Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Co byś chciała, te lampy mniej pałacowe, bo ciut nie wiem? Szkło + metal, to jaki, czarny?

Podobają Ci się moje przezroczyste witrażowe. To może też takie powiesisz. A może proste szklane klosze przezroczyste, np. 3 powieszone razem, ale każda na nieco innej wysokości. Mogą się też różnić kształtami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki MMika:)

 

Dziś wymodziliśmy co zrobimy z łóżkiem. Nasze jest na prawdę porządne, więc zmienimy w nim zagłowek, do tego co kupiliśmy dosztukujemy płytę,żeby był szerszy, pamiętacie jak zastanawiałyśmy się nad zanóżkiem? zdemontujemy i przytniemy do równego z ramą i całą ramę otapicerujemy :)

 

Długo tez myśleliśmy nad tym siedziskiem w salonie, więc latem demontujemy.

 

Mania, miałam pytać, jakiś cenny kamyk znalazłaś pod choinką?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mika - ja tez stawiam na czarna poduche :rolleyes: taka bardziej elegancka i pasuje do wszystkiegio :p

 

Joana ladne listwy! Powoli wygladu nabiera. :p Sliczne masz te limonkowe bombki na choince

Ja mam juz wszystko rozebrane, przed domem tez. Mlody wczoraj wszedl do kuchni i mowi - ale pusto - bo w kominkowym wszystko swiateczne zniklo.

Kamyk byl w pazdzierniku a pod chinke cos lepszego niz kamyk :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha dobre jestescie :lol2:

nie zaprzecze, kamyki to moje hobby :p i zbieractwo, ktore chce dzieciom potem przekazac.

nie wiem czy pokazac ? troche uzbieralam przez dwa miesiace.

 

a z innej paki - zdecydowalam zalozyc kolka na krzeslach w jadalni i od 18 grudnia mi paczke wcielo gdzies, wyleciala i wsiakla :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mania, pokazywać !

 

Ja dziś nic nie robię tylko oglądam: mojego, jak się uwija przy listwach, internet, to i chętnie twoje błyskotki zobaczę.

Nie mam, żadnego cennego zegarka, psują się na mnie, albo gubię, pierwszy komunijny w dniu komunii zgubiłam. Poszłam się w sukience na podwórko bawić i pod pompą zostawiłam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo komunia i zegarek to mi w pamieci siedzie niezle :lol2:

na komunie dostalam tez zegarek. I moja sasiadka i psiapsiola od kolyski tez dostala. Wiec nastepny dzien jak po komuni szturmem do kosciolka. No i obie siadlysmy razem i zaczelsymy zegarki ogladac. Oczywisice na mszy. Co tam msza, zegarki - nasze pierwsze - wazniejsze byly. I tak pol mszy zesmy debatowaly. Zostalam dojrzana ze zamiast uwazac na mszy zegarkiem sie zamuje - nie chcecie wiedziec jakie wciry dostalam za to :rotfl:

na nastepny dzien tez oberwalam, bo szlam do kosciolka w bialej sukience i sie wyrypalam a deszcz przedtem padal, no i mialam utytlana suknie. :p

 

idzie mi jak krew z nosa, zaraz popztrykam. Ja tez dzis nic nie robie, chodze i sie wlocze jak cien po domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wybraniem lamp do jadalni i salonu, żeby jednoczesnie pasowały do tej w kuchni. Myślę, ze jak to u nas decyzja musi dojrzeć .

A teraz mała rzecz, zaczatek a cieszy

[ATTACH=CONFIG]438977[/ATTACH]v

 

Ja już wiem co bym powiesiła w tym salonie :)

Tak propozycja – jak znajdę to o czym myślę, pokażę zdjęcie. Masz wtedy 4 dni czasu na decyzję. Jeśli ci się spodoba, a nie będziesz chciała sama licytować, dogadamy do jakiej maksymalnej kwoty licytujemy i ci wylicytuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chcę zobaczyć :)

 

Mnie moją Omegę ukradli na moje wląsne życzenie. Zdjęłam zegarek, bo po całej nocy balowania i picia ciut spuchły mi nadgarstki. Wracałam z Wrocławia z imprezy w Pałacyku i na Centralnym zapomniałam torebki, bo chciałam być miła dla naszego znajomego, który potrzebował pomocy przy wysiadaniu z pociągu. Wysiadłam i natychmiast wróciłam. Trwało może 3-4 minuty.Torebka zniknęła. Od tamtej pory nie noszę zegarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...