Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Joana ciagle chorujecie, co jest?

ja jak zachoruje to z grubej rury, koncze na stole operacyjnym. Katarami sie nie przejmuje i nic nie biore. Goraczki nie pamietam kiedy mialam. Nie pamietam kiedy ostatnio bylam chora "chora", no oprocz kilku krojen.

a odzywiam sie najgorszym gownem jaki moze byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmika, cieżkomi do Wrocka się wybrać po skierowanie, chyba prywatnie zrobię. Ja zdrowa jestem, w przeciwieństwie do tamtego roku,zdecydowanie lepiej, młodemu się ciągnęła infekcja dwa tyg, i coś tam musiałam załapać,że ta opryszczka mi wylazła. U Antka na ferie miało być 30 dzieci w przedszkolu, jak dzwoniłam we wtorek, to dziewczyny mówiły, że 14 jest. Reszta chora

 

Mmika ja też się cieszę z kanapą, myślałam jak i kiedy to zrobić,żeby z kasą się wyrobić, cały dzień. Wstałam rano i mówię dobra dzwonię do cioci, czy chcą na raz wszystko, czy za materiał osobno. A tu ona dzwoni :lol2::lol2: Ściągnęłam ją myślami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dbajcie o siebie Baby jedne, bo potem na starość wszystko wyłazi :hug: Przed chwilą wróciłam od znajomego. Starszy ode mnie jakieś 10 lat, ale super się trzyma. W życiu byście nie powiedziały, że ma tyle lat ile ma. A tu nagle noga go zaczęla boleć. Myślał, że złapał kontuzję na nartach. Tyle, że długo nie przechodziło. On nigdy nie chorował i od konowałów też trzymał się z dala. Ale noga boli, to w końcu poszedł. Okazało się, że to zmiany miażdżycowe. W jednej nodze ma pozwężane, poczopowane prawie żyły. Przestraszył się i po raz pierwszy od wielu lat porobił badania. Okazało się, że cholesterol ponad normę i poziom cukru. To są zmiany, które powstają powoli. Trudno zauważyć. Dlatego dobrze jest po 40-tce co roku robić podstawowe badania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylicytowała dziś w celach naukowych taki miedziany kinkiecik za całe 34 zł :)

 

b858a1124f3d9280999f1755c643.jpg Będę go rozkminiać, jak jest zrobiony.

 

Pa, Dziewczyny. Lecę podjąć próbę wyjechania samochodem tyłem po ciemku, bo nic mi się w ogrodzienie świeci. 30 m niby nie dużo, ale jak nic nie widzę, bo tylko bździ wsteczne, to dla mnie problem. A muszę J odebrać ze stacji o pół do pierwszej, bo wymyślił sobie na noc jazdę pociągiem z Poznania.

Pokażę jutro po co jeździł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...