Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mika masz wpierdziel !!

:-D

 

jestem z nimi ponad 10 lat, w zeszlym misiacu wzielam jak najbardziej szybki sie dalo bo Mlody nazekal ze grac nie moze. Zeby taki szybki szedl musialam wziasc nowy modem bo tamten za slaby byl. no i zaczelo sie, a ostatnie 2 tyg ciagle ale wracal po wylaczeniu. W tym tyg juz siadl. 2 dni temu dzwonilam pogmyrali u siebi i zaczal chodzic chociaz ze dwa razy na dzien reset musialam robic, dzis od 6 juz zero. wlaczyl sie na 10min ze zdazylam isc na amazon i kupic kabel do starego lap’a , nowy ma na usb wtyczke do modemu i go nie mam, a ze starego kabel zgubilam, wiedzialam ze bede musiala podlaczyc compa bezposrednio do modemu a nie przez router. Musialam calego duzego Imaca odlaczac i znosic na dol do piwnicy .

 

zrobili co mogli ale internet nie wrocil , beda jeszcze probowac od siebie - a jak

nic to maja przyjechac w piatek, badz sobote badz niedziele - niewiadomo czy moj modem szlag trafil - nowy, czy cos na lini, czy ktos byl w glownej skrzyni na ulicy i poprzestawial kable

 

ja przezyje, M tez, gorzej z Mlodym , zalamie sie - jak zyc, no jak zyc bez netu i grania, tv tez przez net.

no i moja klima tez przez net! termostat podlaczony tak bo moge z compa, telefoni czy ipada ustawiac nawet jak mnie w domu nie ma, ida upaly, dobrze ze ustawilam nisko bo bym zmienic nie mogla

 

ufff.... ciezka praca pisac na telefonie :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja :no: ale zaplułam ekran ze śmiechu. Sorry, Manieczko, po prostu taka seria to jak kabaret. Oby to już koniec. Trzymałabym 4 kciuki, ale się nieda, więc raz trzymam u lewej ręki, a raz u prawej :hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]no wiec niestety nici z tego - seria sie nie zakonczyla - mowie OK, net siadl, ale maja dzis moja szopke przywiezc to chociaz tyle - bede sie cieszyc . Caly dzien czekalam, tupalam nogami, zacieralam reve i sprawdzalam godzine co chwile bo miedzy 5:30-6 wieczorem nieli byc, przyjechali o 5 wiec ja w skowronkach.

 

 

.....dopoki nie wyszlam przed dom.....

 

 

ZLY KOLOR !!!

 

noz qufa mac - co mnie jeszcze spotka?!?!

 

nie wiem jak z tel wklejac

jak rozkminie to pokaze

 

 

ide beczec do kata

 

oczywiscie nie przyjelam, musza nowy zrobic - musze czekac 2 tygodnie !!!!!

:-(

Edytowane przez mania1220
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mania, myśl pozytywnie. Jak raz tak ci wszysko p...nęło i ponaprawiasz, okupujesz nowe, to przez wiele lat będzie spokój.

 

Ja dziś zryta ogrodowo okropnie. We dwie z moją Kaśką okopałyśmy przestrzenie na nowe rabaty. Ona się śmieje, że fałdki mi spadną, a ja zaraz padnę nosem w klawiaturę. Jutro pokaże jaki to kawał, aż się przestraszyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tar, my chyba latem do UM w Gdyni będziemy musieli sie przejechać, to dasz mi namiar na jakieś szkółki dobre na trasie :)

 

Mania, ciach prach, masz przestać myśleć czarno i czekać co jeszcze, myśl pozytywnie.

 

Lało u mnie w nocy, w dzień, a teraz wieczorem, cieplutko słoneczko, malutkie byliny , które sadziłam w jedną noc urosły o parę cm, no szok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie da sie spokojnie jak wszystko siada w tak zlym czasie.

pamietajcie ze u nas jest gorzej z covid19, nadal mamy emergency, przedluzone do konca czerwca, mamy w groma pozamykane nadal i pracy nie mielismy, plan mialam tylko przezyc przez ten czas z iszczednisci i zrobic ogrod - limit w kasie i wielka niewiadoma kiedy pozwola do pracy wrocic. Pomoc na ktora my sie zalapalismy nawet na pokrycie hipoteki nie starczyli a pozyczki rzadowej ktora dawali nie chcialam brac.

 

ale update - byli dzis sprawdzili - net dziala, na zewnatrZ domu, sprawdzili modem - okazali sie ze modem :( i co? i udupiona bym byla - tam gdzie mamy net sa zamknieci na weekend, nic nie zalatwie, zadzwonie w poniedzialek - wysla nowy , a ze posla zwykla poczta - zajmie 3 a moze 4 tyg - przetrzymuja paczki, listy - tylko rachunki dowoza. a potem jak przyjdzie - 2-3 dni zeby zaczal dzialac - odpada, firme prowadze, wyceny, faktury, korespodencja z klientami - nie da sie bez netu, nie da 99% przez telefon, trace zamowienia i jestem do tylu - wiec zle. Pozwolili naszej branzy wrocic do pracy ale praca zaczyna sie od compa.

 

podam wam przyklad - zamykalam hipoteke, musialam do banku ideslac kase wypisana czekiem - bo tu tak nie jest jak w PL. wiec poslalam - ekspresem zeby najszybciej - dwa tyg zajelo zanim dostali ! a szlo tylko 50km. Czek byl ba 21 tys dolcow - doslownie w majty robilam ze strachu. Potem jeszcze jeden poslalam na long weekend - a byl w polowie maja - do dzis nie doszedl.

 

dzis facet przyszedl - powoedzial ze do doniw nie wchodza - przez wirusa, tylko na zewntarz, i kazali samemu rozwiazac sytacje - jak!? a czy my sie znamy na kablach? nie mamy ustrojstwa do sprawdzania sygnalu itp - nawet jesli cos by bylo z kablem w domu - nie wejda nie naprawia - wiec jak w panike nie woasc?

 

kulka dni da rade bez pracy i papierologi ale nie tygodnie.

 

tak czy siak - od poniedzialek bede miala net - zalozylam nowy - w innej firmie, w glownej, od ktorej moja pizyczala kable. nikt wchodzic nie musi samemu sie instaluje i dziala odrazu, malo tego - router jest w modemie i moge do 16 urzadzen podlaczyc, nie jak teraz mam - czyli plus taki ze ten router co kupilam za kupe kasy dzis odwoze i oddaje do sklepu. wiec na plus.

 

a poki co - M buduje tarasik i slupy na hustawke i wisterie.

 

i za to ze taki zly czas i stres mialam, za tydzien jade kupic sobie jeszcze jeden obiektyw do aparatu - M mi chce stres ukoic , byl i tak w planie bo na zwierzaki i ptaki. teraz je bluziutko ustrzele.

 

no to sie napisalam, az mnie palce bola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że daje się przeczytać.

No, masz nieciekawie. Tzeba mieć nadzieję, że jednak życie codzienne wróci do takiego stanu, żeby można było spokojniej żyć.

:hug:

 

W PL wybory za pasem. Ja już słuchać i patrzeć na to co się dzieje nie mogę. Zaczęły mnie wkurzać nawet dowcipy naszego znajomego satyryka. Pisałam, że zobowiązał się do jednego rysunku dziennie do czasu wyborów? I rysuje, czasem nawet więcej, ale niektóre już dość słabe. Za długo na jeden temat.

Dwa ostatniego tygodnia, które uważam za najcelniejsze 43 i ostatni 50.

 

Jarek Janowski-rys43.jpg

 

Jarek Janowski-rys50.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka - obserwuje od poczatku jak naciskali na te zdalne glosowanie i flaki mi sie przewracaly co robili zeby to zrobic , nie moge Dudy, Kaczora i ich dupolizusow zniesc. Jak taki maly karakanek moze trzymac pol kraju w garsci? patrzac na te rysunki to tak to wyglada, gorzej niz za komuny bylo a jeszcze troche bedzie gorzej niz za okupacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mika nawet nie masz pojecia jak sie po tych schodach zarabiscie chodzi :-)

 

dzis sie nie stresuje. oddalam router - nawet nie zapytali czemu oddaje tylko szast prast, Mloda mnie podpuscila i.... kupilam hustawke. dolozylam tylko 10$ do tego co oddali. I sie nie ciesze mimo ze ciesze - bo znajac mojego pecha ostatnio znow cos sie z hustawka wydazy ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mania, nie wpadaj w pesymizm i nie czekaj, że coś będzie źle. Będzie dobrze.

W końcu te kilka nieporozumień jest już w większości powyjaśniane. Wiem jak to jest, bo przychodzi czarna seria...i nawet to, na co normalnie nie zwróciłoby się uwagi, urasta do rangi problemu.

Pokaz tę hustawkę ::wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boh, a wiążesz te czerwone kokardki?

 

 

Dziś ostatni dzień kiedy można ten film obejrzeć i posłuchać. Koniecznie!!!

O tym teraz bardziej myślę, niż o wyborach, choć wczoraj podpisaliśmy się Trzaskowskiemu. Tzn. myślę i o wyborach, ale w kontekście tego filmu – co jeszcze bardziej sp..ą i jak będzie żyła moja Kaśka za ileś lat :(

Niby wszystko co profesor powiedział wiedziałam, ale tak zebrane do kupy, włosy dęba stają.

 

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...