Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

TAR - fajnie ze jestes.

ja tez mialam duzo przerwy.

 

 

wlasnie pisalam z M, zapyla w busie z Waszawki do Lublina i caly w skowronkach ze w Polsce :lol2:

 

czekam na zarowki do zyrandoli, bo mam tylko po jednej. Smieszne male sa, w sklepie po jednej sprzedaja za majatek, musialam cala paczke kupic na Amazon :cool:

 

trawe mam jak WY - wyjarana :cool: przez tydzien mi ja zjaralo jak bylam w lesie. Mialo padac - poki co nie padalo, wczoraj podlewalam krzaki. A tak obsialam ze M pisal mi ze mialam najladniejsza trawe na ulicy - gedta, ciemno zielona. No i ja szlag trafil. Wszyscy maja zjarana. Mielismy bana na podlewanie traw w te upaly. A M nie mial czasu i zapominal.

Poziomek mam masa az sie przejadlam. Scielam bo premarlzla moja malino-jezyna - mialam wywalic, a ona sobie odrosla i mam pelno owocow.

Sciete winogrono do wywalenia wyroslo jak glupie - mam kilka kisci owocow na nowych pnaczach.

Sunburst zwariowal na pol ogrodka sie rozrosl.

Na pnacych hortensjach - zero kwoatkow, juz cos zaczelo sie dziac na lisciach. A te na froncie pod plotem zwariowaly i jeszcze troche a dosiegna konca wysokosci plotu. W tym roku na "sliwie" ani jednej sliwki.

to tyle z ogrodka.

musze plynu poszukac i spryskac na komary krzaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Joana podoba mi sie hustawka

 

 

Jak M wroci z Polski male przenoszenie w domu. Ksiazki wynosimy na dol do mojego starego zlotego pokoju. Tutaj nic nie bedzie, lysa sciana z obrazkiem. To plan nr 1.

 

Plan nr.2 - bedziemy rozmawiac z Bradem - nie wiem czy cos wyjdzie z planow ale mam nadzieje ze tak - zeby nam dal inny placyk i zeby nasz domek przeniesc. Nie da sie - poprostu sie nie da byc naprzeciwko Kathy i Ricka. Jest coraz gorzej. Nie mamy odpoczynku wcale - ciagle wlazenie z butami w zycie.

Uwielbiam swoj placyk - jest jeden z najwiekszych i ustawienie wspaniale, ale nie ma co miec zszarganych nerwow - lepiej miec mniejsze a swiety spokuj.

 

musze poszukac fotki - zmienilismy zaluzje tam na drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR chciałam w tą sobotę się wprosić tylko miejsca nie przygotowałam, pogoda mało ogrodowa była. Ale jak tobie pasuje to mogę tak czy siak przyjechać. Spróbuję dziś i jutro zrobić a najwyżej gdzieś upchane tymczasowo.

Napisz tylko o której ci pasuje i adres na priv.

 

A ta malinojeżyna na tegorocznych pędach ci owocuje? Jak tak to trzeba ścinać co roku, nie ścina się tych owocujących na dwuletnich to znaczy ścina ale tylko te pędy co owocowały.

 

Też bym wolała sama obadać co i jak. Szczególnie jak on taki chętny do powrotu to rzeczywiście może mieć klapeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge znalezc innego zdjecia starego, pewno sa na starym compie albo na starym telefonie , ale jak sie przyjrzec widac roznice - firaneczki zjechaly i od sufitu nowe panele sa. Ikea, a jakze :D

 

 

IMG-9338.jpg

 

 

IMG-8855.jpg

 

 

jeszcze okna zostana wywalic firaneczki, a te panele dobre - z zewnatrz nic nie widac ale nadal przepuszczaja swiatlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej:)

Joana, Antek szczęśliwy?

Jeszcze trochę słońca i będziemy trawę na instagramie oglądać :bash::bash: U nas też wszędzie siano.

Mania, fajnie, że firaneczki poleciały. Tak cichcem spytam, Kathy obrazi się, czy ucieszy jak się przeprowadzicie? Żal waszej pracy, kasy na kamienie, ale święty spokój jest bezcenny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mika oboje sie obraza, ale juz sa obrazeni wiec zwisa nam to. Stosunki kumpelskie trzymaja sie na wlosie . A wszystko nadal po calej zadymie z jego ziecim rok temu, a w niedziele Rick dowalil do pieca no i to przewazylo. M zreszta juz w zeszlym roku o tym myslal. Tylko mi powiedzial dopiero teraz. Bo ja juz chcialam sprzedawac. Ale szkoda - lodke kupilismy, jezioro tam jest, Brad dal nam najlepsze miejsce do parkowania lodki wiec lepiej sie przeniesc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szpiegowanie - to jest to czym oni sie zajmuja :cool: a potem plotkowanie i rozsiewanie plotek i pomowien po parku. I oczywiscie wlazenie z buyami w zycie - tak samo bylo jak mieszkali obok nas i sie cieszylam jak glupia ze sie wyprowadzili. Niestety coraz gorzej. Teraz sie wyzywaja na nas bo dostalismy najlepsze miejsce do parkowania lodzi a idiot-Jerry jak przywiozl swoja na zeszly long weekend - byl zmuszony zaparkowac tam gdzie wszyscy, skonczylo sie to porysowaniem samochodu 2x w ciagu dnia. Tylko co my winni jestesmy?

 

lodka juz byla na wodzie, przedwczoraj, duzo nie cykalam. Jak M wroci zabieramy juz do parku, a tutaj u mnie na wsi bylismy

 

 

chlopaki z mariny pomagaja

 

 

IMG-8879.jpg

 

IMG-8896.jpg

 

kawalek mariny widac, ale widzicie siedzenia na mojej? To sa z tylu - ta wszerz jest taka dluga ze ja sie klade razem z glowa na siedzeniu. Lodz jest szeroka przez co ja sie czuje bezpiecznie. Nienawidze wody :cool:

 

IMG-8887.jpg

 

 

policja wodna jak zwykle sie opitala :lol2:

 

 

IMG-8888.jpg

 

 

ten jachcik super byl - tam na bank kibelek jest :D

 

 

IMG-8873.jpg

 

 

nasza dziewczynka u mechanika jest, miala testowanie jeszcze jedno, dzwonili ze chodzi jak burza, plywali nia godzine wczoraj.

Jutro jade z Sandiem ja przywiezc, bedzie ja musial znow po skosie na podjazd postawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Mania,ja się chyba zwinę w kulkę z zazdrości :bash: Pamiętasz ten żyrandol z łezkami co pokazywałam? Chora jestem do dzisiaj i zbieram łezki, ale kudy mi jeszcze do jednego okręgu. Buuuuuu...uuu. A te twoje inne, ale też zakulkowane ogromnie i świecą jak tamten. Styl inny tylko.

 

To marina w Barrie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mania cholero jedna :D

Zołzo i kusicielko:D

Śliczne blinki kuleczki robią :yes::yes::yes::yes::yes:

Kurczę, ze 100 ich tam masz?

 

Joana, ty z Antosiem ogródek zakładaj i warzywa sadźcie, będzie dzielnie podlewał, a ty zaoszczędzisz :stirthepot:

Mania, róbcie z Pestką ten napis, łódek tam jak mrówków w mrowisku. I przypomniało mi się, co zapomniałam wcześniej napisać- pewnie twoja ciocia bardzo się cieszy, że M przyleciał? Odwiedzi ją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódeczka pierwsza klasa, śliczna.

 

Mmika, ja mam w tym roku warzywnik, pierwszy raz, pierwsze plony zbieram, ogóreczki, sałaty, pesto z rukoli już robiłam. Ostatnio kaszę pęczak z botwinką. Antek codziennie na kolacje kanapka z szynką i ogórki, jak dojrzeją dwa zjada dwa, jak 4 to cztery.

Porażki też zaliczyłam, np szpinak za późno posadziłam, za ciepło było dla niego. Mój się tak napalił,że za rok chce więcej skrzynek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...