Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Żadne powiadomienie mi nie przyszło!

 

No faktycznie Nuxe mogła się poczuć zignorowana ;)

Mmika a Ty myślisz, że u mnie jak jest? jak coś fajnego to kosztuje, że ja dziękuję, np trawy miskant w odmianie i??? Kupiłam proso rózgowate dwa lata temu, w tamtym roku jak byłam w szkółce, sąsiadka prosiła, zebym je wzięła jakieś miskanty z czerwonawymi kłosami. Latem patrzymy na mojej i jej i jak nic to samo, więc mam miskanta? czy proso? :)

 

Mój w kwietniu będzie jechał na kontrolę z nogą, nakręcę go, żebyśmy po drodze trochę szkółek zwiedzili.

 

Mania, Ty coś grubszego planujesz ? Wyskoczysz i nam oko zbieleje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmika, masz gdzieś koło siebie Dino? Kora 60l po 3,39 była u mnie, ale niestety nie rozpakowąłam jeszcze kory i ziemi z bagażnika, więc musze w inny dzień wrócić. U mnie dziś śnieg, mam nadzieję , że mrozem nie ściśnie, bo się zapłaczę za tulipanami. Dwa narcyzy, które najbardziej wybiły mi w górę, liście mają żółte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korę kupiłam w Mrówce, po 12zł 80l, po 11 była mrówkowa PSB ale wyglądała jak miazga. Wygrabiłam liście i część kory wysypałam na rabatki. Też jest mi bardzo żal wszystkich wystawiających "szczypiorki" roślin. U nas dzisiaj ciemno i cały czas deszcz pada, czarne chmury widać, pewnie śnieg spadnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas dzis -5 mega zimny a wrecz mrozny wiatr ale za to slonecznie. wczoraj wieczorem owinelam z powrotem mojego judaszowca placzacego. chce by zakwitl a wyglada na to ze beda kwiatki wiec niech te kilka dni jeszcze poczeka owiniety w jute. u mnie krokusy kwitna, wylaza tulipany botaniczne na ktorych polozylam laske rok temu a one wziely sie i wyszly. i cud nad cudy az 3 przebisniegi mi wyszly. ale cos przylaszczki nie kwitna a zdaje mi sie ze powinny zaczynac, no i ranniki tym to nawet mrozik nie przeszkadza takie ladne żółtka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no: doganiam juz wlasny zadek na zakretach. nie mam teraz do tego glowy i czekam na ogrod. mam dosc szukania mebli, foteli dodatkow - chce wiosny ciepla, opitalania sie na hustawce, moczenia 4 liter w basenie, sluchania plumkania mojej kaskady i spiewu ptakow na dworze. sypialnie moze ogarne na jesien. w sumie fundusze mam ale checi nie:cool:

 

dostalam karnet i pobyt w spa w super hotelu nad morzem i planuje sie tam wybrac za 2 tygodnie. chwilowo jestem nie do zycia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja czekam na obnizke naroznikow w ikei, na ikea family. chce kupic 2 szt. jeden na taras a drugi do goscinnego, bo sprzedalam wreszcie stara sofe i drewniaki z tarasu. na tarasie bedzie elegansio i mega wygodnie. na drewniakach juz nie dalo sie wysiedziec a teraz to nawet bedzie sie mozna powylegiwac. narozniczek mi pasuje idealnie wymiarowo. nawet jak wytrzyma z 5 lat bedzie dobrze. meble z technorattanu sa nieprzyzwoicie drogie i z niach spanka nie zrobie.chociaz ostatnio zachorowalam na łoze rattanowe z daszkiem ale ceny strząchły mi kapcie z nog:eek: najtansze 3 tysie. to zamowilam sobie rozkladana hustawke i tez bedzie dobra. chce postawic kolo oczka na placyku.

mialam tez pojechac w sobote po drzewka kopane ale u mnie ziemia jeszcze nie rozmarznieta wiec dopiero za tydzien wyskocze. bo po co mam kupowac jak nie bardzo jest gdzie je wkopac. ale w weekend poogarniam suszki do reszty i pomalujemy śmietnik, moze tez sie uda skrzynie i zaczniemy ogrodzenie. wybralam kolor impregnatu na ogrodzenie "Cedr himalajski" z luxensa i na skrzynie orzech ciemny tez luxensa o takie:

 

aB6fF-Vyg31sLVmne8Tf0QobJfcA8oikOymJ8NR42n6vRjpCOgoOyDgX_8zBFZpq5xuJuJkP96d9qOVJhQRe8qpBy_tacsndpASU71_H8ZPSkJWRRJLewgs-zZ1R83JxtTPCDtR0zIN2-9wfUlWSA3NxB8AAm2M5xM2R3auQzV0-zJNQEce1KM8aEAI9fJE_rRdl35Yas1Hltu1kv2hUOKRnXW7m5h46T-5QUdMlzwn5Ff6_OA-qcobS1w2XftyhFKq6JoPrAv4ruAT9Yijc-PTW2UZXK6og-K4F-Ne5v0da5dQUTBkqxGS-JZkiQfbgQQyvP0gET27MHY2XD2rtQQYt9B0Wej8z1qdYRpYzQeEYmHrJQMZ2gO1X61PVCl68AJwuzeLPuTzonLYbTxoFxRGu7MhFf4heHRwNzH8wu345bNyH7_itQlAAWo_N3xFYEtDyms8wdUpW-niVe5FCyzRGrw1ajpC24tqKwmkBamESgKLFwCO1o3fcouvZypIPvQWy4G2yhTs4AueH9V1pA7JZu_39LqEqwQzS7a7BG_d5Si5MIrHgQnnHSYJrBPepqPohssCFLVgMpfudU9sh1BaGa7o8eRCMX7xyUNM=w1317-h742-no

 

yZeyjZhfKdLrZsM-DetFvUAOMI4LqOYt42WZdl6_KtSIgyAAYyULyYzBPbgFL1uYYa6vMkFH9O4wuzp2SyQeSDHDohzlUWXPh1gDOncFRyNO6a19HcQUuEelOxdlkF30T3pyMG4HdnV__XKMod7_XE8xbhHB7hZVC8VthwDWsZBQS8tFDxA_u9JCndijn9mwcc39HXG7XILzvx9dqqnko_yYbZGV60k7Pewbq6-0z7ZcM8RHCDcnk2td5YEbVPAqF2oeMpqkLlpJH52knNzYvBNKznVOkuiO49tx75f9wTSOIdsOc2yNlMYQwMplfSr2Lzt9Vs3ViGwkKXzEuB4i2G2fgrXqaTdNKrpldy0kqZovh_RnvqSfjlXVupu9yi2zZo2BH_evm5DMvozgGIyW5CsJP73I4ugUE7ISQ7TwkwmysttrCKSPPbOqTdekMXglSsER5JXkcsFDIYl5DchM0zuWmnzrCzdOJZVNu1_cUy3AQrBI8rJB8CATbZ0p9QUFiBcnq5scpgDRNLSYtUuSIaS0d2ckgKPwN-F15FEGZJnzepUijvlVv0ptWRM7oM-T3ssVWWPrrRhh-3arvMFhsGVRm7Dh4yO4Oiidyfw=w1317-h742-no

 

i zamowilam dzis druga pompe do oczka, troche wieksza i bedzie ona do kaskady a ta ubiegloroczna bedzie za fontanne robic. cala soba przygotowuje sie do letniego odpoczynku w ogrodzie. same prace sadzeniakowe planuje jedynie w kwietniu i maju. a potem tylko byczenie sie przy oczku. zeszly rok za bardzo harowalam i przez to mam same kontuzje ktorych nie zdolalam wyleczyc do dzis. trzeba zluzowac niestety. w planie mam tylko dokonczenie rabaty poludniowej, dokonczenie rabaty przy wejsciu i przy skrzyniach i tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zobacz jak odpicowałaś sobie ogród w tamtym roku, będzie teraz pięknie.

 

My na tapecie mamy plac zabaw,mój wróci w kwietniu to będziemy działać, myśleliśmy żeby zrobić samemu, ale mamy na oku jeden używany, jak do kwietnia nie pójdzie to pojedziemy po niego. Już gadałam z gościem. No i chcemy trochę się jeszcze obsadzić, męczy mnie już to , ze kolejne budowy tak blisko nas. Kwadratowa działka to niestety duży minus.

 

U mnie dziś 4,5, może do weekendu skoczy bardziej to też wyjdę pociąć trawy do końca , zobaczę jak ziemia, może rabatę poszerzę no i chciałabym ten oprysk promanalem zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt, duzo zrobione ale i duzo jeszcze do zrobienia. na szczescie wloknina sie sprawdza i na razie nie drze wiec nie mam cisnienia, psiury sie nie brudza. a w razie gdyby mi wypoczynku bylo nadto to podziubie tu i owdzie. ale generalnie planuje odpoczynek, jeziorko, basenik itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...