Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

wypilam kawe - bo wstalam.

Nie pisalam ze sobie ide tylko ze ide na urlop, bo i tak mialo mnie nie byc przez Mloda.

nastapila zmiana planow - w wypozyczalni truckow zrobili nas w konic. M zamowil trucka kilka dni teu i odstawili nam na bok - zly :cool: czyli za maly. Raz ze za maly na robote zeby odebrac czesci z fabryki, dwa za maly na Mlodej przeprowadzke. Wiec dopiero dzis M trucka odbiera i nie od nas a z Toronto. Wiec nic byly z zabrania Mlodej stolu. nadzwigalam sie, nasprzatalam, rzygotowalam co dla niej mam i sieczka. Pakowanie bedzie dzis popoludniu i jazda jutro o 6 rano. Wstac musze o 5.

Jeszcze na chybcika szylam nazutke i poduszke, narazie na fotel, zeby maszyne zlozyc i wyniesc ze stolu. Dzismi sie juz jej nie chce znosic, wazy tone, zeby doszyc poduszki na sofke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pestka ja naprawde cie lubie, jak sie wkurzylam to trudno, kazdy ma swoje granice. Duzo pomyslow co podzucilas wykorzystalam, zeby nie bylo.

A ze jak to pisze TAR - dalysmy se po pusku? wole tak niz lizanie tylka i falszywe usmueszki, bardziej szczere jest!

 

Pisalas ze chce same pochwaly. Nie. i nawiaze do tego co napisala ELFI.

Myslalam o swoim wlasnym blogu, tak wiem, wiekszy zasieg by byl, moze cos by sie sprzydalo i kanadolicom i amerykankom. Ale wtedy zadna Polka by nie siedziala bo nie kazda po angielsku umie. Na blogu same pochwaly by byly, a ja nie o to sie prosze i nie na tym i zalezy. Pozatym - na blogu nie mozna PLOTKOWAC :D o wszystim i o niczym.

Jesli cos pokazuje to nie zeby pochwaly pokazac ale zeby pokazac ze WSZYSTKO SIE DA samemu zrobic. Ze mozna. Ze wystarczy troche wolnej woli i odwagi - bo duzo chce ale sie boi.

I leciec na dwa fronty nie mialabym czasu. ja tu pracuje i pisze z wami.

I nie mam tak dobrze jak TAR :D kurde, nie mam asystentki ani sekretarki, musze sama na dwa fronty. Wiec albo blog albo murator :D

 

o fotelu sie zucilas o pikowania i gwozdki i poduszki - nie przeczytalas co napisalam a odrazu pojechalas po nim dlaczego nie. Nawet na kazdej flaszce pisze READ THE INSTRUCTION.

napisalam ze nie robilam pikowania bo mam juz na lawie i sofie i byloby za duzo.

Napisalam ze gwozdkow jednak nie zakladalam bo na lawie sa inne i nie chcialam mieszac.

Napisalam ze zmienilam gabke i dodalam nowej.

Nie czytalas mojej instrukcji tylko drazu huzia.

 

szukasz szczegolow a nie doczytujesz dlaczego pewne sa a innych nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka ja naprawde cie lubie, jak sie wkurzylam to trudno, kazdy ma swoje granice. Duzo pomyslow co podzucilas wykorzystalam, zeby nie bylo.

A ze jak to pisze TAR - dalysmy se po pusku? wole tak niz lizanie tylka i falszywe usmueszki, bardziej szczere jest!

 

Pisalas ze chce same pochwaly. Nie. i nawiaze do tego co napisala ELFI.

Myslalam o swoim wlasnym blogu, tak wiem, wiekszy zasieg by byl, moze cos by sie sprzydalo i kanadolicom i amerykankom. Ale wtedy zadna Polka by nie siedziala bo nie kazda po angielsku umie. Na blogu same pochwaly by byly, a ja nie o to sie prosze i nie na tym i zalezy. Pozatym - na blogu nie mozna PLOTKOWAC :D o wszystim i o niczym.

Jesli cos pokazuje to nie zeby pochwaly pokazac ale zeby pokazac ze WSZYSTKO SIE DA samemu zrobic. Ze mozna. Ze wystarczy troche wolnej woli i odwagi - bo duzo chce ale sie boi.

I leciec na dwa fronty nie mialabym czasu. ja tu pracuje i pisze z wami.

I nie mam tak dobrze jak TAR :D kurde, nie mam asystentki ani sekretarki, musze sama na dwa fronty. Wiec albo blog albo murator :D

 

o fotelu sie zucilas o pikowania i gwozdki i poduszki - nie przeczytalas co napisalam a odrazu pojechalas po nim dlaczego nie. Nawet na kazdej flaszce pisze READ THE INSTRUCTION.

napisalam ze nie robilam pikowania bo mam juz na lawie i sofie i byloby za duzo.

Napisalam ze gwozdkow jednak nie zakladalam bo na lawie sa inne i nie chcialam mieszac.

Napisalam ze zmienilam gabke i dodalam nowej.

Nie czytalas mojej instrukcji tylko drazu huzia.

 

szukasz szczegolow a nie doczytujesz dlaczego pewne sa a innych nie ma.

 

Nie czepiam się szczegółów. Zapytałam o to cholerne pikowanie, bo mi się rzuciło w oczy, że nie ma, a lubię. Zamiast mnie objeżdżać, wystarczyło napisać, żebym doczytała wcześniej. Mogłam nie doczytać. Napisałam, że kilkadziesiąt wpisów mam zaległych i czytam po łebkach. Ja pracuję i to bardzo ciężko umysłowo. Jak tak się zbierze, to najczęściej nie mogę szczegółowo doczytać. Oglądam zdjęcia. Czy to coś złego, że pytam? Zaglądam do ciebie i w kilka wątków po trochę relaksu. Nie chcę nikomu przeszkadzać czy dokuczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR = potrzebujesz zeby odwalily robote za ciebie bo mozesz tu siedziec, a tylko gotowe papiery podpisujesz , pani szefowo :lol2:

no co! ja zazdroszcze ci tego, ja tu sama musze sie meczyc , niecierpie numerkow, obliczen, miarek i calej reszty a musze robic. A ze po angielsku to robie to potem jak tu wpadam to robie same bledy i byki i zjadam literki bo troche mi zajmuje zanim sie przestawie z pisania angielskich slow na polskie .

 

ehhh Pestka juz sie nie obrazaj. Kazda z nas jest jaka jest, zadna swieta tez nie jest i kazda z nas nieraz napisala tutaj cos glupiego, ja tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR = potrzebujesz zeby odwalily robote za ciebie bo mozesz tu siedziec, a tylko gotowe papiery podpisujesz , pani szefowo :lol2:

no co! ja zazdroszcze ci tego, ja tu sama musze sie meczyc , niecierpie numerkow, obliczen, miarek i calej reszty a musze robic. A ze po angielsku to robie to potem jak tu wpadam to robie same bledy i byki i zjadam literki bo troche mi zajmuje zanim sie przestawie z pisania angielskich slow na polskie .

 

ehhh Pestka juz sie nie obrazaj. Kazda z nas jest jaka jest, zadna swieta tez nie jest i kazda z nas nieraz napisala tutaj cos glupiego, ja tez.

 

mylisz sie, piszac z wami jednoczesnie robie wiele innych rzeczy. dzis pisze bo mam akurat wolniejszy czas. to co ja robie to moja sekretarka nie ogarnie. ona ma prowadzic biuro biezace. u mnie blad w obliczeniach czy kosztorysie moze skutkowac wyrabaniem firmy w kosmos. po prostu to inne relacje twoja dzialalnosc i to miejsce gdzie ja pracuje. u mnie praca raczej zadaniowa a nie odbebnienie 8 godzin i do domu. czasem siedze po nocach a czasem mam luz na bani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR fotel nie byl przedmiotem sporu, raczej podejscie do fotela :cool:
dobra, dobra ale chce go zobaczyc :D

 

w Polsce duzo firm wycieczkowych plajtuje zauwazylam, duzo ludzi kase traci.

tu mniej a wlasciwie nie slyszalam nigdy, ale chyba dlatego ze wycieczki troche inaczej dzialaja.

 

no i co teraz TAR, szukanie innej firmy ?

no nie wiem, mam mieszane uczucia, rejs musisz rezerwowac teraz a wyjazd za 2 lata. ja nie wiem czy kolejna polska firma nie upadnie i kasa nie przepadnie. odzyskac mozna ale to dluga droga. jestem bardzo asekuracyjna pod tym wzgledem, bo juz nie raz bylam oszukana przez ludzi i wiem ile "kosztuje" to zarobienie kasy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mania, wstawiaj ten fotel.

 

A ja mam ostatnio bardzo nerwowo i parę nocek nieprzespanych zaliczyłam. Takiego gnoja trafiłam. Miało być proste logo, 2 dni i po zawodach, a tymczasem kretyn zaczął mój pomysł dopasowywać po swojemu. Codziennie kawałeczek zmienia. Już 23 wersje powstały, a każda gorsza od poprzedniej. Najchętniej bym gościa pognała, ale kasa to kasa. Z roku na rok coraz trudniej zarabiać w tym co robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR toz czytaj miedzy wierszami = przeciez to zarty z tymi podpisami, tez za powaznie sie ustawiasz :popcorn:

 

 

wlasciciel domu Mlodej nie zrobi jej piwnicy :cool: powiedzial ze juz kasy nie ma :cool: Materialy co mial sa tam, wlacznie z ociepleniem i podloga, pytanie czy starczy? Jutro M obejrzy, powiedzial ze dokonczy jej byle podklad pod odloge kupila.

Nowa szafke do wc juz wynalazla, ma kupic do jakiejs tam sumy i jej odda kase. Tylko chyba trzeba bedzie cala podloge w wc zmienic bo kafelkami jest zrobione naokolo starej szafki :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wpadło mi ręce jakieś kanadyjskie pismo biznesowe. Na okładce był diagram pokazujący, że w pierwszym roku od rozpoczęcia działalności z 10 nowych firm 8 plajtuje. Może to na tym polega. Taki przesiew na dzień dobry i zostają najsilniejsi.

W PL may tzw. samozatrudnienie, czyli byle badziew zakłada jednoosobową firmę i ciągnie to póki ma kasę na płacenie ZUS. Trudno tu mówić o plajtowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wpadło mi ręce jakieś kanadyjskie pismo biznesowe. Na okładce był diagram pokazujący, że w pierwszym roku od rozpoczęcia działalności z 10 nowych firm 8 plajtuje. Może to na tym polega. Taki przesiew na dzień dobry i zostają najsilniejsi.

W PL may tzw. samozatrudnienie, czyli byle badziew zakłada jednoosobową firmę i ciągnie to póki ma kasę na płacenie ZUS. Trudno tu mówić o plajtowaniu.

 

co ty mowisz nawet na samozatrudnieniu duzo upada. w pierwszym roku na 10 nowych firm upada 9,5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? No, ja gazet nieczytam i tv nie oglądam ;)

 

Dzwonię do Jula... Kupiłam sobie sekator do gałęzi. Wyglądał, że ma wsio okej; rozdziaw jaknależy, nie za ciężki, długie rączki i cena zachęcająca. Wyszczerbił się przy pierwszej probie na 3 cm średnicy gałezi brzozowej. Mało tego bardziej zgniótł niż przeciął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...