Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Weszłam w link od Pestki, na profilu Samsunga ludzie zbierają się w grupę i razem mają walczyć o odrzucone gwarancje. W nowych telefonach wypala się ekran i nie uznają reklamacji. Kopiuję odpowiedź Samsunga-" Samsung , zgodnie z instrukcją obsługi, należy wyłączyć ekran dotykowy, gdy urządzenie nie jest używane. Jednocześnie w instrukcji wskazano, że pozostawienie ekranu dotykowego w stanie bezczynności na długi czas może doprowadzić do wystąpienia powidoku (wypalenia ekranu) lub smużenia. Zgodnie z punktem 5 karty gwarancyjnej, gwarancją nie są objęte uszkodzenia powstałe na skutek niewłaściwego, niezgodnego z instrukcją obsługi, korzystania z produktu. Stąd wypalenie ekranu nie może być traktowane jako wada smartfonu objęta ochroną gwarancyjną."

Uchylają się od odpowiedzi ile godzin dziennie można używać telefon :lol2:

Ludzie wklejają filmiki z wirującymi pralkami, tak głośno wirują, że mój śpiący kot obudził się i uciekł z kanapy do kuchni.Wirują i chodzą po podłodze. Technik ze śmiechem odpowiedział- musi się pan przyzwyczaić. A odwołanie od tego też nic nie dało. Do innych sprzętów nie doszłam.

Wychodzi na to, że przed zakupem drogiego sprzętu trzeba wyśledzić jak jest traktowana gwarancja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsunga mam tylko tv, mam nadzieję,że mi nie wyvuchnie :)

 

Będąc wczoraj na spacerze, widziałam,że babka, która mi w tamtym roku dała trawy, już je pocięła,zastanawiam się czy swoje też ciąć? Może chociaż trzcinniki, bo najszybciej startują?

 

Pokażę Wam wiatrołap, jak macie jakieś wizje to piszcie :)

Najpierw legenda:

Szafka, góra od kredensu wychodzi stąd, w to miejsce konsola, jaka? Lustro, albo przeróbka albo wychodzi. Siedzisko to samo.

Nie mam pomysłu na oświetlenie, problem jest taki,że nie może być centralnie, tzn tak jak by mi się podobało wiszące w środkowej lini drzwi, bo drzwi od szafy przeszkadzają. Między wiatrołapem, a holem mam drzwi z szybami. Czy dać bardzo w bok i wtedy by było nad lustrem?

 

IMG_20180217_121645[1].jpg

IMG_20180217_121633[1].jpg

IMG_20180217_121615[1].jpg

 

A na koniec zagadka- jak długo płytki czekają na przeniesienie do garażu?:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 tablety Samsunga, mały i duży. Różne wady mają, ale ekrany są w porządku.

 

 

Joanna, na trawy jeszcze za wcześnie, żeby ciąć. Ta kobieta może ciachnęła, bo wyległy, ale przypuszczam, że cięła wysoko.

 

Podaj rozmiar wiatrołapu po podłodze.

Z drzwiami szafy chcesz coś robić?

 

O długość leżenia czegoś nie tam gdzie powinno, to ty mnie nawet nie pytaj. Ostatno orła wywinęłam na 5 deskach podłogowych położonych „na chwilę” w salonie. Więc się sprzątnęły ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu M sie przezucil na Samsunga z Iphona, Mlody tez. Wzieli wiec dwa Sasungi. Ja zostalam przy iphonie - odpukac to moj 3ci i nigdy problemu nie mialam. Ani z komputerami ani z tabletami.

Wracajac do Samsungow - po kilku miesiacach oba telefony - nowki - zaczely miec problemy z ekranami. Wiec kazali odeslac i przyslali nowe. M dostal taki sam a Mlodemu sie udalo dostal wyzszy model bo im wyszly te co mieli. M pojezdzil na nim troche i wrocil do Iphona. Mlodego telefon narazie dobrze chodzi.

 

 

No wiec, poczytalam o tych wybuchajacych szybach. Tutaj tez wybuchaja, ale ze nie jest to ryzyko pozaru jak przy suszarkach wiec tak glosno nie bylo, chpciaz tez w tv mowili. Jest to bardzo czeste i normalne sie okazuje zjawisko . Nie jest to wada produktu. Typowa wada jak sieczkowata czesc zamienna mam na mysli. jako taka jest wada ale nie do wylapania.

 

jak najlepiej sie da przetlumacze:

 

przy hartowaniu szyb szklo jest poddawane bardzo wysokiej temperaturze a potem odrazu bardzo niskiej zeby sie molekuly zwarly. W tym procesie niestety i jednak zostaja czesci w szybie gdzie te molekuly dobrze ie nie zwarly i tam sa slabsze. Jednym slowem maja stresa . Taka szyba MOZE ale NIE MUSI trysnac. Nie ma poprostu gwarancji ze szyba nie peknie.

Co robia firmy? kazde , nie tylko o Samsunga tu chodzi - niektore zmieniaja szybe za darmo, inne niezbyt chca. powod - nie maja kontroli nad robieniem szyby ani nie moga zagwarantowac ze nigdy nie trysnie. Dlatego przewaznie daja tylko rok gwarancji a potem trzeba samemu wymieniac.

 

Temperowane szyby sa bardzo wrazliwe szczegolnie na brzegach i na uderzenia, szczegolnie czyms ostrym. I na wiele innych czynnikow. Ale tez na zmiane temperatury. dlatego ja nigdy piekarnikow nie czyscilam ich wlasna funkcja, wole sama recznie. Kazdy moj piekarnik mial samoczyszczenie ale nigdy go nie uzywam. Od tego duzo szyb tez praslo i o tym te pisza w tym artykule i tez nie zalecaja.

 

Posiadanie piekarnika rowna sie grze w rosyjska ruletke.

 

tu jest link;

 

 

http://prestigegrillcleaning.com/how-safe-is-your-oven-door/

Edytowane przez mania1220
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mika w boku mialam pralke samsunga. Mniejsza niz teraz ale wazyla tez tone. Jak zle stala to potrafila mi z szafy wyjsc na srodek pokoju :p Dopiero jak M ja pozadnie postawil - przestala spacery robic.

Ta co mam tutaj stoi na podescie. balam sie ze mi tez na spacer pojdzie a jak juz pojdzie to zleci, nie tyle ze na ziemie ale wyladuje spadajac na bojlerze i na piecu gazowym;) stracha mialam wielkiego na poczatku, ale odpukac stoi solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joana na temat oswietlenia sie nie wypowiem bo ie znam sie, ja bym dala jak to mowicie platfon bo potem i tak juz na to by sie nie zwracalo uwagi. na marginesie w jednej z sypialek mam nie po srodku swiatlo, chyba za kroti kabel mieli i nie chcieli nowego ciac :sick: U mnie jest to wada budowlana i nic z tym nie zrobie. szkoda pruc sufit.

Lustro - czy to z Ikei? ja bym go nie przerabiala. Samo w sobie jest piekne bo proste. jesli z Ikei to mialam to samo.

konsolka a do siedzenia cos malego, bardziej jak stolek (chodzi o wymiar) tapicerowany.

dwa naraz, badz jedna pod spod.

Edytowane przez mania1220
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joana, oświetlenie bym przesunęła w stronę ściany z lustrem i dała w formie listwy. Coś takiego na przykład:

http://www.ledowe.info/photo/product_big/9/0/6/1_906a0661216b.jpg

Jest tego ogromny wybór i można dostosować do każdego stylu.

 

Lustra bym nie ruszała, jest fajne jakie jest.

 

A konsolka? A co Ci w duszy gra?

Coś nowoczesnego - stelaż metalowy i kamienny blat?

Czy drewno?

A może szkło?

 

Ostatnio codziennie się gapię na tę konsolkę z Allegro: http://allegro.pl/stolik-niciak-pomocnik-konsolka-rasowe-art-deco-i7169295196.html

1a88bbe54241b8a1596e134e122a

Podoba mi się jak diabli, ale miejsca nie mam :p Kasy też :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narendil, mi sie dużo rzeczy podoba, ta co pokazałaś też, ale mała jest.

 

Mania, lustro z Ikei zgadza sie, małe lustro wygląda afjniej , duże jest praktyczniejsze

 

Pestka z szafą nie robię nic, nie jest zła, podoba mi się :) szerokość, liczyłam powierzechnie wolną podłogi bez szafy 150, ta ściana na przeciwko szafy na 2 m

 

Takie mam inspiracje:

0134e64a5655337860337fd7cf512a03.jpg

cf1f1ba9dcf5d103735f8eaae8a91e8e.jpg tylko nie ten kolor

scd-blues-alexa-20150427-furniture-in-distress-coastal-blue-milk-paint-general-finishes.jpg

 

i oświetlenie np:

106335.jpg

plafon nie, bo nie przepadam, a dwa, że jak nie jest na środku to głupio wygląda, a zapomniałam dodać, że mogę też zmienić tapetę, teraz jest taka w jasnym szarym, prawie białym kolorze, tylko fakturę ma takie cieniutkie lekko błyszczące prążki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialam telefony samsunga jeden staroc chyba 6 czy 7 letni oddalam mamie nic sie z nim nie dzieje, osobiscie wole lg ale tylko dlatego ze samsungom za krotko baterie trzymaja i blutooth sie rwie na zestawie glosnomowiocym w aucie.

pralke tez mam samsunga kupilam ja po aferze z indesitem, na razie odpukac nie mam zastrzezen, nie przesuwa sie, nie tanczy, jest cicha wiec nie wiem o co kaman. 2 tv w domu to tez samsungi, mikrofala i lodowa tez. wiec moze nie jest tak zle. jesli sie beda chcieli wywinac podejme inne kroki, bo taki piekarnik stwarza niebezpieczenstwo dla zdrowia. gdybym wtedy go otworzyla akurat to wybuchby mi prosto w twarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielubię listew ze spotami. Wyglądaje okrutnie biurowo.

Te zwisy, ktore pokazałaś, Joana, bardzo w moim guście i z takimi bym kombinowała. 2 sztuki bo bokach lustra nad konsolką.

 

Miałam zapytać czychcesz najpierw na szalono inspiracje, czy od razu na poważnie, ale troszkę mnie nie było i widzę, że te moje fotki wcale nie takie szalone :wiggle:

SpringHillFarm_22.jpg

 

Lubisz meble z charakterkiem, więc gdybyś inne lustro chciała

88ab9cf0.jpg

 

 

Duże lustro w prostej ramie i na jego tle konsola, a pufa wsuwana pod spód. To już Mania pokazałaconsole.jpg

Pufa ze schowkiem zawsze się przyda

PL-IN682WWAWBJ2PL-1.jpg

Można też półkę z szufladami powiesić, żeby nic na podłodze nie stało

River-North-Penthouse-09-850x1274.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmika, patrz jaka ja przewrotna jestem- chcę taką konsolkę od zawsze, i jak trafię w dobrej cenie to kupię, a miejsce na nią zawsze znajdę.

 

Pestka, wiesz jaki mam dylemat? odwieczny, żeby było ładnie i praktycznie :)

 

Konsolka musi mieć przynajmniej jedną szufladę, na klucze itp, na tle lustra wygląda pięknie, ale ja chyba muszę mieć z półką jakąś na dole. Mam bardzo, bardzo dużo szali,chust itp :) teraz na wierzchu stoją dwa pojemniki, moje i Antka bieżące czapki itp zimowe pierdoły. Jakoś nie mogę tego wszystkiego pogodzić z tym dużym lustrem. Najładniej wygląda lustro nad mebelkiem, ale nie można zobaczyć się wtedy od stóp do głów :)

 

Pestka a ten zwis co pokazałam nad moim lustrem wg Ciebie jak by wyglądał? Nie po bokach, tylko centralnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne lustro

Screen Shot 2017-10-12 at 19.03.26.jpg

 

Jeszcze raz konsola, siedzisko i lustro - nowocześnie

Dublin Mirror Console.jpg

 

Coś bym z tą ścianą zrobiła. Może jakaś tapeta, nie koniecznie taka

decorum_portrait_7.jpg

 

albo kolor

tmr-residence_060715_01-800x1200.jpg

 

Poszaleję na bogato :) ale ściana nie jest płaska. W srebrze takie coś na granatowej ścianie, why not?

vogue-chest-of-drawers-vgn021f-wooden-sideboard.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konsolki na nóżkach albo wiszące koniecznie z szufladami. O ile pamiętam nawet w IKEA coś takiego prostego widziałam.

Nawet ta nowoczesna ma 4 pokaźne szuflady, a stoi na tle lustra.

 

Zwis bym rozparcelowała. Ja ma żyrandol na środku wiatrołapu i przynajmniej raz w tygodniu czymś o niego zaczepiamy. Ostatnio zapomniałam, że ten pseudo Tiffany tam wisi i otworzyłam parasol. Ciągle umieram ze strachu, że go strącimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...