cena za 3m2 jak na taką tapetę raczej nie jest szaleństwem. Ale są tańsze od druku indywidualnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozjasnilas mi blat. Taki mial być pierwotnie. Przymknelam oko, bylismy wtedy jeszcze bez kuchni i nie bylo gdzie rąk umyć. To był moj błąd. Mój do dziś mi stolarza wypomina. Kolejna była szafa. Trzy razy mu kazalam drzwi do lakierowania zabierać. Potem siedzisko- wiadomo. A jak przywiózł meble do górnej łazienki. To kazalam zabrać i nie wracać. A potem to juz tylko wojna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekop tapeciarza. Powinnaś coś znaleźć. Banalne listki są z tapeciarza :)

 

Może tylko tapetę kreskową, rysunek?

 

Te niektóre są tapetami, ale nie wiem skąd. Niektóre mogłabyś narysować sama na ścianie nawet bez szablonu.

 

Zilan-B_450691_1-3.jpg

Wall&Deco_FLORENCE-WDFL1701.jpg

SAPROS_1.jpg

80154197.jpg

6840ff28-b8b0-42b9-9a8d-d9e68cd9b6c0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mam taki wzór. Oryginalny był ciemno turkusowo-granatowy. Gdybyś przemyślała drukowanie tapety na ten kawałek ściany nad boazerią, to można taki wzór, proste listki, czy miłorząb przygotować do druku. Myślę, że warto byłoby poszukać firmy i wycenić, gdybyś nie znalazła nic gotowego.

 

.helleborus-02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...