Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

na razie nie powiem wam co planuje, musze sfinalizowac temat to powiem. Mania ja tez mam tv z tylu podswietlony bo mi sie lepiej oglada. A ta tecza to pewnie z krysztalka zyrandolowego :D

 

pokoje dzieciakow ladnie zagospodarowane, łózko ksiezniczki - o ja pierdziu - na wypasie :D jednego czego bym sie obawiala przy tych diabelkach to szklanego blatu na biurku. malo bezpieczny jak dla mnie:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SFINALIZOWAC :eek:

teraz to mnie ciekawosc zzera, ciekawe co wymyslilas...cos duzego???

 

 

szyba mam nadzieje ze nie prasnie, terrorysta tam zadko siedzi, biurko nalezy do Nikusia zeby lekcje odrabial, a Nikus to "powazny facet" :lol2:

 

zgadlas, z zajaczka. Specjalnie dla Miki wkleilam ale chyba jej nie ma??? bo tak teskni za zajaczkami

 

 

IMG_0598.jpg

 

 

najwiecej zajaczkow mam tutaj gdzie biurko popoludniu, tylko jak odslonie shutters,czego jednak nie robie bo bym nie wysiedziala przy compie w takiej jasnosci, wiec zadko je widze, drugie mam w sypialni - ale tez zadko widze bo musze tam byc w tym czasie, to tez zadko sie zdaza zebym w wyrku lezala kolo 4-6?? Mika i wiecej zajaczkow nie mam na scianach bo za duzo slonca mam i zaslaniam sie. Ale na krysztalkach sa blyski w szkle od wszystkiego, nawet od lampy na ulicy w nocy i to mnie jara :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki zaczytany :D

a wiesz, jak bys siedziala w swoim pokoiku compowym to on swobodnie moze tam sie tez bawic, tymbardziej ze chcesz tam sofke wsadzic .

ja czasami na lapie tez wolalam siedziec ale juz nie siedze, za bardzo sie przyzwyczailam do duzych ekranow, bo jeszcze mam kilka mini i pod tv sa podlaczone, lapa zmioslam i podlaczylam do drukarki bo cos jej sie lacznac bezprzewodowa zaczela knocic i nie chce mi lapac z duzego compa, czas na nowa drukarke chyba:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe masz ten sam obrazek na scianie jaki mezatemu kupilam w ikei :D tyle ze moj musialam zwrocic bo czesc obrazkow byla wklejona do gory nogami, cala seria zla, czekamy az nowa przyjdzie do sklepu

 

dziewczyny cos wymyslilam, zadna wielka rzecz ale licytuje i ktos mi chce to podlicytowac wiec nawet nie pokazuje ani nie linkuje. maly unikacik wiec wicie rozumicie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie, lubie moj dom, tu gdzie mieszkam super jest, jeszcze na razie nie planujemy. moze kiedys zmienimy na ciut mniejszy. teraz hustawek szukam, mezaty obiecal mi na urodziny. postawic chce na placyku przy oczku. i wtedy juz w ogole w ogrodzie nie porobie.;) jutro bejcujemy skrzynie i smietnik. i musze skonczyc usuwanie suszkow na ogrodzie. moze tez hortki przytne. wszystko jest tak opoznione w tym roku ze masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby czemu? moze do kosciola mam isc????? :sick: nie wierze w przesady i w niedziele najlepiej nam sie zawsze pracuje w ogrodzie.

a poza tym ma byc cieplo i slonce wiec to zadna praca a przyjemnosc. kiedy to zrobic? caly tydzien praca a w weekendy ruletka pogodowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...