Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

wezme raczej ten zestaw co pokazalam, jest i do miesa i do salatek i do kielbasek- nam styka. jak zobaczylam po ile w polsce spiewaja za szklana miske to z krzesla spadlam. a ja chce dwie bo jak robie ciasto i osobno krem to za jednym razem moge np. sernika na zimno w jednej czesc smietankowa w drugiej czekoladowa :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tar ślicznotę kupiłaś :stirthepot: O tacce Mania mi kiedyś pisałaś. Mięso jak mieliłam, to da się z małą żyć, ale ser biały to leciał mi na około wszędzie.

Mania, cudnie wpasował się w kąt twój robocik. Lampa mi się podoba a jeszcze bardziej kawałek tej kanapy ze zdjęcia:D

Szukam z siostrą dla niej sofy do siedzenia, wizualnie lekkiej i w tkaninie łatwej do czyszczenia. sofa.jpg Tą ktoś nam na westing podkupił :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mika fajna ta sofka, u mnie w sklepie (tam gdzie ta lampe lupilam) jest masa takich , jedna bardzo podobna

 

 

salema_sofa_polo_grey_front_01.jpg

 

 

kolor - do wyboru 72 kolory obicia :p

 

a ta kolo lampy wyglada tak

 

 

Micah_59_Floor_Lamp.jpg

 

 

zauwazy;am ze teraz jest na nie - i na takie meble moda. A skoro moda wiec wyjdzie z mody :sick:

 

podobna jako alternatywe ogladalam pod gazebo, na zewnatrz. Wygladala ladnie, byla duzo tansza od tej co chce, jednak jak dla mnie za delikatna i balam sie ze jak M walnie sie strzelic komara to cala sie polamie :p No ale, te do domu sa solidniejsze. Zaraz zpbacze czy zrobilam fotke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_1352.jpg

 

 

zrobilam tylko jedno zdjecie, bez foteli niestety. Ladne, ale nie w naszym stylu. Za cienkie. Za niskie. Pduszki nie sa wygodne i tez problem - i w sofce i w fotelach sa wycinane, czyli trzeba byloby szyc. W tych co ja chce kupuje gotowe jakie chce. Poduszki jakby niebylo szybko traca swoje wlasciwisci, wygniataja sie.

 

z netu sa bardzo male fotki

 

 

2018_LIT_CTPatio_Patio_Lounge_Furniture_Chairs_Benches_Loungers.jpg

 

 

2018_FWT_CANVAS_SCLP_Patio_Furniture_Decor_Hero_Jensen_Collection.jpg

 

 

ja lubie solodne meble , oglada;ismy wiec jeszcze raz te co chce. Wiem ze te drugie co pokazywalam tez sa fajne ale oparcia maja metalowe, ja chce cale wygpdne.

 

 

IMG_1348.jpg

 

 

IMG_1347.jpg

 

 

IMG_1349.jpg

 

 

no i jeszcze jedno, sa szerokie wygodne fotele jak na tym komplecie co mam w lesie, czyli siedzac na fotelu wygodnie moge z nogami siedziec skulonymi a na tym mi zalezy.

 

 

lawa ciezko ale wypatrzylismy taka, widac ja w lewym rogu

 

 

IMG_1351.jpg

 

 

 

 

2 in 1. lawa i ogien. zarabiste na wieczorne posiadowki

 

 

 

 

canvas.png

 

 

canvas-highbury-gas-fire-table-canadian-tire-fire-tablet-vs-ipad.jpg

 

 

8684da2b-d6c4-5503-8bad-7a431d7041f1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jednak czy taki wysoki kupie, jak sie poloze na sofce z kniga to mi zasloni fontanne, chyba nizsze kupie. Chyba zebym postawila sofke na tarasie gornym a stol spowrotem na dolnym pod gazebo.

 

poki co rysujemy plany jak przerobic oba tarasy zeby to mialo rece i nogi zeby je polaczyc, teraz i sie nie podoba. Oprocz dachu sie rozumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mloda podniecona, w koncu ustawila wszystko jak ma byc. Nie lubie siatki, kazalam jej sciagnac, odrazu lepiej wyglada

 

 

IMG_1338.jpg

 

 

IMG_1391.jpg

 

 

IMG_1392.jpg

 

 

kolor po hu :p dla mnie za jaskrawy, nie chcialabym tez takiego bo w koncu wyblaknie od slonca. Widzialam przedwczoraj ten ko plet w sklepie u mnie na zywo - na zdjeciach wydaje sie duzy, ale jest maly. I za niski. Nie dla nas. Ale dla nich jak najbardziej, w koncu to ich pierwszy.

Szkoda ze to ie ich, za ast tej parasolki gazebo lepiej tam miec albo pergole, tylko taras trzeba by podniesc bo schody za wysoko. No ale - w koncu po wielu latach w koncu maja gdzie siasc w lecie! w bloku nawet balkonu nie mieli/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bylismy obejrzec "moja" spfke jeszcze raz wlazlam na dzial z KA

 

TAR czerwien ktora masz, tylko ze ma metalowa mise

 

 

kolorokow w diabli a i tak wszystkich nie bylo, na poczatku sa mini, dalej normalne i na koncu duze

 

 

IMG_1354.jpg

 

 

IMG_1369.jpg

 

 

IMG_1355.jpg

 

 

IMG_1357.jpg

 

 

IMG_1358.jpg

 

 

IMG_1359.jpg

 

 

no kolor ladny, prawdziwy cukierek :p niestety nie dla mnie.

 

a tutaj duzy byl tez czerwony

 

 

IMG_1367.jpg

 

 

a tutaj po lewej kolor mojego, a po prawej kolor mojego czajnika i blendera

 

 

IMG_1370.jpg

 

 

duze mieli tylko 5. Moich 6 nie bylo. W innych sklepach sa.

 

 

miski szklane byly

 

 

IMG_1365.jpg

do makaronow i nasion

 

 

IMG_1362.jpg

 

 

IMG_1361.jpg

 

 

ten do ravioli mi sie podobal bo odrazu farsz wciskal do srodka

 

 

IMG_1360.jpg

 

 

i ten wolnostojacy duzy na 11 kubkow (wielki jest)

 

 

IMG_1376.jpg

 

 

bylo wiecej, ale nie cykalam wszystkiego, za duzo bylo tego

 

 

no a do kompletu mozna sobie opiekacz kupic, ten akurat na 4 toasty

 

 

IMG_1371.jpg

 

 

a z Lagostiny mozna dobie strzelic komplet, typu flaga polska, albo kanadyjska :p

 

 

IMG_1377.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na koniec...wymyslilam co zrobie jesli pergola stanie na froncie w lesie, zeby sie odslonic od Diane, zaiast budowania scianki

 

 

IMG_1381.jpg

 

 

a na zime bede sciagac. I problem bedzie rozwiazany.

A jak postawie pergole z tylu to tylko na daszku moze zaloze, zeby mi galezie na leb nie lecialy jak wiewiory i praki skacza po drzewach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mania to chyba nie moj kolor, ten co mam to empire red a ten co pokazujedsz to chyba ruby red ciut ciemniejszy. u mnie na betonach ten czerwony bedzie idealny. aaaa ja tez mam mise metalowa a szklana dokupilam jako druga :D

 

ta pergola super, a u cory mi sie podoba, bo ja zasadniczo czerwony lubie:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ten sam co masz kolor Empire Red :p

jak sie przyjrzysz na ktorejs fotce nawet widac etykietke z ceny i pisze. W tym sklepie tylko dwa czerwoniaste kolory maja, Empire i Cinnamon ktory kolo cynamonu nie lezal bo jest czerwonawy, stoi obok taki ciemniejszy.

 

zle fotki zrobic, z gpry swiatla padaja, niw yjdzie jak naprawde jest bo zmienia kolor na dodatek telefonem zrobione.

 

no ja powiem ze nie moge takiego koloru, dla mnie jak samchod - tez bym czerwonego nie kupila , zadnego zreszta innego koloru oprocz szarosci, bieli, czarnosci i srebrzystosci, czerwone mam ciuchy i buty :lol2:

nawet gatek czerwonych nie mam

 

kolor u Mlodej OK ja lubie na takie popatrzec, ale niepraktyczny, wyarwi jej sie szybko od slonca :sick: na zewnatrz to jak juz to tylo jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ten granat tez jest ladny, tak naprawde duzo kolorow jest ladnych, nie wiem ile na zywo widzialas bo nie patrzylam nigdy na KA w Polsce ale kto wie w ilu naraz bys sie zakochala?

mysle ze czerwony najlepiej przy tych betonach bedzie wygladal. Ja mialam ta kawiarke czerwona i powiec ci ze nici z tego, do mojej kuch i nie pasuje czerwien. Malo jaki inny kolor pasuje. W moich czach sie rozumie. Sprobowalam czarny czajnik - nie wiem czy pamietasz Smega (ale badzieiwe) i szybko kupilam spowrotem KA, bo stary dalam Mlodemu.

I mam problem. Od dwoch lat przekopuje neta i nie moge znalezc drugiego tego co mam, tego koloru. Jestem normalnie nieszczesliwa. Niby na stronie KA jest ale w US, u mnie juz go nie ma. W sklepach w US tez go znalezc nie moge. Zmienili design i dali cala nierdzewka ktorego nie chce bo mi sie nie podoba, pozatym paluchy zostaja. A bialy ? jakos bialego nie widze mimo ze mam biala kuchnie.

czajnik kocham miloscia pierwsza. A czerwony tez robia :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...