Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek z dziecinstwa


mania1220

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 31,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • mania1220

    13601

  • pestka56

    3588

  • mmikka

    3343

  • TAR

    3053

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ooo dobrze wiedziec, bo ruby redow tez juz na stocku nie mieli i byly drozsze,

ale nawet ja uwazam ze czerwony u ciebie by nie pasowal, u mnie bedzie akurat ale u ciebie :no:

moze to dobrze ze granatowych nie bylo :D

 

ale najbardziej spodobal mi sie szampanski, tez by pasowal do frontow kuchennych. u mnie by i granat i czarny i wszelkie szare i zolty. ja jeszcze myslalam o bordeaux i boyseberry :lol2: chcialabym wszystkie kolory:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj, szukalam misek do mojego - na szczescie stanialy :p

szklane na moje tez sa, ale ja nie chce, tak czy siak pisze tylko zebys uwazala - juz sie ludziom pobily :sick: i sa o wiele ciezsze niz z nierdzewki. Duzo ludzi je odstawilo w bok i zamienilo na metalowe.

jesli masz okazje i gdzies na przcenie by bylo kup sobie jeszcze matalowa zanim go przywioza.

 

przy szarej kuchni jak masz prawde mowiac kazdy kolor by pasowal :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR a zeby niebylo ze mam tylko na bialo i srebrno w kuchni.....ale wszystkiego nie wyciagalam bo potem bym musiala ukladac, taki szybki strzal w dwoch wersjach

 

 

IMG_1402.jpg

 

 

IMG_1403.jpg

 

 

mam jeszcze rozne miski, miseczki i inne pierdoly.

Otwieracz maja genialny! jade na nim juz z 7-8 lat, czarny do lasu kupilam. Przelecialam w zyciu wiele otwieraczy i KA najlepszy.

 

widzialas....czerwone mam :p

 

szpatulki do sciagania z misy tez maja super bo sa miekkie, niektorzy robia twarde ze sie nawet nie wygnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy miesjce juz upatrzylas w kuchni gdzie bedie stac???:p
oczywiscie, dlatego czerwony :D

 

oni tez maja KA? widze tam kawalek srebrnego

dobrze widzisz, wlasnie ten mialam od nich odkupic, nowka nie smigana ale HD6, dla mnie za wielki, chociaz w cenie jak za ten moj bym dala z dodatkowymi przystawkami mieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie jest kwiecien, do sierpnia masz daleko, nigdy nic niewadomo, poluj na amazonie moze beda przeceny.

6? to taki jak moj.

TAR on wcale taki wielki nie jest, trosze wiekszy od twojego ale nie ze az bardzo , nawet ten super mocny co bede kupowc jest taki sam wzrostem jak moj, czyli 16.5 cala. A ja wszystko licze zeby wlazlo mi pod szafki. nawet ten 5 duzy co pokazalam ma taka sama objetosciowa miske jak te mniejsze bo 5qt.

a gdzie czerwony bedzie stal? luizem nie? szafek nie masz

 

dobrze ze tacke wzielas :p

wiesz, podsuwam pomysly bo wiem ze w Polandii macie te rzeczy drogie, a tutaj mozna o niebo taniej wyrwac. Bo potem bedzie za pozno i bedziesz placic normalnie.

 

ja w tym roku planuje sie wybrac do US moze tez cos stamtad przywloke. mamy jechac z Kathy i Rickiem, oni jada do kasyna (jakby malo mieli tutaj) a my na zakupy chcemy, zabierzemy sie razem. do Ohio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na blacie go postawie, tam gdzie nic nie stoi i z tego kawalka nie korzystam. teraz mezaty tam butle ciagle stawia, to przestanie :D:cool: bede jeszcze polowac na rozne inne

w tej 6 mi sie nie podoba podwieszanie tej misy i on wizualnie dla mnie jakis taki zyrafowaty. po prostu 5 mi sie bardziej podoba:cool: u nas te dodatki strasznie drogie, misa szklana 400 zł rozboj w bialy dzien:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa ok, a wiesz co, moj to sao robi

nawet na jego wyskokowe flaszki oddalam mu cala szafke nad lodowka - jak zrobi sobie drinka myslisz ze schowa?? ani mu sie sni :mad:

 

wczoraj laskawie uprosilam zeby sciagnal ostatni wiatrak, byl w fioletowym i zalozyl zyrandol bo juz ponad pol rku czekalam :sick:

 

"protezy" nadal niepowieszone, nadal sie nie uprosilam :sick: ile to juz...eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......ja mysle ze to tak zostanie z nimi, dzwonilam do domu w sobote, ciocia sie smiala ze wujek niereformowalny jest, no nie da sie oduczyc, ostatnio dostala prysznicem po buzi bo jak zwykle wujek zostawil wlaczona wode w sluchawce - oj, mialam to samo z M, skonczylo sie jak tu sie wprowadzilismy bo kazdy ma swoja lazienke, ale pamietam jak mnie to szewskiej pasji doprowadzalo :sick:

wujek ma 73 lata, to juz nie zieni sie, tyle lat i nauka poszla w las :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis karczemna awanture zrobilam, bo znowu mi zaczal zagracac moja polke ogrodowa na ktorej porzadeczek zrobilam, spadl mi pojemnik z gwozdziami, jego wkretarka i puszka z bejca. ani wyjechac ani sie obrocic. burdello wszedzie robi. zla jestem na niego :mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...