Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

wypadlo mi cos nagle i trzeba bylo jechac, na dodatek praca zawaleni jestemy, nie wiem czy mam sie po duuu drapac czy po glowie. Chodze spac po 2 w nocy :sick:

myslalam ze przyszly tydzien bedzie luzik to znow sie zwalilo wczoraj. Nie nazekam. Ale wykonczona jestem.

 

pozatym i tak nic sie nie dzialo. Nic ciekawego. No chyba oprocz tego ze kupilam nowy wiatrak pod pergole. tamten co mam jest bialy wiec mi nie pasowal, kupilam ciemny. I w niedziele po nowy blender musze jechac. NIEDZIELA WOLNA :p o tyle o ile, pare rundek trzeba zrobic ale moze w papierach i na tel nie bede musiala sleczec.

 

zeby sie posmiac!! jakas kryminalistka jestem :lol2:

przedwczorj mialam wiadomosc na tel, ze wydany na mnie jest nakaz aresztowania - bo zalegam z podatkami. Ze pilicja przyjedzie na dniach mnie zakuc :lol2:

Taki bezczelny komputerowy glos ze az mi sie sikac ze smiechu chcialo!! :lol2:

zadzwonilam pod ten numer i co? NIC NOWEGO - Hindusi!

jest czas robienia rozliczen wiec zaczely sie naciagania. W gazetach i tv trabia i ostrzegaja ludzi ale niestety ludzie sie nabieraja i placa, nie jakies drobniaki mowimy o ciezkich tysiacach dolcow w dziesiatkach tysiecy.

Normalnie powinnam zglosic to na policje bo numer nie jest zastrzezony, nawet wiadomo z jakiego miasta dzwonia i jaka frma im udostepnila numer ale nie chce mi sie.

 

TAR co wymyslilas znowu?

 

Joana jeszcze ma facet ta hustawke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mania obserwuję ten placzabaw, dogadałam sie z gościem,że jak do kwietnia nie pójdzie to weźmiemy.

 

Oglądałam ostatnio konsole, i nic fajnego, ale za to zakochałam się w czym innym, zamiast lustra z Ikei, duże okrągłe, w cienkiej złotej ramce. Zmieniło by proporcje wiatrołapu, nie byłby taki kiszkowaty. No i kupiłam krzesło, bo mi sie podobało ;)

 

Mania, u nas przekręty na wnuczka i policjanta i też się ludzie nabierają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tar no mowisz, podkrecasz nas :p

teraz az ciekawosc zzera.

 

w Polsce kwiatki juz wychodza, Tar ma kwieciscie a u mnie? w partiach zacienionych ogrodu nadal mam snieg z lodem na ziemi, fontanna nadal pelna lodu, zero zycia na ogrodku, jedynie co to magnolia ma napuszone paki i duzy klon ma ladne napeczniale i miekkie paczki. Za to w nocy mialam piekna temperature -17C :sick:

 

Joana a daleko ten facet? Na zdjeciach tylko widzialas? pokaz fotke i pokaz to krzeslo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myślałam, że nie zapytacie o krzesło, a ja mu całą sesję zrobiłam :lol2::lol2::lol2::lol2::lol2: Nie wiem, czy się Wam spodoba, mi bardzo, mojemu też, on kombinuje, żeby pomalować na czarno, ale ja nie jestem pewna

 

Plac zabaw wstawię , ale za chwilę usunę, 40 km ode mnie, tylko na zdjęciach widziałam

 

20180321_161529[1].jpg

20180321_161702[1].jpg

20180321_161625[1].jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne to krzeselko, podoba mi sie. Ale go nie maluj , gdyby mialo czarna badz szara skorke to co innego a z tym, jasnym brazem "ubijesz" krzeslo :D

 

Domek dla malego fajny. To tylko 40km, dlaczego sie nie przejechalas zobaczyc i zdecydowac czy wogole chcesz? Jakby tak to bys zadatek dala i wrocila po wszystko jak maz wroci? albo zrezygnowala i szukala dalej?

 

okragle lustro dobry pomysl, myslalam ze chcesz sie cala przegladac i chcialas do podlogi, zmienilas zdanie?? a konsolka nadal w planie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie na to nie wpadłam,muszę to z moim przedyskutować, za trzy dni będziemy mieli kontakt. Może dlatego,że nie jestem zwolennikiem zaliczek?:)

 

tak, konsola pod lustrem, w sumie to względy estetyczne wygrywają z praktycznymi z tym okrągłym lustrem:)

 

A jak kupiłam to krzesło, to cały czas mam w głowie do niego biurko białe, ze złotym. W życiu nie myślałam o białym biurko, ale teraz mi się cały czas kołacze po głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 40 to nie jest wiele, ja bym juz dawno pojechala zobaczyc jak na zywo wyglada :D

ja daje zaliczki. jak widze ze ktos cos ma w super cenie i ja to chce i wiem ze to raz na jakis czas sie pokazuje albo raz w zyciu - jak nie moge jechac sle zaliczke.

Narazie mnie nikt nie zrobil w bambuko. Mi tez wysylaja zaliczki.

Jutro mam jechac odebrac blender, nowiutki w pudelku, za cene mniej niz polowe w sklepie. Jeden wystawiony na lokalnych na cala Canade w Toronto, a ze lubie zabawki nowe....:D to bardzo to chce. Naciskalam kobitke wyslac zadatek ale nie chciala, caly tydzien trzyma dla mnie.

 

 

biurko biale nie jest zle, wrecz ladne bo widzialam duzo. W jakim stylu? pokaz jakis pomysl. No i gdzie bedzie stalo? to ma byc Twoje biurko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaze jak Mloda urzadzila dzieciom pokoiki.

tak, sa male, ale to nieduzy szeregowiec, ale wyszlo ladniutko :p smiala sie ze 90% to ja tam urzadzalam , w sensie ze kupilam tyle.

 

 

na poczatek radosc Natki jak dywan przyszedl, ten sam co tutaj mam w Fioletowym

 

 

IMG_9901.jpg

 

 

IMG_0219.jpg

 

 

IMG_0222.jpg

 

 

IMG_0223.jpg

 

 

IMG_0390.jpg

 

 

IMG_0391.jpg

 

 

IMG_0384.jpg

 

 

widzicie te zaslonki na foranki z poleczek :p

 

 

a tu u chlopakow

 

 

IMG_0102.jpg

 

 

IMG_0225.jpg

 

 

IMG_0221.jpg

 

 

IMG_0224.jpg

 

 

jak jeszcze Mlody z nami mieszkal kupilam mu ta biala poleczke, nigdy jej len nie powiesil, na szczescie jej nie zabral jak sie wyprowadzil i sie sprzydala jak Nikusiowi kupilam te zabawki - maja swoje miejsce na "wystawke" i maly terrorysta nie sciagnie i mu nie popsuje, chociaz jak widac lubi tak siedziec...i kombinowac :p

jeszcze wygrzebie fotke ich "placu zabaw"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest jeszcze zrobione, M nie ma czsu teraz polozyc podlogi, sciany i sufit trzeba zrobic ale beda mialy sporo miejsca na zabawe, w sypialkach tylko spia.

Moze uda jej sie gore utrzymac w jako takim pozadku, bo poki co idzie sie zabic o zabawki

 

 

IMG_0664.jpg

 

 

IMG_0665.jpg

 

 

tam mieli - maja zrobic sale kinowa. Nie wiem czy zrobia a dzieci zabawki przeniosa w ten kawalek gdzie schody schodza jak bylo w planach czy nie beda robic salki tam. Pozyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci Mania, ze nie robiłam tak nigdy z tymi zadatkami, więc trochę się stracham ;) Słuchaj gość nie ma tego jakoś mega tanio. Powiedział mi już ile może spuścić, to jest cena za jaką kupimy nowy, ale z wieżyczką zamiast domku, no i nigdzie nie znaleźliśmy z takimi huśtawkami, a podobają nam sie bardzo. Mój młody nie jest huśtawkowy, tak więc... :lol2::lol2::lol2:

 

Biurko to jeszcze taki odległy plan, stałoby w ostatnim pokoju, w którym jeszcze nie ma nic, chciałabym tam właśnie biurko, jakaś komoda na papiery, tv i kanapa. Pokój jest od wschodu, więc latem tam jest mega przyjemnie.

 

indeks.jpg

stock-photo-interior-wall-mock-up-with-white-desk-velvet-seat-and-golden-lamp-on-white-backgroun.jpg

charming-white-and-gold-office-with-much-character___.jpg

 

tu takie luźne inspiracje.

Krzesło wpadło mi w oko przy okazji szukania konsoli, 130 zł utargowałam, skórka mięciutka, drewno w dobrym stanie, no żal było nie brać ;) Teraz stoi w pokoju córki mojego M, przy czarnym biurku, też wygląda fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze i ostatnie mi sie podoba :yes:

pytanie za 100 pkt - ile czasu bys spedzala przy compie, po czasie krzeslo moze byc niewygodne , jak masz na nie inne miejsce to dobrze. Nie wiem czy nawet w tym przedpokoju by sie nie nadawalo kolo konsolki?

 

 

no tak! mamusia sie chce pohustac - nie dziwie sie, ja tez jak mam okazje sie bujam :lol2:

jak mowisz ze cena jak za nowe ale ma to ALE to to ale juz duzo znaczy. I moze dla tego ale warto jechac i zobaczyc czy sie nada :D wiosna idzie ludzie zaczna szukac, zeby nie ucieklo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manius wynalazl nowe zainteresowanie....codziennie mi to robi

 

 

IMG_0475.jpg

 

 

obojetnie co leci wskakuje, lapa na biurko i oglada! :lol2:

panda nadal tez zyje i nadal codziennie za ucho trzymana jest

 

 

IMG_0518.jpg

 

 

TAR - a tak przy okazji, wspominlama kiedys o podswietlonym z tylu ekranie (comp badz tv) widac na zdjeciu - 10000% lepiej sie oglada i pracuje majac swiatlo z tylu

 

 

 

 

 

a teraz zagadka - co to jest????

 

 

IMG_0606.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...