Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

jeszcze to znalazlam, jakby go na srebrno przerobic?

 

 

IMG_9450.jpg

 

 

IMG_9452.jpg

 

 

to juz czwarta durnostojka i zdania nie slyszem a akurat o zdanie pytam

 

bo postawie jak stalo i po ptokach kombinowania

googlalam ale ludziska maja tyle nastawiane ze czasami glowa boli a ja nie chce a ztak i az tyle i zadnych barkow i szklanek i karafek nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bea, zywe odpadaja. majatek bym stracila, zdechly by odrazu, w ogrodzie kwiatow nie mam i nie lubie, musialabym kupowac. Jedynie co mam to hortensje ktore bardzo pozno kwitna i nie wkladam je we flakony bo je lubie na rzakach az zdechna :p a te sztuczne sa tak dobrze robione ze jak zywe wygladaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie podoba waza z kwiatami albo ten atleta rozlozony. super jest. jeszcze cos znajdziesz kiedys przy okazji jak po sklepach bedziesz chodzic. a w wazie zamiast sztucznych kwiatów mozna roslinke doniczkowa nawet jednorazowke, raz na dwa miesiace mozna wymieniac.

 

Mania te moje dywany z salonu tez raz przyjmuja jasny odcien, raz ciemny zalezy jak odkurzone i jak psy zmemłają:lol2: moje sa szenilowe w dodatkach wiec moze dlatego ale bosa stopa na nich sie super czuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR i ja ubije bo zapomne podlewac :lol2:

mam tylko dwa zywe w donicach podlogowych bo je mozna i raz na miesiac podlewac. Nie wiem, nie mam problemu podlewac na ogrodku i mnie t jara a jak orzychodzi do czegos w domu - ubijam albo cos mi je zzera.

wiesz, te dywany nie trzeba w zalezy ktora strone, ten co mam w sypialni tak, pisalam o tym ale te same w sobie. No nie wiedzialam. Po mnie jakas babka kupila i tez o tym napisala

nic to, poszukam kremowego. Dwoch. Jak kase bede miala.narazie mam 100 innych wydatkow, nie jest tak ze sa straszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze to znalazlam, kiedys w starej kuchni mi stalo w kacie bo blat byl wredny i pasowaly, teraz na bialym nie pasuje. Potem mnie kusilo na srebrno pomalowac bo nie pasuje nigdzie kolorem, ewentualni na dole w moim zlotawym pokoiku ale miejsca nie ma gdzie hmm pomalowac?

 

 

IMG_9454.jpg

 

 

IMG_9453.jpg

 

 

myslalam o czyms bardziej prostym i nowoczesnym jednak. Jakas prosta forme.

czasem cos wiem od poczatku a czasem sie tluke jak po piekle i nic do lba nie wpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniu a tego typu liść w wazonie? Podobno długo stoją. Albo monstera w doniczce.

Zdjęcia podebrane forumowej koleżance z jej bloga.

http://homelikeilike.com/wp-content/uploads/2015/07/DSC_3316.jpg\

http://homelikeilike.com/wp-content/uploads/2015/07/monstera-liscie-egzotyczne-2.jpg

http://www.homelikeilike.com/rosliny-w-stylu-hamptons-czesc-2/

 

Z tego co pokazywałaś to mi się najbardziej podoba ten wysoki wazon co tam stał na początku, ale nie koniecznie z kwiatami. Fajny tez ten atleta i tak jak Bea napisała wydaje mi się że jak by się odbijał cały było by super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doriko monstere mam metalowa, ale nie wiem czy lodyga nie za dluga i nie jest taka wielka, zywa zielona mi sie nie podoba. Palma odpada bo mam na podlodze obok palme, szkoda ze nie dam rady oderwac liscia - bym sprawdzila.

z malowaniem musze poczekac do wiosny

no zeby mala pierdulke ciezko bylo wybrac

ksiazki tez probowalam, przynioslam mojego starego Balzaca - i kit, nie pasuje na bufecie, nie u mnie.

 

Mika gdzie sie wloczysz znowu?

a szkoda ze nie zapytalas sie o szenilke, ciekawa jestem jakie ceny maja w hurtowni? ja ze sklepow musialam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...