Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

. A właściwie spędzali bo na jesieni sprzedali dom i wrócili do bloku.

no wlasnie:lol2:

przyznam ze tez jestem zmeczona ryciem. ale nie o to mi chodzilo w tej calej dyskusji. czasem nie mozna dobrze wyrazic tego co chce sie powiedziec niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie draz:p nie zachwyca mnie tuj szpalerek wokol boiska i na tym poprzestanmy. :cool:

 

Joana a myslalas moze o swierku pendula? mam 3 takie i normalnie w oczach rosna :D myslalam jeszcze o cyprysikach, ktore toleruja wilgoc i potrafia byc naprawde ładne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tar w tamtym roku kupiłam cyprysika lawsona, i na pewno jeszcze dokupie. podobają mi sie też takie małe, pochochrane kuleczki :)

Zrobię tak jak mówiłam, do przyjazdu starego, poszerzę rabatę, przesadzę hortki, jak on przyjedzie będziemy kombinować co tam przy płocie wsadzić,zamiast tych brabantów.

 

Mówisz pendula? No właśnie nie mam przekonania do tej formy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo a czemu? piekne sa. osobiscie bardzo lubie iglaki w formie pendula

 

u zaprzyjaznionej forumki widzialam w ogrodzie swierki zwykle ale mocno ciete wlasnie na typowy zywoplot, mega sliczne. nie wiem jak to sie sprawdzi po latach czy sie od dolu nie ogoloca. ale wtedy efekt byl swietny :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytacie o groszkowego czy o whipcorda? :D

groszkowego mam takiego jakk pokazalas Joana ale nie wiem czy to nana czy normalny, kupilam takie zasuszone biedy za piataka, wsadzilam w mokre miejsca i po kilku tygodniach zrobily sie przepiekne

moj groszek na pewno nie jest szczepiony, whipcord tez nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, chciałam się przywitać. Trafiłam tu kiedyś za radą Pestki56 i już zostałam.

 

Czekam na wiosnę z utęsknieniem, a widzę, że ona u Was już jest.

Dla mnie to pierwsza wiosna w w nowym domu i pierwszy własny ogród - jeśli tylko ogarniemy ten bajzel budowlany ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym roku chciałam brzozę szczepioną, znalazłam w okolicy w jednej szkółce za 200zł, padłam trupem, w te wakacje kupię u siostry, ona kupowała u siebie po 40zł. Wysyłkowo nie chcę, często pokazują inne fotki a nie faktyczne fotki roślinki w doniczce. Po clematisach zapał netowy mi padł. Kilka doniczek nie opisanych, a część opisanych na 100% inna, bo zamiast na biało kwitła na fioletowo. Kilkadziesiąt cebulek krocosmii tylko zakopałam i część jesienią wykopałam, żadna nie zakwitła. Teraz sprawdzałam te pozostawione w gruncie, cebulki wyglądają zdrowo.

Zimno się robi i żal mi tego co za parę dni pomarznie.:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w szkolce swoje brzozy youngii szczepione kupowalam od 70 do 120 zł. ale bardzo ladne. za 40 nigdzie nie widzialam :(

 

w tym roku nie planuje juz zadnych zakupow wiekszych drzew, moze pare iglakow ale z tej nizszej polki. no chyba ze trafie cenowo na jakis rarytasik :cool: ale planuje umiar i tansze krzewy

 

to co mam na liscie roslin zazwyczaj jest w szkolce ale ja nie mam wymyslnych potrzeb:cool:

 

gdzie jest Mania??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...