Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

zanim wkleje blender ostatnia fotka - kupilam wczoraj obraz

 

 

IMG_1217.jpg

 

 

IMG_1216.jpg

 

 

jakbym go nie postawila to dobrze wyglada, wygralam go na licytacji za 1/4 ceny, na zdjeciu na necie ygladalo ze ma wiecej fioletu wiec pomyslalam ze doloze sreberka i pojdzie do fioletowego nad lozko, po otwarciu w domu okazalo sie ze na zdjeciach kolory przeklamane byly, wiec wymyslilam ze sreberkiem, ta wiecie folia zlota, naloze na wszystkie te zolte elementy i powiesze na dole w zlotym ...hmmm...musze pomyslec, zniose na dol i zobacze, moze nawet tak zostanie? ale w sklepach widzialam takie obrazy ze zlotym i srebrnym i pieknie to wygladalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez pazlotka lepiej tak jak jest :)

 

Joana te druciaki kupilam na wyprzedazy przecenione eglo z kilku stowek na ok. 50 zl. likwidacja sklepu. duzo rzeczy tak kupilam do siebie. np. okap przeceniony o ponad polowe. placilam niecala dwojke a kosztowal k. 4 tys. w sklepie. ale skubany ma takie ssanie ze jak gotuje to nic w salonie nie capi. zadne popierdolki marketowe.:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joana kolo tego blendera chodzilam. Bo duzo uzywamy a mam tylko jeden a drugi do lasu mi trzeba. Niestety nie spodobal mi sie, na zywo jak dla mnie za bardzo kanciasty , za duzy taka kolumbryna i przyciski - nie sa pochylo jak mam na starym tylko prosto na dole, strasznie niewygodnie, wiec jak zobaczylam inny to wzielam inny i nie zaluje, zaraz go wkleje bo w koncu po calym dniu do niego dotarlam

 

aaa TAR..........dokupilam te poduszki zeby przesypac. Kupilam dwie te same ale wiekszy rozmiar - takie na wieksze lozko niz moje bo chcialam przy okazji sprawdzic czy sie zmieszcza, bo dlaczego poduszki maja byc mniejsze od materaca jak moga byc rono z materacem :cool: eksperymrnt sie powiodl i tylnie poduchy beda duze a z przodu te co na nich spie normalne. no ale - ta sama firma a poduszki inne, te co pisalam ze zadkie jak sraczka a te - strach glowe polozyc! twarde, nabite i te memory foam w srodku do dupy, jakas kanciasta :mad: az je czuje jak dotykam. Masakra.

Wczoraj wiec w koncu kupilam dobre, trafilam w 10tke i kupilam przewspaniale poduchy z sypanego memory foam. Normalnie bajka :p

nadal jednak wole i raczej bede spac na swoich ktore sa formowane i z calego kawalka a nie kawalkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eglo to marka lamp, maja fajne i czasem okazyjne lampy.

 

znalazlam zdjecia druciakow z przeprowadzki, jak jeszcze pokoj nie byl urzadzony

 

 

i okazuje sie ze w lazience tez mam kulki miedzianki chociaz one bardziej mosiadzowe niz miedziane. ech czlowiek patrzy co dzien i nie pamieta ;)

 

 

widzisz Mania zawsze gdzies sa dobre poduszki:lol2: ja moja uwielbiam. ale ostatnio jak bylam w jysku to zauwazylam ze te co teraz maja nie sa juz takie nabite co ja swoje kupowalam. oszusci. cena ta sama ale jakosc juz nie.:mad:

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, doszlam do mojego nowego blendera :D

poznajcie moja nowa zabawke w kuchni :D

 

 

IMG_1215.jpg

 

 

IMG_1232.jpg

 

 

IMG_1196.jpg

 

 

IMG_1198.jpg

 

 

IMG_1197.jpg

 

 

IMG_1205.jpg

 

 

IMG_1206.jpg

 

 

IMG_1225.jpg

 

 

IMG_1201.jpg

 

 

IMG_1203.jpg

 

 

IMG_1224.jpg

 

 

IMG_1222.jpg

 

 

a tutaj porownanie do mojego "starego"

 

 

IMG_1207.jpg

 

 

IMG_1208.jpg

 

 

IMG_1209.jpg

 

 

IMG_1234.jpg

 

 

 

magnetyczny :D

w kolorze mojego czajnika , postawie go dzis w ten kat gdzie czajnik wiec

 

zalety? ma :D

sila jak diabli, swieci sie koleczko jak wlaczone na niebiesko, daje dzwiek jak sie konczy.

Zaprogramowany! mozna wlaczyc i isc w diably - sam sie wylacza :D

na dodatek nie robi w jedna manke, robi ze np zaczyna powoli, potem przyspiesza, potem snow zwolnia, zalezy na jakim programie - super.

Nie ma szans zeby niechcacy wsadzic lape i sie uciac - reka przez gorny tunel nie wejdzie (Mlodej kolezanka ostatnio wsadzila w swoj i sie jej wlaczyl, miala 12 szwow i na szczescie palcy nie stracila). Chodzi jak burza.

Gwarancja - 7 lat :D

 

tamten co sie Joanie podoba ma tylko 3 lata gwarancji.

 

wada? jedna tylko - jest wydupiscie cieki bo zrobiony z tego samego co mikser. Nie ma mowy ze se go wezme i schowam do szafki na gorze, Musi stac na blacie, chyba zebym miala szafki na dole ale nie mam.

 

 

historia krotka - babka pracuje w KA, na swieta w Grudniu wygrala go na losowaniu swiatecznym, a ze juz ma jeden wiec tak ten trzymala az w koncu wystawila. Za taka cene ze nigdzie na swiecie jej nie kupie, ani w US ani nigdzie. Noweczka niesmigana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blender pokazalam jako ciekawostke - bo jest inny niz reszte co maja i dziala na innej zasadzie, jakbym normalny kupila to nie ma co pokazywac, Mika sie zaintersuje , ot zwykla ciekawostka.

 

a moj M nadal nie skonczyl swojej lazienki, zostalo mu pare kafli dokleic i fug i kolo okn, ale jak mial wolne mial lenia no i za zimno w garazu bylo ciac kafle, tak wiec nadal sie tam nie kapie :cool: obraz co mu do lazienki kupilam zeby zaslonic otwor na klime od rur tez nie powiesil ehhhh...malo tego, protez w podswietlanej poleczcce tez nie powiesil :cool: nie mam sily do niego. W kuchni mi dwa swiatla padly, jedno zdechlo a drugie migalo, prosilam sie 3 tygodnie! w koncu zrobil i sam uwierzyc nie mogl ze zajelo mu niecale 5 min :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45ef957849e9bf650a75f16dd7b4

 

Nadrobiłam zaległości i przeczytałam. Macie tempo Dziewczyny :-)

 

Tar ta komoda jest kapitalna. Piękny kolor i rysunek drewna. Ma w sobie to COŚ. Nie znajdziesz dla niej pasującego miejsca?

 

Szkoda byłoby jej zmieniać lakier i byłaby to droga przez mękę. Te lakiery z lat 60-tych i 70-tych są nie do zdarcia. Podobno najłatwiej zedrzeć je cykliną. Szlifierka i preparaty chemiczne nie dają rady. Wiem coś o tym :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...