Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

Berdnard, jak czytasz, to doszły mnie wieści,że coś na zdrowiu podupadłeś.

Trzymaj się, będzie dobrze, ćwiczyć trzeba!

 

Bobasxx

wklejam fotki starsze z wymiarami eko i ewmara

są wiekowe

jak mówiłem sprawdzę za ok. godzinkę wymiar tam gdzie są nacięcia w ekoenergii dołem nacięć powinno być 10x13cm a góra musze zobaczyć

 

doklejam zdjęcie później zmierzonego, nowszego odlewu ekoenergii z typowym napowietrzeniem

jak macie wiercone głowice, to musicie sobie zmierzyć na jakiej wysokości i uproszczając policzyć wymiar A x wymiar B

 

niestety z prostej rozmowy robi się jatka i dokleja się ideologie

 

Witam

dzięki Jarecki za wsparcie-na razie walczę z rekonwalescencją

- fajny z ciebie gościu -a wiesz za co m. innymi za rt 09 - za zmiany w oprogramowaniu jakie chciałem by były a nawet doszły lepsze :) dobrze się sprawuje oczywiście z dmuchawką wpa 03 i nie zamierzam ją i sterowania wymienic od dobrych 5-8 latek na inne badziewia tzn bez PAŚCI DODATKOWYCH typu przekazników -czasówek

chętnie bym sprawdził KIWAJĄCY SIĘ żeliwny palnik -Ardeo a i FILMIK plus opinia były by na fakcie udokomętowane

pięknie dzięki

zdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wszystkie kotły wysyłane są bezpośrednio od producenta do klienta więc nie wiem po co to bicie piany. Gdyby jechał od nas to musiał by być o jedną przesyłkę droższy a po co?

Grzesiek nie wszystkie, dużo sam zawożę.

W tym tygodniu 3 sztuki, stoi teraz peleciak który muszę zawieźć na wtorek pod Oławę, w tym tygodniu przychodzi 3 sztuki też do mnie które muszę zawieźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto tu kłamię, chyba nie macie wątpliwości.

I widzisz znowu klepiesz o kłamstwie a nie wiesz jak jest.

Ja mam gdzie trzymać kotły, minertu, nie. W tej chwili stoi u mnie na sklepie chyba jeszcze 9 sztuk bo trochę powysyłałem od siebie.

Jest Skam 12kW, jakiś śmieciuch jareckiego, RBR 12kW, Sztoker 25kW, Miał-Turbo 13kW, Stanadardy z Instalco 13, 15 i 20 kW, peleciak, piecokuchnia 10kW, nie wiem czy o czymś nie zapomniałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, wszystkie z Instalco idą do ciebie kurierem, a ty szybko przepakowujesz na taczki i rura do klienta.

Nie muszę pakować na taczki, mam auto ciężarowe Renault Mildiner z windą samowyładowczą, wożę nim węgiel na paletach i kotły.

Także daruj sobie jakieś złośliwości.

Takie rzeczy jak siłowniki, klamki do drzwiczek, ostatnio gałki czyszczaka, rury spalinowe, kolana, motoreduktor, czujniki, płyty główne, czy dmuchawy mam u siebie jeśli ktoś coś potrzebuje z klientów.

Bywa że coś zapomną zapakować u producenta czy kurierzy podegną jakąś klameczkę w transporcie to nie muszę truć dupy producentowi o takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę pakować na taczki, mam auto ciężarowe Renault Mildiner z windą samowyładowczą, wożę nim węgiel na paletach i kotły.

Także daruj sobie jakieś złośliwości.

Takie rzeczy jak siłowniki, klamki do drzwiczek, ostatnio gałki czyszczaka, rury spalinowe, kolana, motoreduktor, czujniki, płyty główne, czy dmuchawy mam u siebie jeśli ktoś coś potrzebuje z klientów.

Bywa że coś zapomną zapakować u producenta czy kurierzy podegną jakąś klameczkę w transporcie to nie muszę truć dupy producentowi o takie rzeczy.

 

Jeszcze mogę zrozumieć jak masz klienta do 50Km w okolicy sklepu, ale jak ktoś zamawia u ciebie kocioł powyżej 100km i odbierasz go od kuriera i dowozisz to robisz to charytatywnie albo masz taki rabat u producenta że ci się jeszcze to opłaca. Także nadal uważam że dobrze na tym wyszedłem że nie kupiłem od ciebie (niestety nie mogę napisać dlaczego, ale forumowicze mogą się domyśleć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mogę zrozumieć jak masz klienta do 50Km w okolicy sklepu, ale jak ktoś zamawia u ciebie kocioł powyżej 100km i odbierasz go od kuriera i dowozisz to robisz to charytatywnie

Maher przecież wiadomo że nie pojadę z kotłem do mhomena pod Szczecin czy do Gołdapii, ale nie jest w moim przypadku prawdą że wszystkie kotły są wysyłane od producenta a teraz coraz więcej sam wożę, instalatorzy się również zaopatrują, montują gdzieś koło Wrocka to nawet sami odbierają z terminala na Bielanach żeby było szybciej.

Ja mam zaplecze i mam czym się poruszać.

A co do tego zakupu to możesz mi wierzyć że ja jeszcze bardziej się cieszę że nie kupiłeś go u mnie, tyle że dlaczego ja mam wysłuchiwac Twoich jęków.

Już Ci pisałem łaczy mnie z Tobą to że pisze na tym forum i nic więcej, dlaczego nie dzwonisz i nie marudzisz tam gdzie powinieneś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...