Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

Ten on z ceramiką? To pokaż papiery. Na tą ceramikę. Tyle chyba możesz zanim mnie znowu nie naubliżasz?

Bo jak na razie to mogę ci powiedzieć z pełną odpowiedzialnością: rabarbar 17 kW z ceramiką w Zabrzu? A takiego wa.a jak ta wasza akcja cała.

 

p.s. żeby nie było: mój wpis czytaj w połączeniu z tym co henry napisał.

 

Ten który aktualnie użytkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bolek czytaj co henry pisze. Chce sprzedać kocioł RBR 23kW bez ceramiki a kupić 17kW z ceramiką.

 

No przecież ja o tym piszę. Z ceramiką. 17. To uprzejmie proszę o zareklamowanie tego produktu i pokazanie rzetelnych wyników badań onego.

 

A tak na marginesie Panie minertu.

 

Położyliście swoją żywicielkę (wy górnicy z JSW), to i dla utrzymania poziomu bytu będziesz Pan pewnie musiał zwiększyć aktywność w handlu kociołkowym.

Czyżbym miał dożyć czasów, że w swojej ofercie będziesz Pan miał i to barachło niebieskie z Podkarpacia?

 

Qrczę. Dziwny ten świat!

 

p.s. jak mu większy walił spalinami na 300, to toto z ceramiką mniej dużo mu walić będzie?

No ile?

Edytowane przez bolek&lolek
dopisek p.s.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie Minertu,

 

skoro na pańskiej stronie widnieje cosik takiego:

 

"Kotły posiadają Świadectwo potwierdzające zgodności deklarowanej efektywności energetycznej w klasie IV-ej." Mam oczywiście na myśli ofertę z tej grupy, o której traktuje ten wątek.

 

to uznając, że liczba mnoga nie jest błędem pisarskim jedynie, uprzejmie proszę o wskazanie, gdzie mógłbym świadectwo takie zobaczyć.

 

pozdrawiam - Sługa uniżony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz do producenta.

A niebieskim handlowałem zawsze i handluje.

 

Ja się mam wstydzić? A niby dlaczego? Z powodu oferty? A może i masz rację bo rynek jest tak skopany , że nie opłaca się handlować z hurtownią. Innej możliwości nie miałem ,teraz ma się to zmienić. Fakt jest taki , że jestem na urlopie i nie mam możliwości technicznych aby go do oferty dodać. Zmieni się ona po 27.09.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem jednak, że producent nie wprowadził w nim w międzyczasie swoich "udoskonaleń autorskich" :)

 

 

Hyy czy aby Nowy M nie ma juz zmienionego softu czy lada dzień mieć nie będzie, czy już posiada pan badania kotła z nowym algorytmem??????

 

 

poco to i na co piszecie wszędzie o tych chorych badania skoro można je od kant rozbić, pamięta pan pierwszą serię OEP z firmowym softem, też miał badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyy czy aby Nowy M nie ma juz zmienionego softu czy lada dzień mieć nie będzie, czy już posiada pan badania kotła z nowym algorytmem??????

 

 

poco to i na co piszecie wszędzie o tych chorych badania skoro można je od kant rozbić, pamięta pan pierwszą serię OEP z firmowym softem, też miał badania.

 

Nie kop w mrowisku bo to nic nie da.

Wystarczy zmiana dmuchawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żygać się chce jak się na każdym kroku czyta o tych badaniach. Zdaje się że jest wątek o odpowiednim temacie do tego typu dyskusji. Gadka taka jak z pompiarzami. Jak do sciany.

 

W zasadzie ma to samo odczucie, nawet mi się już odzywac nie chce w niektórych tematach. Faktyczne, gdzie się człowiek nie ruszy, to za każdym rogiem czai się albo pompiarz, albo znawca normatywów, tudzież badacz natury martwej ogrzanej. Ehhhhhh.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żygać się chce jak się na każdym kroku czyta o tych badaniach. Zdaje się że jest wątek o odpowiednim temacie do tego typu dyskusji. Gadka taka jak z pompiarzami. Jak do sciany.

Mam te same odruchy - nie wiem w jakim celu te bolki tu trolują i nie obchodzi mnie to, ale do k...y jak długo można . Zdaje się że jest to forum UŻYTKOWNIKÓW kotła RBR a nie zadymiarzy . Co na to moderator? Jest taki ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...