Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

przyplynie razem z nimi. do sierpnia poczekam spokojnie. nie wzielam tego duzego wzielam klasycznego nr 5, mialam ichniego odkupic model HD 6 (bo oni maja noweczke nieuzywana) ale tamten to juz profesjonalny i nawet dla mnie za wielki. a mini nie chcialam. chcialam cos co jest tez dostepne i u nas (czesci, nakladki, dodatki) tego HD6 w polsce nie ma.

tak w ogole myslalam o czarnym, srebrnym, sliwkowym ale te dwa pierwsze bylyby u mnie niewidoczne a sliwka by mi sie znudzila a czerwony uwielbiam i bedzie ladnie na moim betonku sie prezentowal. ale najbardzij mi sie szampanski podobal tyle ze 150 dolarow wiecej. myslalam jeszcze o zoltym i granatowym ale ostatecznie po namysle zostal czerwony. zawsze chcialam taki kolor i do niego wrocilam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilam tez szklana mise z przykryciem. w sumie calosc wyszla mnie 300 dol. a zasilacz mam wiec ciesze sie jak dziecko, czekalam na to prawie 11 lat. zawsze mi kasy bylo szkoda i zawsze byly pilniejsze rzeczy a tu okazyjnie sie trafilo, nie dosc ze promocja jakas to po tygodniu w ulubionych obnizyli jeszcze o 50 dol. normalnie jakis fuks:cool: ale dysona juz nie chce bo wstepnie zamowilam centralny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja myslalam o maszynce do miesa albo do makaronu ale po krotkim namyle zrezygnowalam. do miesa mam inna maszynke, a twarog kupuje zmielony. co najwyzej chetnie bym kupila nakladke salatkowa - ooo to by mi sie przydalo, mezaty tez mowi zebym brala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj duzy ma 575, taki jak kupilas mialam przedtem ale srebrny , no i miski mam srebrne, nie chce ze szkla bo zawsze tam haka trzymam jeszcze to nie widac.

Ten co pokazywalam ze bede zmieniac ma chyba 1300.

mi 325 bylo malo, dal rade nawet z chlebem i mielil tez ale trudniej mu szlo, szczegolnie z chlebem, ale jak nie bedziesz robic to styka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa ok, te male do salatek to ok. mozesz brac.

wiesz co ja szukam, do miesa ale metalowa, bo mozna trafic, tylko od groma chca kasy, co nie lubie wtym do mielienia jest ten popychacz, wiem wyglada smiesznie bo jest do zakrecania ten srodek co jak myszka Miki wyglada, ale mogli zrobic normalne popychadlo :cool:

 

uwazaj bo KA jest bardzo zarazliwe, moje wszystkie takie kuchenne sa same KA, nic innego nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...