Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Odkąd pamiętam nie było problemów z maczkami jeśli chodzi o napięcie. Zasilacze zawsze miały albo przełączanie ręczne, albo automatycznie się przestawiały. Nie wiem czy pisałam, ale nasze pierwsze maczki i monitory (też Appla) przyjechały (w 1991 czy 1992) do PL z USA w walizkach Samsonite :) Problem był z drukarką i skanerem, ale nie z Applami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie 10 rano chyba za wczesnie :lol2::lol2::lol2:

 

a ja wlasnie sprawdzalam KitchenAid - weszlam na polska strone i pisze ze napiecie na 240 , czyli nie musze brac stad i transformatora?? dobrze kumam?

a co z komputerem? szkoda mojego imaca i laptopa, niedawno kupione, TAR pokaz jak kostka transformacyjna wyglada :rolleyes:

 

ja wlasnie wypilam 2 pucharki pina colady:lol2: mialam takie ssanie, ze po drodze kupilam wszystkie potrzebne skladniki, zrobilam 1,5 litra tego pysznego trunku :D

 

co do KA, nam ten znajomy kupil transformatorek i po podlaczeniu pierdnał, prychnął i dym puscil palac silnik (na szczescie w tym blenderze tylko) mezus moj najukochanczy kupil mi pudelko specjalne na 2 wtyki i odpukac 2 lata juz bez problemu dziala. koszt pudla jakies 150 zł. stoi w rogu za Ka i go nie widac. Te z amazona transformatorki to straszny shit

 

ooo taki dokladnie mam, jest akuratny te male z amazona to moze do telefonu by sie nadały, moc tego transformatora musisz dopasowac do silnika swojego KA

 

https://www.eltrox.pl/transformator-230v-110v-500va.html?gclid=EAIaIQobChMIj7mNyoC48AIVkkeRBR2bEgplEAQYAiABEgI4w_D_BwE

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co za okazje mialas?????

 

nadal nic, u ortopedy....siedze i czekam

 

tak myslalam ze jak kupie juz z polska wtyka KA to wole tak, bo tego najwiekszego mialam kupowac. Kupuje go juz 2-3 lata i kupic nie moge :wiggle:,

wysokosc na 12 pokazuje mi ze to small, potrzeba mi 3, jedna na wode i dwa na zarelko zeby kazdy mial swoja, tylko czarne wezme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty poczekaj jeszcze, zaraz zobacze dokladnie te miski co zamowilam.

 

pije z okazji: zawodowo cos mi dzisiaj bardzo wyszlo i bratowa ma urodziny a po trzecie ja stary alkus jestem:lol2::lol2::lol2:

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, zeby nie bylo ze bladze i szukam a nic nie wiadomo - kupilismy dzisiaj dzialke :rolleyes:

 

 

tez mialam dobry tydzien - lodka sprzedana, akwarium sprzedane, przylecialy oriole i koliberki i na sam koniec wisienka na torcie (wraz na moje urodziny) - dzialeczka :rolleyes:

 

a ja co...?? a ja kawe pije bo mam tak zoladek skurczony ze nie ma mowy o %

Edytowane przez mania1220
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie slysze jak sasiad kosi trawe.

Na froncie spryskalam ze dwa tyg temu znow na chwasty - mam ich zero :rolleyes:

sasiadka obok - zatrudniona firma ktora pryska i byli psikali- wysyp chwastow. Jaki sek placic za cos co nie dziala? Okazalo sie ze pryskaja to zabijaja chwasty gora, ale korzeni nie zabija - wiec chwasciska wyrastaja spowrotem. To po co placic? lepiej skosic/zrownac z trawa albo wyrywac ;)

 

u mnie dalej zimno, normalnie nie da sie posiedziec na ogrodku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my bylismy dzis na pikniku majowce w Gdyni w Parku Kolibki. Cudnie bylo, trafilismy chwile po deszczy, kupilam 2 roslinki, miod i miodowe upominki na dzien Matki, dobry ser. Byla poalna z roslinami, z wyrobami lokalnymi i byla polana z foodtruckami, tam sie polasilismy na mexykanskie burito i quesadile. pycha. bardzo potrzebowalam wyjsc z domu. Potem zrobilismy sobie spacer po parku, graby pieknie juz ruszaja i wszedzie kwitły polacie zawilcow. W sloncu nawet 16 stopni bylo, w parku mnostwo ptakow dawalo koncerty az milo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burrito nie lubie ale na quesallide jestem jak pies na kosc. Niestety nie wszedzie robia dobre, z wszystkich miejsc jakie tutaj jadlam tylko jedna ma super. No i jeszcze do tego Fries supreme - frytki, na to mieso mielone, smietana, specjalny ser co sie leje i szczypiorek i pomidorki. Czesto w domu to sama robilam. No i SE ochoty i smaka teraz narobilam :lol2: TAR masz wciry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...