Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przeprasza, znalazłam to- https://www.jura-ekspresy.com/menu/door-to-door-door-to-door/901.html

 

Nie wiem czy się jurę rejestruje, nie szukałam tej informacji. Na pewno mam zarejestrowane agd kuchenne, bo gwarancję do 5 lat gratis przedłużają. No i suszarkę zarejestrowałam.

Edytowane przez mmikka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the good news is - jak sie cos schrzani nie musze odsylac, moge pojechac i zawiezc, sa kolo Toronto, ma tej samej ulicy co kiedys pracowalam jak przeszczepywlosow robilam

 

gwarancja na nowe jest na 2 lata, na profesjonalna linie jest tylko rok (X, XJ9, GIGA X7, GIGA W3, XS90 OT, X9 and X7)

jesli jest mozliwosc moga naprawic w ten sam dzien, tylko trzeba ja przywiezc do 12 w poludnie.

jesli trzeba za cos placic wtedy doliczaja 20%

20% to troche potrafi wyjsc, pozatym uwazam ze jak na tak drogie maszyny gwarancja powinna byc dluzsza, durny Dyson ma 5 lat ;)

 

jesli wyslane domagaja sie wykupionego ubezpieczenia nammaszyne - wiecie ile to u nas kosztuje? sporawo jesli sie ma maszyne za pare tysiecy :cool: lepiej zawiesc.

 

a teraz cennik, oczywisce ceny sa bez Vat, tutaj vat sie dolicza po, mamy 13%

 

 

serwis: czyszczenie i odkamienianie 95$

serwis plus wymienianie jakichs trachnietych czesci 295$

naprawa maszyn starszych niz 6 lat - 6 lat badz liczona od daty produkcji badz od daty kupna i trzeba miec rachunek wtedy 449$

lina profesjonalna - wycena bedie zrobiona po obejrzeniu problemu, minimum koszt 95$ (wiec jesli sie zrezygnuje z naprawy i tak trzeba 95$ zaplacic)

 

 

20% doliczane extra jesli maszyna byla otwierana przez kogos kto nie ma pozwolenia na to (my, badz jakis partacz )

 

po naprawie obowiazuje nastepne dodatkowe 12 miesiecy gwarancji ale tylko na te nowe wsadzone czesci

 

gwarancja jednak nie obejmuje - zalania woda, od ognia, zlej wentylacji, zlego uzytkowania , innych czynnikow na ktore Jura nie a wplywu ani na to jak wysiadaja korki i sie robi w maszynie bym.

 

 

ceny moga sie zmienic w kazdej chwili bez ostrzezenia.

normalne!

 

 

mozna sobie wykupic dodatkowe ubezpieczenia na maszyne, na rok 95$, na dwa lata 165$

 

nie napisali jednak czy mozna sobie wykupic dodatkowe ubezpieczenie oprocz tych dwoch lat przy nowej maszynie. Bo jesli maja to napewno wykupie. Za drogie dziadostwo zeby ryzykowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mania, przeczytaj to.................Klienci chcący skorzystać z naszego serwisu z poza Warszawy mogą skorzystać z naszego systemu logistyki DOOR-TO-DOOR , jest to wyjście naprzeciw osobom które szanują swój czas i mogą zlecić nam to zadanie. Warunkiem jest dobrze spakować sprzęt w karton aby nie uszkodził się w transporcie. Wysyłamy kuriera pod podany adres do odbioru ekspresu i dostarczenie do serwisu. (koszt obsługi ok. 20zł w jedną stronę).

 

 

Jaja, coraz więcej "kwiatków" wychodzi, tylko Warszawa ma za darmo przesyłkę i nawet szkolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego zapisu stosuję się, mimo braku gwarancji. Ciekawe, czy rachunków żądają na tabletki i filtry?:D Bo jak udowodnią, że nie firmowym się odkamieniało? Albo podróbę filtra używało?

UWAGA ! Zgodnie z zapisem w karcie gwarancyjnej:

 

pkt 4. Użytkownik sprzętu zobowiązany jest do:

 

par 1. Zakupu środków czyszczących i filtrów wodnych wyłącznie zalecanych przez producenta urządzeń oraz stosowanie ich zgodnie z instrukcją obsługi

 

pkt 5. Użytkownik traci uprawnienia z tytułu gwarancji w przypadku:

 

par 2. Nie wypełnienia obowiązków przewidzianych w punkcie 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz, chwyt jak zawsze, byle ich kupowac, a jak sprawdzic? jesli gdzies jakis nalot zostal a ma inny sklad niz ich to kto wie? pod mikroskop i sprawdza? :rolleyes:

 

z tym Krakowem mi chodzilo czy oprocz typowej warszawy z Jura czy w Polsce Jura ma autoryzowane serwisy gdzies indzies, ze ktos inny robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani od ławy napisała mi, że blat niedawno dawała do kamieniarza do polerowania. A plamy łapie, tak jak jej marmurowe blaty w kuchni. Jutro ma mi fotki przysłać, bo pytałam na ile biały jest blat. Odpisała, że bardziej żółty jest. M mi tupał, że nie chce żebym ten stolik kupowała. Na suszarkę też tupał, a teraz ją kocham:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...