Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

czemu na chwile??? nie bylo mnie, odeszlam bo M wrocil

wklej ta intrygacje i zostaw!

 

M poszedl zrobic miejsce na trucku i bedzie stol rozkrecl i bedziemy pakowac, jak wroce to bedziesz spac, wkelej potem cos ci pokaze to rano zobaczysz

 

 

no te w nespresso nie s atypowe smakowe, poprostu rozne kawy swiata, owszem jest czekoladowa, pomaranczowa ale nadal bardziej kawe czuc niz smak, tylko taki lekki smacze jest, jakies inne maja jeszcze, mam ilka ale nie robilam jeszcze. Ale temu tez chce ta maszyne trzymac. Zreszta do lasu Jury nie zabiore wiec i tak potrzebna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s-l1600a.jpg

 

 

s-l1600r.jpg

 

 

s-l1600x.jpg

 

 

s-l1600b.jpg

 

 

image.jpg

 

 

s-l16008.jpg

 

 

s-l1600uj.jpg

 

 

 

Mika poszukaj w Polsce jak chcesz, juz sa gotowe nogi pod fotel, badz juz z koleckami na przodzie, badz proste, badz kwadratowe, badz wkrecane bez kubeczkow, ja te w Anglii znalazlam, rozne wysokosci, rozne kolory i masa koelczek, dam linka jak chcesz to zobaczysz z ciekawosci co maja.

 

te ostatnie sa ciekawe, te kubeczki maja smieszne, a to ostatnie to sie wklada pod koleczka zeby podlogi nie zniszczyc. Jakby sie np chcialo 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz, zanim pojde spac bo musze wstac za 5 godzin :mad:........bezcenne zdjecie

 

 

IMG_8853.jpg

 

 

dwoje na sofach, jedno na podlodze a najmlodsze w chodziku - wszystkie odjechaly!

:rotfl:

 

Mloda pakowala w sypialni oni bajke ogladali, ona wchodzi bo nagle cicho sie zrobilo a te spia :lol2:

 

 

no i przy okazji widac jaki ma styl...............te kanapy mnie dobijaja, sypialnie tez taka ma :cool: i te firanki we wzorki ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmikka, gdzie ty pokazujesz zdjęcia, bo ja nic nie widzę :(

 

 

Mania, fotka dzieciowa niesamowita. Uśmiałam się :-D z tego zaśniętego dzieciarstwa.

Ja bym tego nie nazwała stylem. Skąd ona to ma, bo na pewno nie po tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka, fotki ławy są 3 wklejone. Tyle nastukałyśmy, to się gdzieś zgubiły w tłumie :lol2: Komodę wykasowałam, bo pani lampkę sprzedaje, komoda na fotce jest

nie do sprzedaży. 656716663_1_644x461_lampa-jedyna-loft-retro-jaworzno.jpgstolikmm.jpgstolikm.jpg

Dzieci fajnie porozkładane, :D Gdyby te kanapy rozstawiło się w pokoju 30 metrowym, to by lepiej wyglądało. Dużo ludzi lubi pałacowy styl, widać to po ilości tych mebli w sprzedaży.

 

Zapomniałam, nóżki świetne! Na razie nic nie zmieniam i nie dodam ich u siebie. Może i dobrze, że aż tak szybko nie nudzą mi się meble i nie mam takiej rotacji jak ty. M nie lubi zmian, do każdej podchodzi jak do amputacji nogi.

Edytowane przez mmikka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest front tej komody.

 

Joana, na komodzie to może nie być farba to złote. Ja bym użyła w tym przypadku listków pozłotniczych.

 

Mmikka, blat tego stolika, jeśli go kupisz, będzie trzeba po przeszlifowaniu zabezpieczyć. Są spec środki w sporym wyborze w sklepach kamieniarskich. Można nawet dostać dwuskładnikową żywicę do kamieni typu marmur. Jest w dwóch gęstościach. Tu lepsza byłaby bardziej wodnista. No, to już byłoby pancerne zabezpieczenie. W sumie prosta robota, choć dla dokładnych, bo każdy błąd potem wyłazi w postaci grud i wypukłości na kamieniu. Trzeba szlifować tarczą diamentową, a do tego potrzebna mocna maszyna. Szlifierka kątowa za mała do takiej powierzchni. Będzie haczyć brzegami i robić rysy. Trawertyn do łazienki zabezpieczaliśmy w ten sposób. Okropnie się umęczyliśmy i kilkanaście płytek spartaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie pewnie nie kojarzysz, Narendil, bo zaledwie kilka razy gdzieś się otarłyśmy o siebie, ale zaglądałam do Ciebie :)

Potwierdziłaś moje przypuszczenie co do sposobu złotej części na komodzie :)

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...